Şimdi Ara

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 2014 GİRİŞLİLER (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
7.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekleyelim
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:46:47 >
  • İşletme Bölümü Tutturan Arkadaş Varmı Burda
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:35:22 >
  • Ön kayıt yokmuş herkese duyurulur. Yine de öğrenci işlerini takip etmekte fayda var.

• OMÜ nün sitesinde kayıt tarihleri yazmışlar ama tıp ı göremedim tarihi bilen var mı?
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:45:30 >
  • tıp tarihi yazıyodu

• Arkadaşlar Bende Çarşamba Ticaret Borsası MYO /Bilgisayar Programcılığı Eklerseniz Sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cold459 -- 15 Aralık 2015; 21:23:14 >
  • Ekledim

• Beyler ön kayıt hakkında bilgilendirir misiniz ? son durum nedir ?
  • O.M.Ü Çarşamba Ticaret Borsası M.Y.O BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeeFo*

O.M.Ü Çarşamba Ticaret Borsası M.Y.O BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

Ekledim.

• Yurt tuttum beyler akademi yurdu. Bütğn yurtları gezdim. Bence en güzeliydi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

Yurt tuttum beyler akademi yurdu. Bütğn yurtları gezdim. Bence en güzeliydi tavsiye ederim

hocam ücreti falan ne kadar yurt nerde biraz bilgi verir misiniz
  • Bende akademi yurdunu tuttum:)) hemde 2saat önce. Şuan memlekete geri dönüyorum. 2kisilik odayi 470e tuttum. Sabak aksam yemegi sicak su internet ligtv dahil.
    Samsunu baya gezdim soruları cevaplayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BariBirazBira

quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

Yurt tuttum beyler akademi yurdu. Bütğn yurtları gezdim. Bence en güzeliydi tavsiye ederim

hocam ücreti falan ne kadar yurt nerde biraz bilgi verir misiniz

Kardeşim yurtları genel olarak gezdim Atakum'da bulunan ki bence en mantıklısı Atakum'da tutmak her sabah yarım saat yol çekilmez. Yakınlarda sadece Yalı, yuvam, Kampüs ve akademi var. Yalı kaliteli bi yurt ama katı bi yurt. Birde ücretleri yüksek. Pizza söylesen odaya bile çıkaramıyosun. Ama temiz ve iyiydi. Yuvam tam bi fiyasko. Kesinlikle tavsiye etmem. Yataklar sararmış odalar dökülüyo resmen. Kampüs orta halli bi yurt ama fiyatları öbür yurtlarla eşdeğer. Akademiyi gezdim gerçekten en iç açıcısıydı. Odaların temizliği olsun, güler yüzle ilgilenme olsun fiyatları olsun en ideali bence. O fiyata o hizmeti veren başka yurt göremedim ben. Tek kişilik oda tuttum. Fiyat hakkında bilgim yok babamla anlaştılar. Ama gerçekten gözünüz kapalı akademiyi tutabilirsiniz. Hatta yurtları gezin en son Akadem'ye gidin anlatmak istediğimi anlayacaksınız :)

• oid.omu.edu.tr/duyurular/2014-2015/ortak_dersler_duyuru.pdf

Sizce ne yapalım beyler uzem en mantıklısı gibi geldi bana
  • çok büyük bir aksilik olmazsa eylülün 8-9u gibi resmen omü tıplı oluyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.