Şimdi Ara

Önder Özen: Sorumlu Bilic; 12'ye 11 oynatmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam gerçekten dobra ve çok doğru şeyler söylüyor şuan.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilic,takımı 12'ye 11 oynatmayı öğretemedi dedi.İşte budur.Adam direk koydu lafı.
  • 12'ye 11 oynatmıyor,bu ülkede bunu yapamazsak şampiyon olamayız.

• çarpıtmadan
    Beraberliğin sorumlusu
    kim? Önder Özen: Sorumlu
    Bilic..Takıma 11'e 11
    oynatmayı öğretti..11'e 12 ,
    11'e 13 oynatmayı
    öğretemedi"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detayı da yazsaydın yanlış anlaşılabilir başlıktan

• Sorumlu Bilic bu takımı hep 11'e 11 çalıştırıyor bu takım 12ye11 oynuyor dedi.Çarpıtmayın.
  • Önder Özen: Sorumlu Bilic..Takıma 11'e 11 oynatmayı öğretti..11'e 12 , 11'e 13 oynatmayı öğretemedi.O kadar da söyledim."
  • Adam koptu bize laf sokmaya calişiyor 2 yildir yabanci değisin diyoruz ozen 2 ay once dediler diyor

• Arkadaşlar başlık yanlış olmuş. Admin düzeltirse iyi olur. Çarpıtma yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

Adam koptu bize laf sokmaya calişiyor 2 yildir yabanci değisin diyoruz ozen 2 ay once dediler diyor

nere 2 yıldır diyorsun ? daha bu sezona kadar ağzınızı açmıyordunuz. parayı buldukdan sonra şımaran çocuklar gibi bir anda istemeye başladınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

quote:

Adam koptu bize laf sokmaya calişiyor 2 yildir yabanci değisin diyoruz ozen 2 ay once dediler diyor

nere 2 yıldır diyorsun ? daha bu sezona kadar ağzınızı açmıyordunuz. parayı buldukdan sonra şımaran çocuklar gibi bir anda istemeye başladınız

Bu sezonda olsa 1yil oluyor ozen gene yaniş
    Sende neden gs ablemi var pis hain

• quote:

quote:

Hesapları karıştırdın, yine yanlış üyelikle yazıyorsun

• quote:

quote:

Yok canım onlar nerden baksan 5 senedir diyorlar. Ama tabi önce çıkmasın diyorlardı şimdi de çıksın diyorlar. Rüzgar ne tarafa eserse anlayacağın.

• quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

quote:

quote:

Hesapları karıştırdın, yine yanlış üyelikle yazıyorsun

karıştırdıgım falan yok derbi için iddiaya girmiştim onu kaybettim sistem avatar değiştirdim o kadar.

ve dediğim de doğru ha sınıra karşıyım orası ayrı ama sizin keyfinize göre de değişmez

• Burada Bilic takımına,hakemlere oynamayı öğretemedi gibi bir mesaj alan bir ben mi varım?Ben bir ironi ve iğneleme sezdim açıkçası.Ya da kafam güzel.
  • önder özenin katkısı nedir takıma bilen var mı ? aykut kocaman daum dönemini yaşıyor beşiktaş içten içten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Burada Bilic takımına,hakemlere oynamayı öğretemedi gibi bir mesaj alan bir ben mi varım?Ben bir ironi ve iğneleme sezdim açıkçası.Ya da kafam güzel.

dam bildiğin ironi ve iğneleme yaparak lafı geçirdi hakemlere.
  • quote:

quote:

Hocam iddia ne zaman bitiyor çok abuk olmuş bu şekilde. Bari iddia bitene kadar fazla sivri yazılar yazmayaydın kafası karışıyor herkesin.

• Önder Özen çok kıvrak zekalı bir adam.Sıfır hakaret ile gerekli cevabı verdi.Direk lafı koydu hakemlere.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.