Şimdi Ara

Önder hoca çok sinirli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
60
Cevap
8
Favori
11.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Önder hoca çok sinirli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    308 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    linn `

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotekampfflieger -- 7 Ağustos 2019; 21:32:54 >

Bir şey olmaz bu da su gibi akıp gider . Videolarını paylaşanlara teşekkürler. Her şey para olmuş bu dünyada

Introduction to web programming;

İnternete düşen bir videoyu asla yok edemezsiniz. Yedekleyen serverlar vardır. Hele hele youtube'dan kaldırınca kaybolacağına inanmak da ne bileyim

Tanımam etmem ama üslubu komik açıkçası. Milyon dolarlık oyunlar torrentte geziyor.

Önder hocayı severim sayarım .. Dil anlatımı bence en iyi anlatan hocadır . Yayınlarının korsanlanmasına kesinlikle karşıyım ve kesinlikle hoca haklıdır FAKAT bizim tepkimiz ne YouTube videoların kaldırılmasına ne de artık paralı ders satmasına tek bir şey için bu öğrenciler sinirlendi bunun sebebi de YouTube da ücretsiz derslerimiz olacak aynı zamanda ücretli güncel derslerimiz de sitemizde yerini alacak dediği halde ücretsiz videoları tamamen kaldırıp yerini tamamen ücretlilere bırakması oldu yoksa adam gibi sözünde durup en baştan deseydi “ emeklerim karşılığını almam lazım artık ücretsiz videolar olmayacak “ o zaman canı gönülden desteklerdim hakkıdır derdim ancak bu yaptığı ile birlikte 2. malum olma yolunda büyük bir adım atmış oldu . Ne diyeyim ben kazandım gittim ancak gelecek arkadaşlar için bir malum vakası daha kötü oldu ..

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Arkadaş bu para nasıl bir şey böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    176 Mesaj
    geri yüklememiş miydi videoları?
    |
    |
    Bir şey olmaz bu da su gibi akıp gider . Videolarını paylaşanlara teşekkürler. Her şey para olmuş bu dünyada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Önder hocayı severim sayarım .. Dil anlatımı bence en iyi anlatan hocadır . Yayınlarının korsanlanmasına kesinlikle karşıyım ve kesinlikle hoca haklıdır FAKAT bizim tepkimiz ne YouTube videoların kaldırılmasına ne de artık paralı ders satmasına tek bir şey için bu öğrenciler sinirlendi bunun sebebi de YouTube da ücretsiz derslerimiz olacak aynı zamanda ücretli güncel derslerimiz de sitemizde yerini alacak dediği halde ücretsiz videoları tamamen kaldırıp yerini tamamen ücretlilere bırakması oldu yoksa adam gibi sözünde durup en baştan deseydi “ emeklerim karşılığını almam lazım artık ücretsiz videolar olmayacak “ o zaman canı gönülden desteklerdim hakkıdır derdim ancak bu yaptığı ile birlikte 2. malum olma yolunda büyük bir adım atmış oldu . Ne diyeyim ben kazandım gittim ancak gelecek arkadaşlar için bir malum vakası daha kötü oldu ..

CPU:AMD FX X4 4320 8 MB Quad Core @ 4.1 GHz | GPU, AMD Radeon R7 250 GDDR3 2 GB, | Anakart: M5A78L-M LX3 DDR3 1866 MHz | Ram: 4 GB 2x2 1333 MHz CL9 DDR3 Kingston Ram,| HDD: Seagate Barracuda 7200.10, 320 GB 7200 RPM 3,5" | PSU: 400W PSU, | Kasa: Cooler Master Centriuon 5 Kasa,| Kulaklık: Philips SHP1900 Kulaklık | Telefon: Samsung Galaxy Grand Duos I9082
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    para verip alanın aklına şaşarım :D

• Yüzbaşı
    289 Mesaj
    Geçen sene bu adamdan dinlemiştim dil bilgisini. Eğer kaldırdıysa YouTube'dan videoları ayıp etmiş.

|
    |

|
    |

• Onbaşı
    24 Mesaj
    Ücretli dersleri için diyorsa bunları haklı sonuna kadar. Ama eski YouTube videoları için bir şey yapabileceğini sanmıyorum

|
    |
  • Er
    7 Mesaj
    Hocam bu işler böyle yürüse ilk davayı malum açardı

• Yüzbaşı
    564 Mesaj
    her videosunda kar amacı gütmüyoruz gönül işi bu diyen adama bak sen

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Hocam insanlar youtubedeki videoları indirmiş adam ona tazminat diyo.

hayallereinanmak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1383 Mesaj
    Introduction to web programming;

İnternete düşen bir videoyu asla yok edemezsiniz. Yedekleyen serverlar vardır. Hele hele youtube'dan kaldırınca kaybolacağına inanmak da ne bileyim

Tanımam etmem ama üslubu komik açıkçası. Milyon dolarlık oyunlar torrentte geziyor.

Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.