Şimdi Ara

Önden kaza bir bakin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Insignia için galerinin attığı fotoğraf farlar radyotor sağlam diyor ben fotoğraftan farın karıldigini radyatörün önden delindigini ve ön şasenin dağıldığı kanısına vardım bakalım siz ne bulacaksınız
    Önden kaza bir bakin
    Önden kaza bir bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galericide jeton geç düşmüş. Jetonu erken düşse galerici olmaz. Zaten "kardeşim" ile başlayarak belli etmiş kendini.

Radyatör üzerindeki panel, şasi değildir. Çekiçle bile rahatlıkla şekil verilir. Radyatörün arkasına, motorun iki yanından gelerek bağlanan yer şasi işte. Fakat o sağlam sanırım.

Radyatör, far hasarlı. Kaput iyi katlanmış, düzeltilse bile yamuk durma ihtimali var.

Bir diğeri, galerici "Allah birdir" dese inan, geri kalan her şeyleri yalan dolan.
  • Kabuloğlu otomotiv/ oto lastik Isparta

• Galericide jeton geç düşmüş. Jetonu erken düşse galerici olmaz. Zaten "kardeşim" ile başlayarak belli etmiş kendini.

Radyatör üzerindeki panel, şasi değildir. Çekiçle bile rahatlıkla şekil verilir. Radyatörün arkasına, motorun iki yanından gelerek bağlanan yer şasi işte. Fakat o sağlam sanırım.

Radyatör, far hasarlı. Kaput iyi katlanmış, düzeltilse bile yamuk durma ihtimali var.

Bir diğeri, galerici "Allah birdir" dese inan, geri kalan her şeyleri yalan dolan.
  • Radyatörde sıkıntı yokmuş maşallah :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fotoğrafa bakarak zaten net bir şekilde anlamak çok zor. Ancak görüldüğü kadarıyla radyatör gitmiş. Şasede ve motorda bir şey olacağını sanmıyorum. Çünkü insigniaların ön plastik bölümleri bayağı ileride. Her ne kadar galeriler tehlike arz etse de ekspere girmemiş bir araba için karşı tarafı bilmeden çok suçlamışsınız.
  • galerici olacak varlığın dedikleri doğru bile olsa o üsluba al arabanı üstüne otur derdim.
    düz vurmamış sanki araç daha yüksek bir aracın arkasına takmış gibi.far camlarında kırılma yok fakat belki far tırnakları kırılmıştır.radyatöre zarar vermemiş sanki ön ızgara içine girdiği için öyle geliyor göze.
    tabi resim sonuçta o halini görmek lazımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

galerici olacak varlığın dedikleri doğru bile olsa o üsluba al arabanı üstüne otur derdim.
    düz vurmamış sanki araç daha yüksek bir aracın arkasına takmış gibi.far camlarında kırılma yok fakat belki far tırnakları kırılmıştır.radyatöre zarar vermemiş sanki ön ızgara içine girdiği için öyle geliyor göze.
    tabi resim sonuçta o halini görmek lazımdı.

Sağ far camı kırık hocam dikkatli bakın

• batkent B kullanıcısına yanıt
    aynen yakınlaştırma varmış gördüm farda kırık radyatörede girmiş.
  • araç pert

• Malum sitedeki aracın ilan numarası bu 529096057.

Görün istedim
  • O nasıl bir hitap şekli ya.

• radyatör sağlam

gerisi teferruat

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

radyatör sağlam

gerisi teferruat

yok radyatör de sağlam değil
  • Fiyatı ucuz değil adam kazalı arabanın başlığına tcde tek çiziksiz yazmış. Aynen tek çiziksiz ama kazalı tek yersen

• Bu kazadan ötürü arabayı almıyorsanız gidip 0 alın. Fiyatı fazlaysa ayrı.

• Hitap şekli hiç hoşuma gitmedi. Güven vermiyor. Ki aracın durumu da yazdığı gibi değil. Alıcı olsam bu araç içime sinmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yusuf_01 -- 23 Şubat 2018; 20:35:16 >
  • TUG10 T kullanıcısına yanıt
    araç dikkatli incelediğinde kaput tampon çizgilerine baktığınızda yamuk gözüküyor. Çamurlukla da arasındaki boşluk rahatsız edici. Bu sebeplerden alınmaz.

• 0 km bile olsa o araba ben bu şekilde hitap eden bir saticidan araba almam.

Mal, para gelir geçer adam gibi bir galericiden araba alıp bundan sonraki tum arabalarda bir hukuk kurmak varken böyle lacka kivrak adamla isim olmaz.

• Ispartadan ispartalilardan araba alinmaz

• İkinci el araç alma işi adamın saçlarını beyazlatır. Ortalık çakal dolu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.