Şimdi Ara

Önden 15000 hasarlı megane alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-aracim-pazartesiye-kadar-opsiyonlanmistir-666312650/detay

İlan no 666312650
    83e anlaştım. Sizce nasıl? Bilgili arkadaşlar neler der? Yetkilide yapılmış. 30 km ile yüksek bir aracın altına girmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15bin hasar kaydı hiç bir şey. Güvenlik anlamında da aslında hasar kaydı olmayan, aracını sağda solda ucuza yaptırıp hasar kayıtsız diye satanlardan korkmak lazım. Bu araba orjinal serviste yapılıp 15 bin hasar kaydı yansıtılmışsa korkacak bir şey yok. Servis zaten aynayı 1000-1500'e yapıyor kaskodan gerisini siz düşünün.
  • kişiden kişiye değişir. ben olsam almazdım. tramer kaydı çok yüksek ve ön kaputu değişmiş araba almıyorum ben.

bu arada 88'den 83'e indirmek büyük başarı

siz beğendiyseniz tabi sıkıntı yok. hayırlı olsun demek düşer bize
  • 88den 83e inmesi supheli. Bir sikintisi olmasa o kadar inecegini sanmam

• 88den 68e inmemiş ya şu piyasada gayet normal şüphelenecek bir indirim yok bence

• 15 bin gayet normal. Yetkili serviste yapılmıssa kayıtları vardır zaten takıntısızlar için ideal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun yıllar boyunca kullanırım derseniz alınır, yoksa zorlar sizi

• Ben çok bir hasar göremedim resimlerde fiyat aralığını bilmiyorum aracın uygun ise düşünülebilir. Ben fluencenin ile tamponunu değiştirttim 6bin tl hasar kaydı işledi. 15 bin çok rakam değil.

• İki konunuda okudum. 2 arabadada bişey yok. İkiside alınır. Ama bence Qq yu al.

1.2 benzinli megane i zor satarsin

• 15bin hasar kaydı hiç bir şey. Güvenlik anlamında da aslında hasar kaydı olmayan, aracını sağda solda ucuza yaptırıp hasar kayıtsız diye satanlardan korkmak lazım. Bu araba orjinal serviste yapılıp 15 bin hasar kaydı yansıtılmışsa korkacak bir şey yok. Servis zaten aynayı 1000-1500'e yapıyor kaskodan gerisini siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

İki konunuda okudum. 2 arabadada bişey yok. İkiside alınır. Ama bence Qq yu al.

1.2 benzinli megane i zor satarsin
    1.2 benzinli arabaya 83 vermek bana da mantıksız geliyor
  • Farı değişti desek tanesi en az 4 bindir
    Tampon ve radyatör de aynı şekilde o kadardır. Serviste işçilik çok alıyorlar
    15 bin normal gibi

• Sanırım senin hasarlı ve pert araçlara ilgin var hocam

• Yetkili serviste yapılmış araç 0 dan farksız olur. Ahmet in mehmet in yerinde yapılmamış dışarıda yapılsa 5 bin tl çıkardı hasar kaydı o yüzden şişirme hasar kaydı var hayırlı olsun şimdiden.

• Dizel olsa al derdim de 1.2 tce alma

• Bence alınır, satıcı adam gibi hasarını ve nerede yapıldığını yazmış. Bu piyasada 83 liraya dopdolu C sınıfı araba bedava resmen.

• 15 bin normal bir hasar kaydı artık. Amcamın nissan qq 2 far ve tampon değişti serviste 13 bin hasar kaydı oluştu. Bence artık bu fiyatlar normal.
  • Eğer kaza fotoğraftaki ise bir şey yok gibi. Airbag vs de açmamış anladığım kadarı ile. 15k bana yüksek geldi ama kaput tampon vs. değiştiyse yetkili servis için normal olabilir.
  • tamamen yalan dolan bu araç alınmaz bu paraya illa megane alacak olsam bunu alacağıma varsın megane 4 olmasın derim gider dolu megane 3 gt line alırım daha iyi
  • Anladığım kadarıyla aracın motorunda bir sıkıntı gözükmüyor fiziksel olarak oraya ulaşmamış kaza.Bu şansı kaçırmadan arabayı almak lazım bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.