Şimdi Ara

ONDA V919 Air Dual Boot Black-Gold [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
11
Favori
19.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadobjk

quote:

Orijinalden alıntı: BaRon0606

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_257495.html
    arkadaşlar almayı düşünüyorum gümrükte sıkıntı çıkarmı cihazdan genel olarak menmunmusunuz

Güncelleme almıyor, birkaç kronik sorunu var. Pili sağlam, malzeme kaliteli. Daha iyileri için 200 dolar vermeniz gerektiği düşünülürse bu fiyata alınır. Yalnız gearbeste stok sormadan almayın.

aldık bakalım

ONDA V919 Air Dual Boot Black-Gold [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C8DAEABE -- 4 Temmuz 2016; 9:05:30 >

• bende niye 140$ gozukuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSenAtor

bende niye 140$ gozukuyor?

indirim vardı hocam 2 gün süre geri gidiyordu süre bitince arttı fiyat
  • hadi ya. 140$ dan almiştim. kargoya verilmeden iptal edeyim o zaman. indirime girdiginde alirim.
  • Merhaba, v919 air ile v919 air ch arasinda kaldim. Arada 53 dolar fark var hangisini onerirsiniz, fiyat farkina deger mi ch modeli? Turkiye disina siparis edecegim icin gumruk vergisi olmayacak.

Birde bu cihazin genel olarak kronik problemi vs. var mi? Cift os ve ekran kalitesi benim icin onemli kriterler, memnun kalir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirio -- 5 Temmuz 2016; 19:34:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadobjk kullanıcısına yanıt
    root yoksa yapamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Merhaba, v919 air ile v919 air ch arasinda kaldim. Arada 53 dolar fark var hangisini onerirsiniz, fiyat farkina deger mi ch modeli? Turkiye disina siparis edecegim icin gumruk vergisi olmayacak.

Birde bu cihazin genel olarak kronik problemi vs. var mi? Cift os ve ekran kalitesi benim icin onemli kriterler, memnun kalir miyim?

bence fiyat farkına değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C8DAEABE -- 10 Temmuz 2016; 8:20:23 >
  • Oncelikle mesajiniz icin tesekkur ederim. 3 gun once v919 air ch modelinin siparisini verdim, 4 gb ram 64 gb rom ve z8300 islemci ayriyettende android 5 olmasi cazip geldi. Teslimat Guney Afrika'ya olacagindan da gumruk problemi yok.

• benim onda v919 thermall problemi var ısınıp kendi kendine kapanıyor aranızda bu problemi yaşayan veya çözüm yolu bulan varmı
  • arkadaslar cihazda sadece androıd istiyorum windowsu nasıl kaldırırım
  • Merhaba iyi akşamlar, v919 air ch cihazım bugün yarın elime ulaşacak gibi görünüyor. Cihaz bildiğim kadarıyla google play store olmadan geliyor, cihazıma uygun apk'sını nerden bulabilirim? Birde cihazı şarj ederken aynı zamanda usb bellek veya usb cihazları kullanabileceğim bir otg usb hub tavsiye edebilecek olan var mı? Özellikle aliexpressten olsa iyi olur.
  • İnternete google play son sürüm apk yazarsanız bulabilirsiniz

• Bu arada windows 10 da dokunmatik ve sensor problemi yaşıyorum ikiside bir garip çalışıyor arkadaşlar nasıl çözebilirim

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    merhaba, chuwi vi8 dual için partition.tbl dosyası nasıl düzenlerim nette baktım xda da var anliyamadim, bilen varsa yardımcı olabilirmi

• Aliexperes'ten WIFI versiyonu istesek gelir mi? Vergi çıkarsa da öderim?
  • Merhaba arkadaşlar 750 TL. Ye satılan ch modeli var. 4/64 GB... Klavye dahil fiyatı...

Sormak istediğim birkaç soru var. Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

1_ 2048/1536 ekran için z8300 işlemci yetiyor mu? Donma yaşıyor musunuz?

2_ Windows veya Androidde sıkıntı var mı.,yoksa stabilize çalışıyor mu?

3_ eksisi var mı cihazın? Tekrar teşekkür ederim.
  • abdullah313 A kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 4 aydir kullaniyorum, hem windows hemde android depolama alanlari tamamen dolu olmasina ragmen simdiye kadar hic donma vs. gibi problemler yasamadim, cihaz gayet akici.

Cihaz hakkinda soyleyebilecegim tek olumsuz nokta takilan sd kartin isletim sistemi degisikliginde bazen gorulmuyor olusu.

• herkese merhaba
    arkadaşlar lütfen yardım edin
    onda v919 air 3g dual boot tabletime yanlış bios yükledim
    tablet açılıyor ama ekrana hiçbir görüntü gelmiyor nasıl eski haline getirebilirim lütfen yardım edin
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    nereden kaç liraya aldınız hocam ? link verebilir misiniz ?
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    1 sene önce 540 liraya aliexpress'ten almıştım fakat ilan kapanmış
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.