Şimdi Ara

ONDA V919 Air Dual Boot Black-Gold [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
11
Favori
19.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V919 airch wi-fi sorunu içinhttp://pan.baidu.com/wap/link?uk=389436537&shareid=3182315757&third=0 bu dosyayı indir c ye kopyala cmd dosyasını çalıştır düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intel Z3735F işlemcilerin fazla ısındığı söyleniyor bu model de durum nedir?
  • Evet ısınma hissedilir derecede var. Air kullanıyorum fazla ısınıyor.

• Arkadaşlar bende Onda v919 air ch 64gb modeli var. Üzerinde windows 10 + android 5.1 yüklü. Malum Google play yok. Arkadaşlarımızdan biri biosu güncelledikten sonra olmuş. Biosu güncellemek için V1.0.1_V7 sürümünü indiremiyorum. Sizde mevcut ise paylaşabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah2321

Arkadaşlar bende Onda v919 air ch 64gb modeli var. Üzerinde windows 10 + android 5.1 yüklü. Malum Google play yok. Arkadaşlarımızdan biri biosu güncelledikten sonra olmuş. Biosu güncellemek için V1.0.1_V7 sürümünü indiremiyorum. Sizde mevcut ise paylaşabilir misiniz.

Vpn programı kullanın. En iyisi Mozilla firefox için Zen Mate eklentisi. Bu eklentiyi kurun ve etkinleştirin. Almanya serveri gayet hızlı. Ancak böyle indirebilirsiniz.www.pan.baidu.com sitesi yasaklı olduğu için mecbur vpn değistirmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuher -- 5 Mayıs 2016; 17:18:13 >

• Ilk sayfadaki cwm recovery ile wipe cache yaptim,cihaz suan androidi acmiyir. Pc ile tekrardan recovery moda girmiyit tablet acilmadigi icin . Hangi tus kombinasyonu ile kendi recovery ekranina gelebilirim.

• Power ve ses kisma ilade girmiyor sanirim android çöktü hekrar kurmadan kurtarmak mumkunmu.

• ben bu cihaza sadece windowsa cevirmek istiyorum . cihazim 3g li model oldugundan acaba yukleme sonrasi tanimazmi diye cekiniyorum. v5 benim cihazim driverleri indirebilecegim link verebilirmisiniz rica etsem.

• Nuher Teşekkür ederim. Siteden şimdi dosya indirebiliyorum. Ama yine sorunu çözemedim. Bendeki tablet Onda v919 air ch 64 gb dual işletim sistemi Tabletin arkasındaki seri numaraya baktığımda V5 olarak gözüküyor. Aldık doğru düzgün kullanamadık. Komple sıfırlayıp kurabileceğimiz bir yöntem varmı acaba.
  • Arkadaşlar tabletden hdmi üzerinden görüntü alan var mı? HDMI kabloyu takıyorum ama görmüyor nedense.
  • emrah2321 E kullanıcısına yanıt
    Windowsu kur sadece. Android stabil değil. Ses sorunu ve ekran ısınma sorunu var androidde. Windowsu kullanın benim gibi şimdilik.
    Bir sayfa önce paylaşmıştım windows yüklemeyi. Buraya kopyalıyorum.
    (Hocam çok sağol. Yükledim windows'u sonunda. İso dosyasını yazdıracağım usb'ye rufus programı ile fat32 uefi gpt şeklinde ikinci usbye ntfs uefi gpt şeklinde fotmat attım. İkinci usb ntfs olana image dahil bütün dosyaları attım. Birinci usb ye iso dosyasını rufus ile yazdırdım. İkisinide taktım. Bios ayarlarından save&exit bölümüne girdim ve usb partition1 e basınca yükleme işlemine başladı. İşlemlerden önce ntfs formatında olan usb'nin adını winpe olarak değistirip taktım. Ntfs olan usb'ye sadece images klasörünü kopyalayınca olmamıştı. images,Boot,EFI,scripts, Sources, bootmgr,bootmgr.efi vs. hepsini kopyalayınca oldu.cihaz bütün driverleri otomatik yüklenmiş şekilde açıldı ayrıca driverleri yüklememe gerek kalmadı.

aşağıdaki linkteki kurulum dosyasını kullandım

https://yadi.sk/d/9NEFS6DJoBjSQ (ONDA V919 AIR CH )

Driverleri otomatik geliyor bunu kurunca, ayrıca driver yüklemedim ben. Benim tablet seninkiyle aynı ama v7 versiyon. İki usb kullanacağınız için usb çoklayıcı veb otg kabloya ihtiyacının olacak. Ayrıca klavye kablolu veya kablosuz farketmez. Tableti tekrardan başlatıp klavyenin esc tuşuna sürekli bas bırak peşpeşe biosa girersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuher -- 15 Mayıs 2016; 0:29:33 >

• arkadaşlar reeder a10is tablete onda v919 air 3g v2 romu yüklemiştim android güzel çalışıyordu os switch butonuna tıkladım yanlışla window krulu değil beyaz onda yazısı geliyor tekrar kapanıyor hiç bi moda giremedim tablette (fastboot fln) bilgisayar görmüyor şarj olmuyor güç düğmesi ve ses arttırmaya bastım windows android seçim ekranı geliyor ama güç düğmesine basıyorum seçmiyor 2 sinin arasında gidip gelebiliyorum yanıp sönüyor ama seçemiyorum tablet brick mi oldu acaba yardımcı olabilcek var mı ?

• Arkdaşlar Google playı olmayanlarhttps://cloud.mail.ru/public/65ud/fegQ5dz7i buradan indirip yüklerse sorunu çözülür. Bunu kurduktan sonra windowsu kurmanız gerekiyor Windows linkidehttps://yadi.sk/d/9NEFS6DJoBjSQ bu. Faydası olması dileğiyle hayırlı günler.
  • Arkadaslar cihazimi satiyorum ilgilenen olursa

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117244076&p=1&anchorToGo=117244076#117244076

• cihazınızda andoid kullanırken ısınmadan kaynaklı uyarı verip kapanma oluyorsa. cihazınız rootlu ise link2sd programı ile uygulamalardan com.intel.thermal programını ya dondurun yada silin sonra cihazı kapatıp açın, sorun ortadan kalkıyor.

• nuher N kullanıcısına yanıt
    Akşam deneyip geri bildirim yapacağım. İnşallah dediğiniz gibi çözülür. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

Akşam deneyip geri bildirim yapacağım. İnşallah dediğiniz gibi çözülür. Teşekkürler

rica ederim. cihaz aşırı ısınsa bile kapanmıyor. yanmazsa iyi :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: nuher

quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

rica ederim. cihaz aşırı ısınsa bile kapanmıyor. yanmazsa iyi :-)

Programı indirdim ama com.intel.thermal çıkmıyor. Tabletim rootlu değil .Ondan mıdır acaba?
  • http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_257495.html
    arkadaşlar almayı düşünüyorum gümrükte sıkıntı çıkarmı cihazdan genel olarak menmunmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRon0606

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_257495.html
    arkadaşlar almayı düşünüyorum gümrükte sıkıntı çıkarmı cihazdan genel olarak menmunmusunuz

Güncelleme almıyor, birkaç kronik sorunu var. Pili sağlam, malzeme kaliteli. Daha iyileri için 200 dolar vermeniz gerektiği düşünülürse bu fiyata alınır. Yalnız gearbeste stok sormadan almayın.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.