Şimdi Ara

Onda v812 Destek ve Geliştirme (Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
10
Favori
28.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

onda v812 için kılıf hangisini öneririsiniz klavyeli kılıflar kötü mü , bana tableti pek tutumuyormuş gibi geldi
    bide silikon koruyucu kılıflar var onlar nasıl bazıları çok sert plastik oluyor ..

klavyeli kotu hıc kullanıslı değil tutmuyor ayrıca ben deri kahverengi aldım gelecek yolda 12dolara aldım güzel bişeye benziyor

hadi ya tüh bende klavyeye aldanıp aldım klavyeli kılıfı :( silikon hoşuma gitti ama uygun bulamadım onda v812 ye
  • quote:

quote:

quote:

onda v812 için kılıf hangisini öneririsiniz klavyeli kılıflar kötü mü , bana tableti pek tutumuyormuş gibi geldi
    bide silikon koruyucu kılıflar var onlar nasıl bazıları çok sert plastik oluyor ..

klavyeli kotu hıc kullanıslı değil tutmuyor ayrıca ben deri kahverengi aldım gelecek yolda 12dolara aldım güzel bişeye benziyor

hadi ya tüh bende klavyeye aldanıp aldım klavyeli kılıfı :( silikon hoşuma gitti ama uygun bulamadım onda v812 ye

deri hocam ya kalite slikon falan dısarda tasınmaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

deri hocam ya kalite slikon falan dısarda tasınmaz

link varmı nereden aldınız acaba ?
  • quote:

quote:

Keşke almasaydın hocam ben ondan aldım hiç memnun değilim tablet içinde durmuyor sürekli kayıyor.Tableti hep kılıfsız kullanıyorum.İyi bişeyler bulursanız buradan paylaşırsanız iyi olur bende araştırıyorum.

Buarada V1.35 antutu testte puanları düştü.13500 civarı puan alıyor tablet.1.2 overclocklu halinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukson

quote:

quote:

Keşke almasaydın hocam ben ondan aldım hiç memnun değilim tablet içinde durmuyor sürekli kayıyor.Tableti hep kılıfsız kullanıyorum.İyi bişeyler bulursanız buradan paylaşırsanız iyi olur bende araştırıyorum.

Buarada V1.35 antutu testte puanları düştü.13500 civarı puan alıyor tablet.1.2 overclocklu halinde...

bu kılıf nasıl tıkla
  • Suanda benim elimde olanin beyazi sanirim.kilifin alt kisminda kayma oluyor gonderdigin linktede cok acik zaten on kamera hafif asagida duruyor bu bir sure sonra iyice canini sikiyor adamin.ben kendiminkine cirt yapistirdim kayan kismina.simdu kilif daha kullanisli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dört dörtlük çok kullanışlı bir kılıf yok sanırım, türkiyeden bulabilirsem deneyip alacam bende bi gelsin tablet hala yolda .. hayırlısı...
  • Bende Bu tableti Pandawill'den sipariş verdim. %5 yeni üye indirimi ile 161.5$
  • quote:

dört dörtlük çok kullanışlı bir kılıf yok sanırım, türkiyeden bulabilirsem deneyip alacam bende bi gelsin tablet hala yolda .. hayırlısı...

https://www.youtube.com/watch?v=Q8I1SHKqB6U&feature=youtube_gdata_player

Burdaki kilif iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a31 işlemci görünce sinirleniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

a31 işlemci görünce sinirleniyorum

Neden?

• ilk başta a31 işlemcilere a9 1.5 ghz dediler böyle düşünüp sevindik ama tabletler satışa başlanınca aslında sadece a7 1ghz işlemviler olduğu anlaşıldı gpu iyi olablir ama cpu berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

a31 işlemci görünce sinirleniyorum

evet iyi gibi elde oyun v.s. oynamak için

şöyle

bişey nasıl olur acaba ?
  • bende v811 almaya karar verdim.fiyatının ustunde bir cıhaz arastırmalarıma göre.kullanan arkadaslarda aynı fıkırde.kullandıgı işlemcide kötü değil bence.bırazda ihtıyac meselesi.ihtıyactan fazlasını almaya ve daha fazla para vermeye gerek yok bence.teknoloji bizi yönlendirmesin bizi kullanmasın onun esiri olmayalım tam tersi biz onu kullanalım.:).
  • V811 de quad core işlemci mi var.. ram 2 gb ve ekran işlemcisi quad mali 400 mü yoksa dual mali 400 mü.. piyasada bolca v811modeli bulunuyor.. v812 ile farklılıkları ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 25 Mart 2013; 0:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Bende Bu tableti Pandawill'den sipariş verdim. %5 yeni üye indirimi ile 161.5$

Merhaba,

Kargo için tarih verdiler mi?
    Ben mail attım stokta yok diyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

V811 de quad core işlemci mi var.. ram 2 gb ve ekran işlemcisi quad mali 400 mü yoksa dual mali 400 mü.. piyasada bolca v811modeli bulunuyor.. v812 ile farklılıkları ne?

Quad da var dualde var kamera farki var falan filan onda sitesinden bakabilrsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frux

V811 de quad core işlemci mi var.. ram 2 gb ve ekran işlemcisi quad mali 400 mü yoksa dual mali 400 mü.. piyasada bolca v811modeli bulunuyor.. v812 ile farklılıkları ne?

Quad da var dualde var kamera farki var falan filan onda sitesinden bakabilrsin

811 de 5 m.pix auto focus ön kamera yok sadece.. 812 ithal ederlerse, satın alırım.
    Batarya 4500 mAh sanırım. Standart kullanımda 5 saat dayanıyorsa, yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rufuk

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Bende Bu tableti Pandawill'den sipariş verdim. %5 yeni üye indirimi ile 161.5$

Merhaba,

Kargo için tarih verdiler mi?
    Ben mail attım stokta yok diyorlar?

Bir hafta içinde gönderilir dediler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.