Şimdi Ara

önceden çalışan GTA San Andreas şimdi hata veriyor?(çözümlenmedi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar gta'da %12 deydim herşey düzgün çalışıyordu, bilgisayara herhangi bir yükleme de yapmadım. Bu gün oyuna gireyim dedim, önce açılış resimleri beyaz beyaz geldi sonra menüde yazlı olan herşey beyaz bir kutucuk olarak gözüküyor yazılar yok, yani yazıların olduğu yerde beyaz şeritler var. Ezberden oyuna gireyim dedim ama hata verdi oyundan attı. Önceden böyle bir şey yoktu durup durduk yere oldu.

Save dosyalarını kopyalayıp yeniden yükledim, sistem geri aldım olmadı. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ,nasıl çözülür. İlginiz için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 24 Aralık 2007; 21:36:37 >

• ARKADAŞIM OYUNLA İLGİLİ BİR SORUN OLDUĞUNU SEN DE BİLİYORSUN BURASI TEKNİK YARDIM BÖLÜMÜ OYUN BÖLÜMÜ DEĞİL
  • genelde orda bu tür sorulara cevap bulamıyorum arkadaşım
  • hak veriyorum aslında benimde ağ problemim var banada ağ bölümünde cvp veren yok onun için bu bölüme yazacağım
  • inşallah burda cevaplayan olur.
  • Dostum ekran kartının sürücülerini güncellemeyi bir dene
    Ekran kartını kaldırıp baştan kurmayıda deneyebilirsin.
  • Sorun EKRAN KARTI gibi gorunuyor,oyunun daha onceden sorunsuz calısması ve sonrada sorun cıkartması ya ekran kartı uzerinde fiziksel bir sorun oldugunu veya directx le ilgili bir sorun yasadıgınızı gostermektedir,ama herseyden once oyunu sıfırdan bir kurun eger sorun devam ediyorsa ekran kartının suruculerini yenileyin buda fayda etmiyorsa ekran kartını yenileyin
  • save dosyalarını sil.bi de öyle dene...
  • quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

save dosyalarını sil.bi de öyle dene...

Herşey olabilirde , bunla ne alakası var?
  • Cektigin resimleri sil yoksa oyun acilmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

save dosyalarını sil.bi de öyle dene...

Herşey olabilirde , bunla ne alakası var?

sen bi dene,sonra sonucu da yazarsın.yarıyorsa başkaları da faydalanır.
  • ortadan kaybolduğuna göre sorunu çözdün sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.