Şimdi Ara

Ön kol geliştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SYRISN (3 mesaj) bladeGny (2 mesaj) Başbilen (1 mesaj) Avanguardia (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bileklerim zaten zayıf. Son 1 aydır Bileğimle dirsek arası çok zayıf gibi hissediyorum. El yayı almayı düşünüyorum da karar veremedim. El yayı faydalı mıdır ? Yarın zaten 7 den sonra yasak var gidip almak istiyorum hemen ama bilemedim.

|
    |
  • Çare Hammer curl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırt çalış sırt kasları vücut için en önemli kas gruplarıdır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bladeGny kullanıcısına yanıt

Hocam bu kesin işe yarar mı ?

• Başbilen kullanıcısına yanıt

Evde çalışabileceğim hareketler iyi olur hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYRISN

Hocam bu kesin işe yarar mı ?

yarar. ellerin dışa dönük şekilde ağır kilolarla sırt çalışırsan daha çabuk gelişebilir, şahsen ben öyle yapıyorum

• bilek kemikten olduğunda kalınlaşmaz hocam, forearms çalışacaksan aslında tonla egzersiz var ama zaten üst vücutla yaptığın tüm egzersizlerde bilekler devrededir. Aslında pek bilinmez ama şekilli ve kalın bir forearms kadınların baya bi dikkatini çeker, kadınların bile çoğunluğu bunun farkında değil :D sebebi de üst vücudu çalıştırmak için her harekette bilekleri de kullanman yani aslında bir erkeğin gücünün en net belli olduğu yerlerden biri de bilekleridir ve anatomisi gereği de fazla yağ tutmadığından ne kadar kasa sahip olduğundan dışarıdan hemen belli olur, yani demek istediğim forearms önemli... çok önemli.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.