Şimdi Ara

ÖN CAMA FİLM TAKTIRIP CEZA YİYEN VAR MI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deliyürek54

Söktürüp teyit etirmessen bağlarlar çevirmede. Veya söktürmeden gezersen.

meni kaldirmak içinde para istiyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 22 Şubat 2021; 19:17:9 >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Hocam ceza yediysen cezayı ödüyorsun. Sonra filmi söktürüp veya söküp trafik şubeye gidip durumu anlatıyorsun onlar orda meni kaldırıyor ekstra para almıyorlar. Söktürmeyip öyle gezersen çevirmede bağlarlar arabanı. Meni kaldırmak için bi süre zarfı var kaç gün tam bilmiyorum o süre dolmadan söktürüp trafik şubeden meni kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliyürek54 -- 22 Şubat 2021; 19:19:59 >
  • Benim ön cam dahil ilk sahibi çektirmiş. Yanlar ve arkalar ciddi anlamda koyu. Dışarıdan yaklaşmadan bakmayla içerisi gözükmüyor, akşam kaldırım kenarına park etmeye çalışırken sıkıntı yaratıyor.

Ön cam dışarıdan koyu gözükse de içeriden gece en ufak sorun ya da görüş kaybı yaşatmadı. İlk kez geçen haftasonu kısıtlama çevirmesinde herkes geçerken beni durdurdu polis. Ön cam filmini söktür kimseyi durdurmadım sırf bu yüzden seni durdurdum dedi. Olur dedim gönderdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

yarım numara % 50 mi oluyor hocam

Alıntıları Göster

% ışık geçirgenliği numara koyuluğu. 3 numara en koyusu. % ile alakası yok

yukarıda cevap verilmiş...yarım numara şeffafa yakın belli belirsiz koyulukta ama uv ışınlarını falan bloke ettiği için içerinin ısınmasını engelliyor. kısacası amaç görünmezlik değil, ısınmayı ve göz almasını engellemek.

• trafikçi bir arkadaşım var. hemen sök diyor. ısrar ederse söktürüp yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

% ışık geçirgenliği numara koyuluğu. 3 numara en koyusu. % ile alakası yok

Alıntıları Göster

llumar da yüzde var hocam benim yan camlar atr 20 yani görünürlük %20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 23 Şubat 2021; 8:43:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

trafikçi bir arkadaşım var. hemen sök diyor. ısrar ederse söktürüp yazıyor.

hemen sökünce ceza yazmiyorlar mı

• Vize ve trafik kuralları açısından ön cama film çektirmek yasak. Olay tamamıyla şansa kalıyor cezanın yanında ben ağlata ağlata çok film söktürdüklerini gördüm maceraya hiç gerek yok.

• inşallah yazıyorlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

hemen sökünce ceza yazmiyorlar mı

Alıntıları Göster

eğer ısrar etmezsen yazmıyor. sökersen yola devam ediyorsun.

• tüm araçlarımda var. iki aracı öyle muayeneye soktum birinde tüm camlar 2 ön 1 birinde arkalar 4 önler 3 en ön 0.5 idi hepsi sıkıntısız geçti muayeneden. Eğer çevirmeye öylesine alınıyorsanız sıkıntı yapmıyorlar da makas atarken ya da trafiği tehlikeye atan bi durumdan girdiyseniz inceliyorlar aracı o zaman sıkıntı acar basınıza.

• Ben 2 ay önce 1 numara çektirdim yanlar 3 bagaj 4 bir sorun yaşamadım ön cam filmi arabanın kaderini değiştiriyor

• Neden ön camı karartmak istiyorsunuz ki ? Ayrıca ceza yer miyim konusu da çok çelişkili, illere göre bile değişiyor tutumlar.

Karartması olmayan saydam polarize cam filmleri var, maliyetli bir malzeme olduğu için pahallıdır ama gece görüşünüzü engellemez.

Ben araca film yaptırırken bütün aracın film maliyeti kadar bir maliyet çıkıyordu sadece ön cama kaplatmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

eğer ısrar etmezsen yazmıyor. sökersen yola devam ediyorsun.

Alıntıları Göster

sökmek kolay mı peki hocam olmazsa söker bidaha taktiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

tüm araçlarımda var. iki aracı öyle muayeneye soktum birinde tüm camlar 2 ön 1 birinde arkalar 4 önler 3 en ön 0.5 idi hepsi sıkıntısız geçti muayeneden. Eğer çevirmeye öylesine alınıyorsanız sıkıntı yapmıyorlar da makas atarken ya da trafiği tehlikeye atan bi durumdan girdiyseniz inceliyorlar aracı o zaman sıkıntı acar basınıza.

plakaya yaziyorlar mı hocam ön camda film var diye

köşeden tırnagınla kaldır kendiliginden geliyor.

• Bize fahri yazmıştı hocam.Yalnız şöyle bir durum var ailemde güneş alerjisi olanlar var yani söksem de olmaz.Bu tür rahatsızlığı olanlara serbest olmalı diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezuni

Bize fahri yazmıştı hocam.Yalnız şöyle bir durum var ailemde güneş alerjisi olanlar var yani söksem de olmaz.Bu tür rahatsızlığı olanlara serbest olmalı diye düşünüyorum.

Rahatsızlık ile ilgili Rapor olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

yok hocam çünkü öyle uzaktan anlayıpda yazamaz ışık ile alakalı tamamen kimi yer zaman oluyor filmsiz de olsa araba önden içi gözükmüyor. Anca durdurup inceleyecek. Eğer yaptıracaksanız bi taktiği söyleyeyim, çevirmeye girerken ön 2 camı da komple açıp iç aydınlatmaları açın aracın içine ışık girince dikkat çekmiyor. Bu arada benim gündelikteki aracın camlar böyle

ÖN CAMA FİLM TAKTIRIP CEZA YİYEN VAR MI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 24 Şubat 2021; 0:25:55 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.