Şimdi Ara

ön cama film pp60 mı air 80 mi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
9
Favori
38.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

ön cama film pp60 mı air 80 mi

(En Son Oy Tarihi: 27.3.2024)
Giriş
  • canınızı seviyorsanız ön cama cam filmi yaptırmayın. gece görüşünüz düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

4 yıldır ön camda llumar atc 35 var. ilk 1-2 haftada alışılıyor. gece farlar iyi aydınlatıyor görüş sıkıntım yok. kaliteli bir led taksam dahada iyi olacak.
    Aynen bence simsek etkili zenon takin sisle ayni anda acin oyle gezin.
    Bizimde agzimiza sicin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende önde air80 yanlarda ve arkada at35 var. At ler ince olduğundan görüş berraklığını netliğini beğeniyorum. Işığı azaltmasına rağmen ışığı kırmadığı için at35 ten gece gündüz çok memnunum. Air80 kalın bir film görüş berraklığını az da olsa etkiliyor. Şeffafa yakın akşam sürüşünde karartmıyor. Ama ışığı biraz kırdığından görüş berraklığını belli belirsizde olsa etkiliyor.
    İzmir şartlarında öne at35 veya daha açık olsun denirse at50 iyi olacağı kanısındayım.Nedeni ışığı azaltsa da kırmadığı için karartma yapıyor ama berrak bir görüntü sağlıyor. AT35 için ön camda karartmayı görünce polis durdururmu onu da dikkate almak gerekir.
    Benim yaptırdığım yer at35 i yanlara ve arkaya yaptı ama çok ince olduğundan ön cama uygulamakta zorlandıklarını ayrıca polis çevirmesinde sorun yaratabileceğini söyledi öne at80 yaptırdım.
    AT35 in güneşe karşı koruma etkisi air80 den çok daha iyi gibi geldi.İleride yeni aracımda yaptıracak olsam yanlara ve arkaya at35 öne at35 veya at50 yaptırırım.Hem polis kontrolünde içerisi görünür hem içerden dışarısı görünür hem güneşten korur hem de ince film olduğundan görüş netliği çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 30 Mart 2020; 0:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Bende önde air80 yanlarda ve arkada at35 var. At ler ince olduğundan görüş berraklığını netliğini beğeniyorum. Işığı azaltmasına rağmen ışığı kırmadığı için at35 ten gece gündüz çok memnunum. Air80 kalın bir film görüş berraklığını az da olsa etkiliyor. Şeffafa yakın akşam sürüşünde karartmıyor. Ama ışığı biraz kırdığından görüş berraklığını belli belirsizde olsa etkiliyor.
    İzmir şartlarında öne at35 veya daha açık olsun denirse at50 iyi olacağı kanısındayım.Nedeni ışığı azaltsa da kırmadığı için karartma yapıyor ama berrak bir görüntü sağlıyor. AT35 için ön camda karartmayı görünce polis durdururmu onu da dikkate almak gerekir.
    Benim yaptırdığım yer at35 i yanlara ve arkaya yaptı ama çok ince olduğundan ön cama uygulamakta zorlandıklarını ayrıca polis çevirmesinde sorun yaratabileceğini söyledi öne at80 yaptırdım.
    AT35 in güneşe karşı koruma etkisi air80 den çok daha iyi gibi geldi.İleride yeni aracımda yaptıracak olsam yanlara ve arkaya at35 öne at35 veya at50 yaptırırım.Hem polis kontrolünde içerisi görünür hem içerden dışarısı görünür hem güneşten korur hem de ince film olduğundan görüş netliği çok iyi.
    izmir'de nereye yaptırdınız, memnun musunuz ? ben de izmir'deyim sadece yan camlara yaptırmak istiyorum sıcağı kırması için atr 35 düşünüyorum. pp ve air arasındaki farkları google'da aratmama rağmen bulamadım, biliyor musunuz farklarını ?
  • aracımda ön cam hariç komple 3 numara film ön camda ise 1 numara film var. araçta app plaka var. bu şekilde en az 10 çevirmeden geçtim sıkıntısız. muayeneden geçtim sıkıntısız. örnek olması acısından bir foto koyayım filmin. ilk zamanlar biraz sıkıntı olsa da zamanla alışıyor insan şuan filmsiz arabaya binince garip hissediyorum 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 30 Mart 2020; 13:48:8 >
  • ön cama film çektirmenizi tavsiye etmem gece görüşü rezalet oluyor
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt
    Plasti dip te yaptırdım.Farklarını bilmiyorum.Yan ve arkalardaki at35 ten çok memnunum. Ön için de at50/at35 yaptırsam daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

ön cama film çektirmenizi tavsiye etmem gece görüşü rezalet oluyor
    Bende önde air80 var. Gece görüşü olarak hiç bir sıkıntı yok.Gündüz kullanımında ön camın berraklığını biraz etkiliyor. Ankara vb serin yerlerde araç kullananlar için ön cama cam filmine gerek yok.Ama İzmir gibi Antalya gibi sıcak yerlerde özellikle yazın ihtiyaç.
    Yanlardaki at35 de gece görüşü olumsuz etkilemiyor.Camları açmadan çok rahatlıkla aynadan yolu görebiliyorum geri manevra yapabiliyorum.
    İşyerinin arabasına ucuz film yapıldı. Kıyaslama imkanım oldu. Çok daha koyu olmasına rağmen güneşin ısısını azaltmıyor. Görüşü bozmaktan başka bir işe yaramıyor.
    Cam filmi yaptıracaksanız güvendiğiniz, işçiliği iyi olan ve kaliteli film kullanan bir herde yaptırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 30 Mart 2020; 18:0:45 >
  • Merhaba arkadaşlar

Panoramık cam tavan için güneşin etkisini azaltmak için Llumar hangi ürününü önerirsiniz? Ön cama şeffaf uv yaptırdım ziebarttan ama panaramik cam için llumar markasını denemek istiyorum
  • Arkadaşlar ben bugün gidip fiyat aldım, 2 aracı da yaptırmak için.
    2 araç tüm camlar(ön dahil), air 80 için 1500 dediler. Fiyat uygun geldi bana siz ne diyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemert

Arkadaşlar ben bugün gidip fiyat aldım, 2 aracı da yaptırmak için.
    2 araç tüm camlar(ön dahil), air 80 için 1500 dediler. Fiyat uygun geldi bana siz ne diyorsunuz?
    Air 80 olduğuna emin olun. Atr serisi olabilir ayrıca lumarın internet sitesinde yetkili bayiler var, fiyatları o bayiden alın derim. İki araç için Air 80 fiyatı uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 27 Nisan 2020; 18:27:58 >
  • gorkemert kullanıcısına yanıt
    Eğer tüm camlara Air yapmaktaki amac hic karartma yapmamak ise olabilir ama ben olsam on cama air, diğer tum camlara 50ceramic serisi kullanirim. Ctx50 olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 27 Nisan 2020; 18:1:27 >
  • eyönetmen E kullanıcısına yanıt
    Hocam sordum özellikle air olacak diye, en başta iki arabaya 2200 gibi bi rakam söyledi sonrasında pazarlıkla peşin 1500’e indi. Bulunduğum ilde baya tavsiye edilen müşteri memnuniyeti yüksek bir yer.

• NextMove kullanıcısına yanıt
    Ctx’i önermenizin sebebi ne hocam, evet amacım kararma yapmamak. Ctx’in ısı geçirgenliği air 80 den daha zayıf diyor kendi verilerinde.

• gorkemert kullanıcısına yanıt
    Ben geçen yaz sadece ön cama Air 80 yaptırdım. 400 TL ye. Daha yüksek ücret isteyen yerlerde vardı. 500-600 diyen yerlerde vardı. O bakımdan aldığınız fiyatlar güzel bence. Tabi orjinal ürünse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 27 Nisan 2020; 21:9:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

izmir'de nereye yaptırdınız, memnun musunuz ? ben de izmir'deyim sadece yan camlara yaptırmak istiyorum sıcağı kırması için atr 35 düşünüyorum. pp ve air arasındaki farkları google'da aratmama rağmen bulamadım, biliyor musunuz farklarını ?

Alıntıları Göster
    Ben llumar ı Yeni1001 oto da taktırdım yetkili bayisi zaten giderseniz fark edersiniz benim arabamın modeline ilk kez yapmalarına rağmen en ufak bir sorun yaşamadım temiz çalışıyorlar memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sn0wFlake

Ben llumar ı Yeni1001 oto da taktırdım yetkili bayisi zaten giderseniz fark edersiniz benim arabamın modeline ilk kez yapmalarına rağmen en ufak bir sorun yaşamadım temiz çalışıyorlar memnunum

Alıntıları Göster
    kaç cama yaptırdınız, fiyatları nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

kaç cama yaptırdınız, fiyatları nasıl ?

Alıntıları Göster
    geçen yaz yaptırmış llumarın seramik olan en pahalısı 5 cam 900 sunroofa da 400 ama alternatif çok,daha uyguna da kaliteliler olduğunu düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sn0wFlake -- 28 Nisan 2020; 2:9:13 >
  • İstanbul anadolu yakasında kim iyi ve uygun fiyatla yapar bu işi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cadmium

İstanbul anadolu yakasında kim iyi ve uygun fiyatla yapar bu işi ?
    Llumar Ahmet var Kadıköyde ,işçiliği ve esnaflığı çok iyidir. Ben orada yaptırmıştım,tavsiye ederim..İnternetten telefon numarasına ulaşıp fiyat alabilirsiniz.Randevulu çalışıyor kendisi..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.