Şimdi Ara

Ön cam silecekleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
23.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar silecek ayarları nasıl yapılıyor illa servidemi yaptırtmak gerkiyor yoksa kendimizde yapabiliyormuyuz ? Benim sol taraftaki doğru silmiyorda

• 1az daha açarsan daha iyi olur sanki.
  • Açmak demekle neyi kastettin anlayamadım arkadaşım açıklayabilirmisin ?
  • Bilgi verecek yoku yahu hiç Çok ayıp valla
  • silecek ayarı derken neyi kastettiniz anlamadım silmiyorsa eskimiş demektir değiştirmek lazım arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 6 Aralık 2007; 17:04:47 >
  • arkadaşım aksesuarcının birine git halleder....
  • Yok kardeş daha 4 aylık arabanın nasıl sileceği eskir. Eskime felan tok ama bir ayarsızlık var anladığım kadarıyla sağ çok iyi siliyor ama sol leke bırakıyor birde ses çıkartarak siliyor.
  • Silecek lastiğinin altına pislik birikmiş olabilir bi peçeteyle nazikçe silecek lazstiğini cama bsan tarafını temzilerseniz sorununuz kalmaz.
  • kardeş cevabın için saol ama pislik felan yok neyse boşverin anladığım kadarıyla bu işten anlayan yok bu forumda en iyisi ben servise gittiğimde göstereyim.
  • cam silecek lastikleri icin kolonyalı mendil gibi poşet içinde bezler olduğunu biliyorum.Aksesuarcılara bir sorarsanız belki yardımcı olurlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aya027

kardeş cevabın için saol ama pislik felan yok neyse boşverin anladığım kadarıyla bu işten anlayan yok bu forumda en iyisi ben servise gittiğimde göstereyim.

eger bir taraf silmiyorsa git onu değiştir baskıyı artıracak bir ayarı yok benim bildiğim
  • Arkadaşım o sileceklerle hiç uğraşma.sana en yakın oto sanayiden yada carrefourdan muz şeklinde olan vetta marka sileceklerden al.51-45 ölçülerinde,ben öyle yaptım çok memnunum.(51 sol.45 sağ).çifti 25-30 ytl
  • quote:

kardeş cevabın için saol ama pislik felan yok neyse boşverin anladığım kadarıyla bu işten anlayan yok bu forumda en iyisi ben servise gittiğimde göstereyim.

silecek ayarı diye birşey ilk defa duyuyorum, öğrenince bizede haber verin.
  • quote:

dostum eğer sileceğin eski tip yani muzlu silecek değilse sileceğinin iskeletini oval bir şekilde bük içe oval olacak şekilde bükersen sorun hallolur biraz daha açarsam iskelet sistemi olan silecek varsa eğer sileceği kaldır demirini hafif içe bük ses kesilir ama silme kalıtesını bılemem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayavas

Arkadaşım o sileceklerle hiç uğraşma.sana en yakın oto sanayiden yada carrefourdan muz şeklinde olan vetta marka sileceklerden al.51-45 ölçülerinde,ben öyle yaptım çok memnunum.(51 sol.45 sağ).çifti 25-30 ytl

• Serviste yaptırırsak ne kadara mal oluyor acaba. Orjinal silecek çok kaliteli
  • Kailteli ve uygun fiyatlı olsun diyorsan bosch marka silecekler var çifti 30 ytl civarı (tahminim emin değilim)
  • serviste tesadüfen denk gelmiştim, orjinal silecek lastikleri(ruloda ölçü ile kesiliyor ve takılıyor) 13 ytl idi.silecek kollarıyla beraberde 25 ytl idi(Ankara reis plaza).
  • quote:

Yok kardeş daha 4 aylık arabanın nasıl sileceği eskir. Eskime felan tok ama bir ayarsızlık var anladığım kadarıyla sağ çok iyi siliyor ama sol leke bırakıyor birde ses çıkartarak siliyor.

kardeş aynı sorun bendede vardı dediğin gibi ses çıkarıyordu ve silmiyordu gittim değiştirdim sileceği sorun o rtadan kalktı servise git silecekleri değiştir
  • 3. yılı dolmak üzereyken serviste değiştirmiştim silecekleri. çünkü iyi silmiyordu. faturaya baktım bu nisan ayında değiştirmişim. 42 liraya değişmiş. bugün real ankarada sileceklere baktım 20 cm lik sağ silecek 6 lira 40 cm lik sol silecek 9 lira. yani toplam da 15 lira
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.