Şimdi Ara

Ön aktarıcı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KgnGksnn (3 mesaj) serlinetta (1 mesaj) Victor Branco (1 mesaj) tesbihcekenhoroz (1 mesaj) GercekUykucu (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> Ön aktarıcı problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    373 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar ön aktarıcıda problem yaşıyorum ön vites ayarını yapmak için aktarıcıyı kadroda yerine aldım arka 1 ve ön 1 de iken tel gerginlik ayarını yapıp teli aktarıcıy bağlıyorum buraya kadar bir problem yok ön ü 3 yapıp üst sınır ayarını yapmam lazım ama ön 2den 3e geçmiyor 2 de kalıyor vites kolunda 3 yazmasına rağmen zincir geçmiyor vites kolundan ben vitesi düşürüyorum bu sefer az önce sürtmeyen zincir sürtme yapıyor. ayara baştan başlamak için önü 1 e almak istediğimde 1 e de düşmüyor. Aktarıcıyı kadroda aşağı aldım olmadı yukarı aldım olmadı tekrar tekrar denedim aktarıcının paralel olması konusunda bir problem de yok yani bu kadar basit bi konu için bisikletçiye gitmek te istemiyorum cevaplarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KgnGksnn -- 8 Nisan 2017; 21:6:32 >

|
    |
  • Yarbay
    2432 Mesaj
    Kadro kulaginda egiklik veya vites attirici hasar gormediyse denem yanilma yoluyla ve videolari izleyerek yapabilirsin. Yapamiyorsan da bisikletciyi yaparken izle. Ayar yapmasi bir iki dakika bile surmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2779 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    shikaruzu

aktarıcıda eğiklik varsa ondandır. ben yapamadım bisikletçiye götürdüm adam 2dk da halletti üstelik bedava!!

|
    |
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj
    Vites ayarlamayı bilmiyorsan mecbur bisikletçiye götüreceksin.Vites teli çok yada az gerdirilmiş olabilir.Yada sadece ayar gerekebilir.Görmeden birşey demek zor.Her ihtimale mevcut.
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ön viteste problem yaşıyorum hocam arka viteste değil kadro kulağı arka vitese ait bir parça
    |
    |
    Victor Branco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Vites ayarlamayı bilmiyordum evet ama 3 4 gündür aşina oldum hocam dediğim gibi bu kadar basit bir problemi kendim yapmak istiyorum
    |
    |
    GercekUykucu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1067 Mesaj
    Cozumu cok basit tornavidayi aktariciya paralel tutup yamukluk egiklik veya bosluk varsa bunu esit sekilde duzeltmelisiniz. Az baski uygulayinca duzeliyo zaten. Nedeni ise bisiklet aktarici tarafına dustuyse yamulmus olabilir. Umarim isinizi gorur.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.