Şimdi Ara

omo konsantre sıvı bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.omokadinlarkulubu.com/davetet.aspx
    3 arkadası davet edip daveti kabul ettikleri takdirde kazanıyoruz.ekstra bir istekleri yok gibi

• teşekkürler
    davetleri yolladım bakalım kısmet
  • Şu face üzerinden kampanyalara uyuz oluyorum. Yap kendi sitenden ne yapacaksan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Şu face üzerinden kampanyalara uyuz oluyorum. Yap kendi sitenden ne yapacaksan.

aynen
  • Kulübümüzde gerçekleştirdiğiniz tüm günlük aktivitelerden PuanOMO kazanırsınız. Aktiviteleriniz hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz. Toplam PuanOMO; aktivitenizden kazandığınız puanı, aktivite sayısı; gerçekleştirebileceğiniz en fazla günlük aktivite sayısını, kalan aktivite sayısı ise; gün içinde gerçekleştirdiğiniz aktivitelerden geriye kaç adet hakkınız kaldığını gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebihan

quote:

aynen

aynen john waynen
  • quote:

quote:

aynen

sizlere aynen katılıyorum...eskiden ne güzel siteler üzerinden olurdu bu hediyeler..şimdi facebook ve tweeter oldu!!!! ikisini de kullanmıyorsak suçumuz ne???

ama ben sitelerden verilen hediyeleri de takip ediyorum...buldukça paylaşırım..hatta biraz önce bolcahindi sitesindeki anketi doldur,tarif kitabı gelsin haberini paylaştım..kolay gelsin herkese.
  • quote:

+10000000000
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahbekar

quote:

quote:

aynen

aynen john waynen

Evet Abicim herkes sosyal bebe mi.kullanmiyorum facebook.

Su yillar geçse de bir an önce facebook donemi bitse artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boncukkedi71

quote:

quote:

aynen

sizlere aynen katılıyorum...eskiden ne güzel siteler üzerinden olurdu bu hediyeler..şimdi facebook ve tweeter oldu!!!! ikisini de kullanmıyorsak suçumuz ne???

ama ben sitelerden verilen hediyeleri de takip ediyorum...buldukça paylaşırım..hatta biraz önce bolcahindi sitesindeki anketi doldur,tarif kitabı gelsin haberini paylaştım..kolay gelsin herkese.

bu bahsettiğiniz bolca hindi paylaşımınızı paylaştığınız yerde görmedim, burada bahsettiğinizde haberim oldu. google dan bolca hindi sitesine gidince de gördüm katıldım. teşekkürler :D
  • kasmayın arkadaşlar bu kadar. ben de facebook kullanmıyorum ama sırf böyle şeyler için bi tane fake hesap aldım, duruyor kenarda.

en kötü onu kullanıyorum bu gibi durumlarda
  • 2 yıldır facebook üzerinden yüzlerce kampanya yapıldı. Yeni çıkan bişey değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneyelim bakalım.. davetimizi kabul eden olur belki.. teşşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahbekar

quote:

quote:

aynen

aynen john waynen

doğru diyo dicaprio

• Adamların amacı sıvı deterjana milleti alıştırmak...
    Eskiden büyük torbalar vardı,konsantre monsantre ayağına onları ufalttılar,şimdi de onları kaldırıp sıvıya dönmeye çalışıyorlar...
    Tabii bu arada çaktırmadan ürünlere boyuna zam yapıyorlar...

Tabii bu benim düşüncem..
  • link bozuk galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Adamların amacı sıvı deterjana milleti alıştırmak...
    Eskiden büyük torbalar vardı,konsantre monsantre ayağına onları ufalttılar,şimdi de onları kaldırıp sıvıya dönmeye çalışıyorlar...
    Tabii bu arada çaktırmadan ürünlere boyuna zam yapıyorlar...

Tabii bu benim düşüncem..

Kesinlikle doğru,baktılar deterjanın gramajına zam yapamıyorlar,zaten en pahalı markalardan birisi biraz daha zam yaparlarsa müşteri kaybı yaşayacaklar,bu yüzden piyasaya ''konsantre'' adı altında ürünlerin aynı fiyattan daha düşük gramajlarını satmaya başladılar.
  • Hayatımız sentetikleştikte, o sentetik kirleri çıkarmak için yine sentetik maddeler kullanacağız ve kanser denen illet her kesimde yaygın olarak görülecektir
  • Link hata veriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.