Şimdi Ara

[SATILDI] OMGameShop | EURO TRUCK SIMULATOR 2 GOLD 34.99 | WATCH_DOGS 49.99 | TDU2 34.99 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
5
Favori
10.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, kur otomatik olarak değişiyor.
  • direkt paybyme ile alış var mı???

birde zaten bu oyunları paybyme ile alabiliyoruzda yani bir +sı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horus702

direkt paybyme ile alış var mı???

birde zaten bu oyunları paybyme ile alabiliyoruzda yani bir +sı var mı?

Merhabalar, sorunuzu tam anlayamadım açıkçası. Paybyme kredi kartıyle ödeme yapmak istemeyen, banka hesabı olmayan veya PayPal kullanmayanlar için bir alternatif sadece.
  • gg dükkana baktımda 1-2 $ a verilen bundle oyunlarını 15-20 TL den koymuş arkadaş
  • Paybyme Kart geçiyor deme?
  • Arma 3 alacağım Stok Durumu: Stok Dışı gözüküyor.Ayrıca sitenizde bize ulaşın bölümü çalışmamakta skypedan ekledim sabah oda kabul edilmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiaMory

Arma 3 alacağım Stok Durumu: Stok Dışı gözüküyor.Ayrıca sitenizde bize ulaşın bölümü çalışmamakta skypedan ekledim sabah oda kabul edilmedi :)

Merhaba, Arma 3 malesef hala stok dışı. Bu arada hatayı raporladığınız için teşekkürler, ufak bir kod hatası varmış düzelttik, şimdi sorunsuzca çalışıyor. Bunun dışında live chat'ten dolayı Skype'ı pek aktif kullanmıyorduk ancak şu anda site üzerindeki çalışmalar devam ettiğinden live chat de aktif değil. Kusura bakmayın lütfen.
  • diablo 3 varmı üstad ? fiyat nedir ?
  • P.M gönderildi
  • Merhaba daha önceden de gittigidiyor üzerinden sizinle alışveriş yapmıştım ve çok memnun kalmıştım tekrarlamak istedim ancak paypal hesabımla şuan Dark Souls satın alamıyorum ödeme yöntemlerinde paypal çıkmıyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba ?
  • gittigidiyor üzerinden 2 adet oyun aldım hızlı bir şekilde teslimat yapıldı. güvenilir ve ilgili bir satıcı teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.