Şimdi Ara

Omerta - City of Gangsters Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
11.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere Omerta - City of Gangsters yeni çıkan bi oyundur ve ingilizcesi zayıf olan arkadaşların oynaması mümkün değil oynasalarda senaryodan bi haber olacakları için alacakları zevk çok az olacak.Bende bundan dolayı profosyonel bi yama çıkana kadar idarelik hem kendim için hemde bazı arkadaşlar için yama yapayım dedim fakat şuana kadar hiç bir bilgim yok bu yamalar konusunda.Bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa bana yardım etmekten çekinmesinler lütfen..Mesela dil dosyalarının uzantısı ".hpk" bunu nasıl açabilir ve çevirebilirim ? buradan başlayabiliriz.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Eğer bazı arkadaşlar başladıysa çevirmeye bende yardımcı olmak isterim.İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtletliSapik -- 2 Şubat 2013; 2:02:30 >

• http://www.sendspace.com/file/n0vsej Böyle birşey buldum hocam
    http://forum.xentax.com/viewtopic.php?f=21&t=3996 bu linkten. Bi denemende fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Think Again

http://www.sendspace.com/file/n0vsej Böyle birşey buldum hocam
    http://forum.xentax.com/viewtopic.php?f=21&t=3996 bu linkten. Bi denemende fayda var

Saolasın kardeşim ben bulamamıştım bunu hemen denemeye başlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Think Again

http://www.sendspace.com/file/n0vsej Böyle birşey buldum hocam

Hocam bende exe açılmadı sen denedinmi açılıyor mu açılmıyor mu ?

• Evet cok guzel bı sımulasyon oyunu Türkçe yama gelirse cok cok ıyı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewilmacry.

Evet cok guzel bı sımulasyon oyunu Türkçe yama gelirse cok cok ıyı olacaktır.

Aynen kardeşim fakat daha bulamadım nasıl yapılacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtletliSapik

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Omerta - City of Gangsters yeni çıkan bi oyundur ve ingilizcesi zayıf olan arkadaşların oynaması mümkün değil oynasalarda senaryodan bi haber olacakları için alacakları zevk çok az olacak.Bende bundan dolayı profosyonel bi yama çıkana kadar idarelik hem kendim için hemde bazı arkadaşlar için yama yapayım dedim fakat şuana kadar hiç bir bilgim yok bu yamalar konusunda.Bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa bana yardım etmekten çekinmesinler lütfen..Mesela dil dosyalarının uzantısı ".hpk" bunu nasıl açabilir ve çevirebilirim ? buradan başlayabiliriz.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Eğer bazı arkadaşlar başladıysa çevirmeye bende yardımcı olmak isterim.İyi forumlar.

oyun harika ama ingiliczce keşke tr yama olsa

•  Omerta - City of Gangsters Türkçe Yama

Kapaktan anladığım kadarıyla bu oyunda board walk empire dizisinden yüksek bi derecede esinlenme var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Omerta - City of Gangsters yeni çıkan bi oyundur ve ingilizcesi zayıf olan arkadaşların oynaması mümkün değil oynasalarda senaryodan bi haber olacakları için alacakları zevk çok az olacak.Bende bundan dolayı profosyonel bi yama çıkana kadar idarelik hem kendim için hemde bazı arkadaşlar için yama yapayım dedim fakat şuana kadar hiç bir bilgim yok bu yamalar konusunda.Bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa bana yardım etmekten çekinmesinler lütfen..Mesela dil dosyalarının uzantısı ".hpk" bunu nasıl açabilir ve çevirebilirim ? buradan başlayabiliriz.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Eğer bazı arkadaşlar başladıysa çevirmeye bende yardımcı olmak isterim.İyi forumlar.

oyun harika ama ingiliczce keşke tr yama olsa

Aynen kardeşim bende ona uğraşıyorum işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

Kapaktan anladığım kadarıyla bu oyunda board walk empire dizisinden yüksek bi derecede esinlenme var

Eski yıllar ve gangster yaşamı daha etkileyici nasıl bir kapak resmi yapılabilir ki

• quote:

quote:

Eski yıllar ve gangster yaşamı daha etkileyici nasıl bir kapak resmi yapılabilir ki

benim kapağa bi sözüm yok sadece boardwalk empire dan esinlendiğini belirttim

• quote:

quote:

quote:

benim kapağa bi sözüm yok sadece boardwalk empire dan esinlendiğini belirttim

Şimdi baktım boardwalk empire'ın kapağına da gereğinden fazla esinlenilmiş.

Bu arada oyun bence çok iyi tropico severler kaçırmasın.

Turn based combatlar hariç tropicoyla mekanikler hemen hemen aynı.

Oyunun optimizasyonu da güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 3 Şubat 2013; 8:29:16 >

• :D oyunu denedim bu gün güzel ya eğlencelide . türkça yama gelse mükkemmel olur oyunceviri ekibi fln bi el atsa
  • oyunun haritası çok mu küçük yoksa sadece bana mı öyle geldi ?
  • quote:

quote:

Ustad istersen oyunçeviri'de çevermenlık yapan arkadaslara danış. Onlar hangı programı kullanıp nasıl yapıcagını sana anlatırlar.
  • gangester 2 fln oynamıi biri olarak hiç zevk almadım su oyundan belkide dediğiniz gibi hikayeyi anlamadım ama ne bilim serbest bir savaşma stili yok karşı taraf hiç size müdale etmiyor sürekli siz hikayeyi ilerletiyorsunuz önünüzde bir engel yok buda sıkıcı hale gelebiliyor.
  • quote:

quote:

quote:

Ustad istersen oyunçeviri'de çevermenlık yapan arkadaslara danış. Onlar hangı programı kullanıp nasıl yapıcagını sana anlatırlar.

Oyunçevirideki arkadaşlara nasıl ulaşacağımı özel mesajdan yollarsan irtibat kurabilirim teşekkürler şimdiden

• şu işi ciddiye alıp gerçekten güzel bir yama çıkaran olursa mükemmel olur bence bu işi oyunceviri ekibi yapar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunçevirideki arkadaşlara nasıl ulaşacağımı özel mesajdan yollarsan irtibat kurabilirim teşekkürler şimdiden

oyunceviri.com veya Facebook üzerin'den ulaşabilirsin.

• Hiç deneyimi olmayan birinin çevirebileceği bir oyun değil bence.Keşke oyun çeviri düşse işin üstüne.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.