Şimdi Ara

Ömer Güney Ölmüş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paris de üst düzey 3 kadın pkk'lı yöneticilere,suikast yaptığı idda edilen mit elemanı ömer güney hastanede ölmüş.yakalandığı zamanlar,beyninde ciddi sağlık problemi olduğu söyleniyordu ve ölümü bu nedenle olmuş.

bu adamın mitciler ile konuşmaları,süikasten sonra basına sızdırıldı.süikasti Mit yaptı algısı yaratıldı.bu süikast olduğu zaman çözüm süreci devam ediyordu.

Benim analizim şu!
    Ömer güney'in bir şeyler den haberi yok.kumpasın fetöcüler tarafından yapıldığı.amaç çözüm sürecini baltalamak olduğunu düşünüyorum ben.

http://www.cnnturk.com/turkiye/paris-suikastinin-tek-sanigi-omer-guneyin-oldugu-aciklandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Titanicide Fetocular batırdı diyolar hocam sizce aslı nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

Titanicide Fetocular batırdı diyolar hocam sizce aslı nedir.

Valla geçen gün arkadaşım Muhsin Yazıcıoğlu'nu fetönün öldürdüğünü söyledikten sonra buna şaşırmadım. Onu geçtim Hrant Dink"i bile fetö öldürmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

Titanicide Fetocular batırdı diyolar hocam sizce aslı nedir.

Şimdi fötö yaptı dediğim için.beni akpli troll zannetti sanırım.

Beni bilen bilir,sol görüşlü Chp'li bir insanım.

Gördüklerimi yazan birisiyim her zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 18 Aralık 2016; 10:26:59 >
  • Ayrıca kozmik odaya girildiğinde,pkk ya sızan bir çok mit ajanının deşifre olduğunu herkes biliyor.ömer güney de böyle bir plan ile kullanılmış olması muhtemel.

Yataktan yada işkembeden değil,araştırıp okuyup dinleyip bilgi sahibi olur insan
  • idda edilen kelimesi her seyin ozeti...su anda mit yayin yasagi getirmeyin bizde ogrenelim ne oldigunu konumunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhsin başkanın bacanağı fetoden içeride olması lazım. Tarih bence yine tekerrür ediyor. Bütün suçlar yeni günah keçisine.

En bomba olanı Turgut ozalin ölümü. Şimdiye kadar 4 oluşum tarafından öldürüldüğü iddia edilmiş. En son fetö diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 18 Aralık 2016; 10:43:47 >
  • Durusmaya 3 gun kala olduruluyor.Demek ki anlatacaklari bir yerlere dokunacakti
  • Şehit olmuş
  • Beyninde tümör varmış, ALLAH rahmet eylesin.bir ömer gider , bin ömer gelir.
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Geberen 3 pkk'lının ailesinin yaptığı açıklamalarda miti zan altında bırakır cinsten.adam duruşmaya 26 gun kala öldü 3 gun kala degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defrecmantasyon -- 18 Aralık 2016; 12:53:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.