Şimdi Ara

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.527
Cevap
113
Favori
365.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi benim omega3 ler bu sıcakta 3 gündür kargoda.. Sizce iade etmeli miyim? Sıcaklık omega 3 e zarar verir mi acaba?
  • Ocean Plus 1200 mg kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır.Artan fiyatlara bütçem yetmemeye başladı.Son kutum bitince bırakmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberteror

Ocean Plus 1200 mg kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır.Artan fiyatlara bütçem yetmemeye başladı.Son kutum bitince bırakmayı düşünüyorum.

Yararını gördünüz mü? Psikolojiye olan etkileri vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Abi benim omega3 ler bu sıcakta 3 gündür kargoda.. Sizce iade etmeli miyim? Sıcaklık omega 3 e zarar verir mi acaba?

Dostum ne kadar sıcağa maruz kaldı bilmiyoruz. Kapalı kutu kolay kolay aşırı ısınmaz gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir rahatsızlık olduğu için içmeye başlamadım.Vücuda gerekli yağları almak amaçlı içiyordum.Gözle görünür bir faydasını görmedim.
  • Ocean Plus omega 3 ler elime ulaştı ancak orjinalliyini nasıl teyit edebilirim fikri olan var mı?

Edit: Orjinalliğini test etmek için şu yöntem var:

Ifosun sitesine girip parit seri no ve üretim tarihinden ürün raporunu görebiliyoruz.
    http://www.nutrasource.ca/ifos/product-reports/default.aspx

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 26 Ağustos 2017; 19:46:59 >
  • Arkadaşlar ,

49 yaşındayım ve yaklaşık 4 sene önce geçirdiğim küçük bir kalp krizi sonrası 1 adet stent takıldı.Bu gelişmeden yaklaşık 2-2,5 yıl sonra yeni tanıştığım bir eczacının ; düzenli aldığım kolesterol hapı ve yaş durumumdan dolayı tavsiye etmesi ile yaklaşık 1,5 yıldır Krill Oil ve 100mg'lık CoQ10 kullanıyorum.Ve inanın bu takviye edici hapları kullandığımdan beri daha dinç ve daha enerjik hissediyorum kendimi.

Kullandığım zaman diliminde farklı farklı markalar kullandım ama bu sürecin son 5-6 aylık zaman diliminde de tanıtım fiyatları ile oldukça ucuza alabildiğim Eczacıbaşı'nın Voonka ürünlerine yöneldim.

Özellikle bu markanın Krill Oil tanıtım yazılarını okuduğumda " Voonka Krill oil farklıdır. Çünkü 600 mg Krill oilin yanında 400 mg TG balık yağı ile EPA ve DHA olarak zenginleştirilmiştir. " diye bir ifade var ve içeriğindeki değerler şu şekilde:

Ben Krill Oil olarak bu markaya devam etmek istiyorum ama bu konuda tecrübeli arkadaşlarında fikrini almak isterim.Krill Oil olarak benim düşündüğüm gibi iyi değerlere sahip bir ürün mü Voonka firmasının ürünü ? Yada farklı bir ürüne yönelmeli miyim ?

Diğer bir sorumda CoQ10 hakkında.Yine bu markanın 100 mg'lık ürününü 55-60 TL civarında alabiliyorum.CoQ10 hakkında bunun haricinde tavsiye edeceğiniz markalar var mı? İçerik olarak daha kalitelisi varsa alternatif markalar neler aynı fiyat kategorisinde ?

Mesela Omepa Q10 veya Ocean Q10 markalarını duyuyorum sık sık.

Konu başlığında yazan bazı arkadaşları özellikle etiketlememe rağmen tabii ki tüm arkadaşların tecrübelerini dinlemeye hazırım.

Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 6 Eylül 2017; 10:5:19 >
  • Arkadaşlar ,

CoQ10 konusundaki marka tercihimi , yaptığım araştırmalar sonrasında bir Danimarka Firması olan Pharma Nord firmasına ait üründen yana kullandım.

http://www.farmavita.com.tr/pharma-nord-gold.aspx

Web'te yaptığım araştırmalar sonrasında Danimarkalı bu firmanın özellikle CoQ10 üretimi ile ilgili çok çalıştığını ve bahsettiğim ürünün Uluslararası Koenzim Q10 Birliği için referans ürünü kabul edildiğini öğrendim.

Bilginize...
  • selamlar;

kapsül omega3 ler bende kaşıntı yapıyor,

daha önce 2 marka ürünü kullandım.. kaşıntı yaptığını gözlemledim.

bu yüzden sıvı ( likid ) kullanmak istiyorum.

daha önce kullandım.

son zamanlarda fiyatlar fahiş atmış.

1. tercihim möller's

2. tercihim carlson

3. tercihim ocean olacak.

öncelikle möllers için en iyi fiyatı nereden bulabiliriz ??

bir araştırma yapabilirmisiniz ??

acaba diyorum.. möllers in ilk ecza deposundan ( hangisi oluyor sa ) en uygun fiyata alabilir miyiz ??

bi araştırma yapabilirmisiniz ..
    saygılarımla .
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Forumda eczaci var ise kesin bilgi verebilir, depolardan satis olmaz gibi.

orzax iyi gibi ben kullaniyorum iyi etkisini hisseder gibiyim gerci daha 25 gun oldu

• Kan tahlili yaptırdım. D vitamini 15 ve folik asit 3.7 cıkdı. Haftada 1 devit kullanmaya başladım. Hangi omega-3 vitaminden almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Kan tahlili yaptırdım. D vitamini 15 ve folik asit 3.7 cıkdı. Haftada 1 devit kullanmaya başladım. Hangi omega-3 vitaminden almalıyım ?

Hafatada 1 devit cok yuksek bobreklere zararli benden demesi

• quote:

quote:

Kan tahlili yaptırdım. D vitamini 15 ve folik asit 3.7 cıkdı. Haftada 1 devit kullanmaya başladım. Hangi omega-3 vitaminden almalıyım ?

7 kutu verdi sadece 2 tanesi bitti. Sirt boyun agrilari d vitamin eksikliginden kaynaklimis sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

7 kutu verdi sadece 2 tanesi bitti. Sirt boyun agrilari d vitamin eksikliginden kaynaklimis sanirim

Hocam interneti arastirin bu doz cok yuksek. onun yerine dusuk dozlu haplar bence onu deneyin

• Arkadaşlar möller's şurup ile carlson şurup arasında kaldım. Möller's morino balığının karaciğerinden yapıldığı için piyasadakilerden daha kaliteliymiş, carlsonın nasıl üretildiği hakkında bir bilgi bulamadım yardımcı olabilecek var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Arkadaşlar möller's şurup ile carlson şurup arasında kaldım. Möller's morino balığının karaciğerinden yapıldığı için piyasadakilerden daha kaliteliymiş, carlsonın nasıl üretildiği hakkında bir bilgi bulamadım yardımcı olabilecek var mı acaba ?

s.a

arkadaşım. kapsül formları bende alerji yaptığından bende möllers kullanacağım. ama bir türlü "uygun fiyat" bulamadım.

nereden almayı planlıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Arkadaşlar möller's şurup ile carlson şurup arasında kaldım. Möller's morino balığının karaciğerinden yapıldığı için piyasadakilerden daha kaliteliymiş, carlsonın nasıl üretildiği hakkında bir bilgi bulamadım yardımcı olabilecek var mı acaba ?

s.a

arkadaşım. kapsül formları bende alerji yaptığından bende möllers kullanacağım. ama bir türlü "uygun fiyat" bulamadım.

nereden almayı planlıyorsun ?

Uygun fiyatı geçtim piyasada ilaç yok, depolarda da kalmamış ithalaycı firmaya sordum cevap bekliyorum.

• Balık yağını kullanma şekli nasıl olmalı. Her ay malesef düzenli para veremiyorum. 1200 mg içeriği var şuan oceanın onu kullanıyorum her gün almam şart mı veya 2 ay kullandıktan sonra ara vermem gerekiyor mu
  • Ocean plus omega 3 iyimidir ondan aldım
  • quote:

Ocean plus omega 3 iyimidir ondan aldım

Üzeirndeki parti seri no ile ifos sitesinde sorgulama yapabilirsinz. Güven veren bir marka.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.