Şimdi Ara

Olympus Rising

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eski bir ultima online müdavimi olarak yaş ilerlese de telefondan fırsat buldukça oyuna vakit harcayanlardan biriyim. Geçtiğimiz yıllarda Clash of Clans, Lords Mobile, Kingdom Mobile gibi oyunlara para harcamasam da hatrı sayılır vakit harcadım, hepsinden de sıkılıp bıraktım. Son bir kaç aydır oyun ararken ismi pek duyulmamış -en azından benim gezdiğim mecralarda- "Olympus Rising" isimli oyuna denk geldim. Öyle çok fazla yer kaplayan telefonunuzu yoran bir oyunda değil ancak grafikleri oynanabilirliği, özgün senaryosu beni bağladı. Oyun dili ingilizce ancak oynamanıza engel bir durum teşkil etmiyor. Oyun içi çok fazla sohbet imkanınızda yok. Oyunda Türkler var ancak seviyem düşük olduğu için henüz o klana başvuru yapıp buradayım diyemedim.

Oyun da ana adanız Acropolis çevresinde ise irili ufaklı adalar, oynadıkça kazanılan deneyim ile açılan yeni takım adacıklar yer alıyor. Elde tuttuğunuz ada sayısına adanın özellğine göre ek kaynak elde ediyorsunuz. Seviyenize göre emsal oyuncular ile ada savaşları yapıyorsunuz. Saldırı ve savunma için tüm adalarda bir patika mevcut bu patikayı 2 dk 15 saniye gibi bir sürede geçip kapıyı kırmanız veya kırdırmamanız gerekli. Patika ve savunmayı dizayn etmek size ve zekanıza kalıyor. Gelişi güzel savunma yapanlarda çok ince düşünülmüş tuzak savunma yapanlarda gördüm. Gerçi henüz daha çok başındayım oyunun. Ada savaşları, questler ve klan savaşları ile oyun derya deniz. Kahramanlarınız mitoloji kaynaklı. Benim gibi yeni zevkli para harcamadan keyif alacağım bir oyun arayışınız var ise sizi de Olympus Rising beklerim. Altta baya bir resim ve oyunun android play store linkini ekledim. Oyun tabletten de oynanabiliyor sanırım, ios da da her alıyor. Oyun içi yardımlaşma klana bağış haricinde mümkün değil. Ben yeni başladım bana kaynak aktar gibi bir opsiyon bulunmuyor. Keyifli oyunlar...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flaregames.olympusrising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising
    Olympus Rising

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.