Şimdi Ara

Olympus PEN E-PL3 14-42mm Kit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum üzerinde paylaşılan fotoğraflara bakarken karşıma bu makine çıktı.
    Olympus PEN E-PL3 14-42mm Kithttp://www.olympusmarket.com/Olympus-PEN-E-PL3-14-42mm-Kit-Beyaz,PR-26.html

Fiyatı benim cebime uygun geldi üstüne çekilen resimleri görünce aklıma iyice yattı.
    Sizin bu makine hakkında görüşleriniz nelerdir? 1000 TL civarı daha iyi diyebileceğiniz bir makine var mıdır ?
    Açıkçası fotoğraf makineleri hakkında pek bilgim yok.
    Şimdiden Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raptor_ex -- 9 Ağustos 2017; 12:59:21 >

• 1.000 lira bu makina için çok fazla bir bedel. Çok eskidi bu model. Bundan daha yeni ve daha başarılı sensörlü olan Olympus modelleri bile 1.000 TL altında satıldı birkaç ay önce. Mesela Olympus PEN E-PM2. Bugün için kesinlikle 500 TL. dahi bu modele verilmez.

Hiç olmazsa eğer ille de sıfır ürün alacağım diyorsanız mesela şöyle bir şey
    http://urun.n11.com/dslr-fotograf-makinesi/olympus-pen-mini-e-pm2-govde-16-gb-kart-mini-tripod-hediyeli-P86631062

Buna lens alırsınız 2.el , bu gövde-sensörü PL3'ten daha yeni nesil ve çok daha başarılıdır. 1.200-1.300 liralara da çok daha yeni ve iyi bir gövde olan Olympus OM-D E-M10'u 2.elde biraz araştırırsanız bulabilirsiniz sanıyorum ki.

Tabi 2.ele gelince Canon 100D + 18-55'de 1.200-1.500 aralığında görülüyor.

• jiddi kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim jiddi. Daha önce sizden gene yardımınızı istemiştim , ne yazıkki bütçe yetmediği için alamamıştım. İkinci el açıkçası beni korkutuyor. Fotoğraf makineleri ile ilgili bir bilgim olmayınca sağlam olmayan bir ürün alırsam diye çekiniyorum. Tavsiye ettiğiniz bu modele bir bakayim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raptor_ex kullanıcısına yanıt
    PM2 çok daha iyi olacaktır. Daha yüksek çözünürlük, çok daha iyi görüntü kalitesi (özellikle ışık düştükçe), dokunmatik ekran (PL3'teki gibi hareketli değil), daha iyi seri çekim modu, hdr özelliği gibi farkları var.
  • Olympus PEN Mini E-PM2 Gövde fotozeynepde 699 TL bildiğim ama araştırırsan daha uyguna bulabilirsin. bende istiyorum bunu 2. makina olarak ama lensdi derken 1200 TL bulacağı ve bütçem olmadığı için vazgeçmiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.