Şimdi Ara

Olympia-ares savaşı videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kendi çekimimdir

http://rapid-share.de/files/15920597/ares-olympia.wmv.html (aradaki- yi silin)

• tabiki ares neden böle apmışlar ki olypiadakiler ezuk
  • olimpia olmasa da sorun olmazdı ares içn, olimia kiminle karşıaşırsa karşılaşsın şansı yok gibiydi bence. ama aresle olması aresin önceki savaşların 1. si olmasıyla alakalı olabilr.
  • haklısın
  • Güzel video ama sana 1-2 sorum olacak.

sen olimpiadamısn areste mi ?

cz ye gittiğinde tweety ile kapışıon o adam areste. cz yi basanalr arasında lord mozard var oda areste.

savaşa gitmişsin, karşı ırkta nychris var harpy rogue var, bunlar da areste. nası olu bu :S (harpy rogue bilinen bi adam değil, oyundan görmüşülüğüm var areste ondan onu yazdım)
  • olympiadayım

bi serverdan savaşa başvuran herkes katılıyo human/orc farketmeden aresliler orc oldu olympiadakiler human oldu sadece savaş için
  • quote:

Orjinalden alıntı: altanns

olympiadayım

bi serverdan savaşa başvuran herkes katılıyo human/orc farketmeden aresliler orc oldu olympiadakiler human oldu sadece savaş için

ares karus oldu da sen nası cz de aresteki adamalrla kapışıosn ? demiştim ama şimdi düşününce oldu.

sanırm ,nter war serveri sadece savaş alanı değil ? komple sever. cz si vs de var dimi ? moradon ondano kadar boş

+ cz de towerlar çalışmıyo guardlara ölünce exp gitmio :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 20 Mart 2006; 15:26:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orjinalden alıntı: altanns

olympiadayım

ares karus oldu da sen nası cz de aresteki adamalrla kapışıosn ? demiştim ama şimdi düşününce oldu.

sanırm ,nter war serveri sadece savaş alanı değil ? komple sever. cz si vs de var dimi ? moradon ondano kadar boş

+ cz de towerlar çalışmıyo guardlara ölünce exp gitmio :D

evet aynen öle senin karakterinin datalarını interserverwar serverine kopyalıyolar orda kapışıyosun işte

kendi serverinla tamamen alakasız bir olay miragelerimi +8 e denedim savaş sorası gerçek serverda geri geldi yani değişen bişey yok sadece savaş için açılan bir event gibi görmek lazım
  • ya nasıl indircez???
  • xıgon un videosu varsa pm atabilirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: özgürgün

ya nasıl indircez???

(-)yi sil. sonra ortalarda bi yerde free butonuna tıkla. zamanın dolmasını bekle. ordaki harf-rakamları boş yere yaz ve download
  • A.Q rapidshare den 76 tane video yükledim free den şimdi yüklemio gözat ve upload çıkıo a.q şansa baq
  • güzel vidio ama cz de kalkmasaydın keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_texsas

güzel vidio ama cz de kalkmasaydın keşke

saol

ayrıca kalkmamın sebebi 1 dk kalmıştı savaşa ona yetişebilmek içindi. ztn herkesin np si 3k idi orda ani ölüp ölmemen bişeyi değiştirmiyor. sadece serverinin kazanmasına yardımcı olman lazım
  • açıom bi şey çıkıo nası aççaz
  • nasıl gittin ben onu anlamadım :( bende gidicekdım gidemedım lunar warra gidilen yerde durdum falan filan bi pok olmadı nasıl oldugunu acıklarmısın gelecek sefere ebnde gelem su olympia yı bıraz hava aldıram nowalarımla :D
  • YA DOSTLARIM BENDE BİŞİ ANLAMADIM AYRINTILI BİR ŞEKİLDE SERVERLAR ARASI SAVAŞLARA NASIL GİDİLİO ? PLSSSSSSSSSSSSSSSS
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

Güzel video ama sana 1-2 sorum olacak.

sen olimpiadamısn areste mi ?

cz ye gittiğinde tweety ile kapışıon o adam areste. cz yi basanalr arasında lord mozard var oda areste.

savaşa gitmişsin, karşı ırkta nychris var harpy rogue var, bunlar da areste. nası olu bu :S (harpy rogue bilinen bi adam değil, oyundan görmüşülüğüm var areste ondan onu yazdım)

sen tweety yi nerden tanıon serverdan mı gerçeqte mi?
  • aresten biri olarak söylemeliyim ki diez finalde karşımıza çıktı ve onlar da olympiadan daha fazla dayanamadı. 3 roundda sedece bi warder kestiler o da savunma yapma gereksinimi duymamamızdan kaynaklandı. olympia için haksızlık olmuş ilk rakibinin ares olması diyenler için şunu söyleyebilirim karşımıza kim çıksa haksızlık olurdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.