Şimdi Ara

Ölüyorum Beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saatlerdir ishalim biraz önce 2. sefer kustum ne yapacağım bilemiyorum. Doktora gitsem iğne yapacak. Help me

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A29ZB63_47 -- 3 Ekim 2021; 14:1:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pitball

Kola ic azcik 1 2 gun yemek yeme ya da az ye. Su ic.

Su içtik ten 1 dk sonra 2. Defa kusmustum. Biraz once yine su içtim umarım bir şey olmaz

• Patates haşla hocam çok iyi geliyor

• haşlanmış patates + sıcak su torbası
    -katlanacaksın

• Tuvalette yaşaman gerekiyor benim de başıma Geliyo senede bir. Sürekli bi ağrı tuvalete girince azalıyor bide muz patates haşlama. Kolay gelsin.

• ishal + kusma gıda zehirlenmesi gibi duruyor. daha önce başıma geldi ciddi bi sorun hafife almayın.
  • Geçmiş olsun. Ben de hastayım. Doktora gitmeyi ihmal etme, minicik iğneden korkulur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynisi bu sene akrabama oldu.incir i cekirdegiyle yemis sanirim cekirdekte ilacli okunca gida zehirlenmesi olmus.hastahaneye gidip bi serum yiyince kendine geldi.gecmis olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • su iç,çok su kaybediyorsun. doktora git ilk fırsatta, mümkünse acile git şimdi.hiç çekmene gerek yok, vereceği ilaçları kullan, gerekliyse iğne yapar rahatlatırlar da.
    yiyecek olarak az yoğurt az elma az da kuru türk kahvesi öneririm. kahve sağlıklı değil, belki riskli bile ama işe yarıyor.

doktora git.
  • bir gecede dört beş kez kustuğumu bilirim sabahın beşinde acile gitmiştim iğne yapmışlardı iyileşmiştim sonrasında. normalde doktora gitmeye üşenirim ama o kadar da değil
  • Sanki iyileşiyor gibiyim. Biraz önce içtim su kusacak gibi hissediyorum. Ama geceye göre biraz düzeldim. Yinede gitmem gerekiyor mu doktora

• İshaken kola içmek ha.

Dalga geçmiyorum köpüklü köpüklü şeyedersin afedersin..

Haşlanmış tuzlu patates ye yemek olarak. Gazlı içecek içme yağlı yiyecek yeme. Bol bol su iç. Temin edebilirsen eczaneden Reflor al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelastattack59 -- 29 Temmuz 2014; 6:20:55 >
  • Bende hastayım

• quote:

Orijinalden alıntı: estwokeys

Aynisi bu sene akrabama oldu.incir i cekirdegiyle yemis sanirim cekirdekte ilacli okunca gida zehirlenmesi olmus.hastahaneye gidip bi serum yiyince kendine geldi.gecmis olsun

İnciri cekirdeksiz nasil yicen psikoopat misin oln sen cekirdegini nasil ayiklican

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Pirinc corbasi haslanmis patates

• Geber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 29 Temmuz 2014; 6:48:45 >
  • Pijamalı P kullanıcısına yanıt
    bilmem öyle dediler
  • Lansor kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Lansor kullan

Sabahtan beri sorun yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.