Şimdi Ara

ölürmüyüm ki??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta önce,işyerimden tanıdığım genç bir müşterimiz,halsizlik ve baş ağrısı ile doktora gidiyor ve yapılan kan ölçümü vb... tetiklerde kan kanseri olduğu ortaya çıkıyor.
    Çocuk şehir dışına taburce ediliyor ve tedaviye başlanacağı gün vefat ediyor.
    Hayat bu kadar apansız gelişmelere gebe...
  • babanne ve dede kanserden vefat etti bazen şüphelenmiyorum değil
    anne tarafındada kanserden vefat edenler var...

acı eşiğim çok yüksek olmasına rağmen her acıya kolay kolay göz yaşı dökmem ama bu baş ağrısı mahvediyor

@Göktuğ VATANSEVER evet o lanet ilacı biliyorum sanki o ağrıyı acıyı ben çekmemişim gbi 5 dk sonra hoobaaaa hadin gençlik gibi bişr şey oluyorum geçen ağrılarım olduğu gün maxalt die bi ilaç var ithal onunla dindirmiştim 3ü de bitti sürünüyorum resmem @AlbertEinstein dedği gibi gözlerim şakaklarım ensem ağrıyor kafam ağır geliyor...

yarın 13.30a üniversite hastanesinde prof.dan randevum alındı bakalım bakalım ne olacak:/
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcana

Bizim komşu da aynıydı. Şimdi cenazesine gidiyorum rahmetlinin.

Yoksa İstanbul Fatih te oturan Merhum Güler Abla mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasell

Migren.

• gözlerini kapatınca başın dönüyormu? yürürken denge kaybın varmı? gücünde bi azalma varmı?
    eğer varsa bekleme git biran önce...
  • dostum migren olabilir.

ayrıca en kötüsü beyin kanama olasılığa olabilir. Bir an önce git doktora önemsememezlik yapıp zaman kaybetme.

• quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

gözlerini kapatınca başın dönüyormu? yürürken denge kaybın varmı? gücünde bi azalma varmı?
    eğer varsa bekleme git biran önce...

evet hepiciği var demekki gidiciğiim

arada bir dışarı çıkmak zorunda kalıyorum sağolsun patron keyfine düşkündür + oraya buraya para savurmaya bayılırr
    bankaya gönderir durur. şapka alışkanlığı hem war hem yok hergün takayım diyorum her gün unutuyorum
    yarın doktor beni bekler işte

• Abla niye bekledin bu kadar ya? Devlet Hastanesine gitmeyecek aklı bulmuşsun iyi ki. Umarım iyi birini bulursun da teşhisi koyar hemen. Yardımcı olacağım bir şey olursa mesaj atarsın..
  • Migrenin olabilir dostum.Eski kız arkadaşımda da vardı , her gün ölüyordu baş ağrısından..
    Nörolojiye gitmen lazım.
    Düşük bir ihtimal , göz tansiyonundan kaynaklanan bir durum da olabilir.

Nöroloji doktoru doğru bir şekilde yönlendirir zaten.

Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Abla niye bekledin bu kadar ya? Devlet Hastanesine gitmeyecek aklı bulmuşsun iyi ki. Umarım iyi birini bulursun da teşhisi koyar hemen. Yardımcı olacağım bir şey olursa mesaj atarsın..

devllet hastanesinden nefret ediyorum zaten
    bu aralar daha da şiddetlendi sıcak çarpar oldu
    hapkolik oldum resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Migrenin olabilir dostum.Eski kız arkadaşımda da vardı , her gün ölüyordu baş ağrısından..
    Nörolojiye gitmen lazım.
    Düşük bir ihtimal , göz tansiyonundan kaynaklanan bir durum da olabilir.

Nöroloji doktoru doğru bir şekilde yönlendirir zaten.

Geçmiş olsun

evet patronn hanımı sağolsun iyi bir doktordan ayarladı randevuyu seni güzelce elden geçirsin edi
    bütün tetkikleri yapacak konuşum dedi
    sağolsun süper hatun gene koştu yardımıma
    nörologtan başkası bakkmaz baksaada anlamaz yaaa

ayrıca sizede geçmiş olsun başı ağrıyınca kararıp kalıyordur yüzü düşüyordur kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agili -- 17 Haziran 2010; 15:39:01 >
  • buraya topik açacağına bir an önce doktoro git.Buradaki yorumlardan medet mi umuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

buraya topik açacağına bir an önce doktoro git.Buradaki yorumlardan medet mi umuyorsun

özel randevu aldığım doktora pat die nasıl gideyim herkes konu açıyor bende açarım allah allah
    bağırıp çağırmayın be kardeşim yaaaaaaaaaaaa

işte hayatta neler var neler yok öğrendik bu arada bugün varsın yarın yok hesabııı....

• eveett doktorla buluştum konuştuk bayaaa muayene de ett,
    kan tahlili istedi onlarıda verdim
    beyin tomorafini istiyorum yaşın migren için çok genç açıkcası şiddetli ağrılarından korkuyorum dedi
    krener mr ımıda çekildim hemen çıkacak oda pazartesi tomografini sonucunuda yazarım...

sakın ama sakın ihmal etmeyin bu ağrılarımın sonucu sağ gözümde dipte parlaklık oranında minimal düşüş var...sırada göz doktoru var :/

dh halkı sakın ha boşlamayın kendinizi cici davranın
  • çok geçmiş olsun..sölediğin bütün belirtiler annemde de var..annem migren hastası..ayrıca yasını bılmıorum ama annem liseden beri çekıyormus bu agrıyı..

stres uzuntu yok.. aşırı yorgunluk yok.. cok ısıklı ortamda durmak,yuksek ses muzık dınlemek yok..uyurken zifiri karanlıkta uyumak ve de sakın bı hayat yasmak gerekıyor..yas ılerledıkce migren atakları yawaslıyor..annemınde ıcmedıgı ılac kalmadı..hep aynı ılactan alınca o ılacta artık kesmemeye baslıyor agrıyı..bu kez baska ılaclar denıodu..bu da mide problemlerıne neden oldu.. sıcak duşun altında durmak ıyı gelecektır ama bı sürelıgıne oda:sS..saclarını kurutmadan sakın dısarı cıkma..allh acil şifalar versın..tekrar cok gecmıs olsun..
  • geçmiş olsun ...
  • çok teşekkürlerr yazdıkların için
    aş ilerledikçe geçirdu her hafta 1kere uğruyor artık bıkkınlık geldii:(
    yengemdede war yaş32 olmasına rağmen çok fazla çekir ama onun işi bnmkinden fazlasıyla yoğun bankacı

ya stres gürüştü ışıktan uzak dur deniyorda
    denizli şu anda köstebek yuvası gibi her yerde yıllardır dewam eden bi kazı şu anda benim iş yerinin oraya yine yeni yeniden geldiler bir de işhanında doğal gaz çalşması yapılacak delik deşik oalcak toz olacak kir olacak stres dolu olacak her yer batacaakkk :((

ilaçlar bi süreden sonra bağışıklık kazandırıyor zaten yalama yapıyor yanii bi faydası görünmüyor
    güneşe mutlaka şapkalı çıkın
    yanınıza su alın
    dışarı çıkmadan önce ya kas gevşetici ya da gripin tarzı ilaç almayı ihmal etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrium

ölürmüyüm ki???

ulan elindeki gerçek bile olsa güle güle öldürür bu adamı yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: agili

çok teşekkürlerr yazdıkların için
    aş ilerledikçe geçirdu her hafta 1kere uğruyor artık bıkkınlık geldii:(
    yengemdede war yaş32 olmasına rağmen çok fazla çekir ama onun işi bnmkinden fazlasıyla yoğun bankacı

ya stres gürüştü ışıktan uzak dur deniyorda
    denizli şu anda köstebek yuvası gibi her yerde yıllardır dewam eden bi kazı şu anda benim iş yerinin oraya yine yeni yeniden geldiler bir de işhanında doğal gaz çalşması yapılacak delik deşik oalcak toz olacak kir olacak stres dolu olacak her yer batacaakkk :((

ilaçlar bi süreden sonra bağışıklık kazandırıyor zaten yalama yapıyor yanii bi faydası görünmüyor
    güneşe mutlaka şapkalı çıkın
    yanınıza su alın
    dışarı çıkmadan önce ya kas gevşetici ya da gripin tarzı ilaç almayı ihmal etmeyin

Geçiş olsun.. Bayram yeri saltak taraflarında yine delmeye başladılar oraları bence rapor alın iyileşene kadar gitmeyin işe
  • bi ara cevap yazamıyordum konuya:/

bugün öğleden sonra sonuçlarım almaya gidicem kan testine kötü bişey çıkmadı sonuçlar normal
    bakalım tomografi sonucu ne olacak. ağrılar arada bir gelip gidiyor yine yalnız bırakmıyorlar sağolsunlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.