Şimdi Ara

olumsuz referansa aldanmayın, konuyu inceleyin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #AsRock Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Down

quote:

Orijinalden alıntı: rizeli28

Ben 6 yıldır bilgisayar topluyorum neyi ne olduğunu biliyorum internetten işlemci.uyumluluğunu araştırmadan anakart almadım.ben gitti gidiyor ,sahibinden.com.daha sonra D.h.com dan yüzlerce bilgisayar parçası aldım.senin gibi onlarca kere dolandırıldım .bozuk parça ile.hemen al seçeneğiyle bile bozuk parça satanlar.senin gibi sağlam falan diyenler.iade kargoyu ptt şubeden teslim almıyorlar.yani ürünlerin bozuk olduğunu biliyorlar.yalnız sana bir şey söyliyeyim o 35.00 bani fakir yapmaz seni de zengin etmiyecektir .birgün bir felaketten sonra kaldırım kenarında ağladığında beni hatırlarsın.

bak arkadaşım tanışmadıgımız için ağır konuşmak istemiyorum.
    keşke ankarada olsaydın da bu lafları yüzüme karşı söyleyebilseydin.
    tanımadıgın insanlar hakkında atıp tutarak kul hakkı yiyen sensin.
    ben sağlam sattım diyosam sağlam satmışımdır.
    senin yaşını bilmiyorum ama çocuk yok karşında bunu bilesin.
    attıgın özel mesajda çok daha ağır konuşmuşsun seninle daha fazla muhattap olmama adına konuyu uzatmıyorum.
    daha önce de dedigim gibi kimsenin parasına ihtiyacım yok. sayende artık bi ürün satarken alıcıyı cepten arayıp ruh halini tahmin etmeye çalışacagım.
    bilgilerimi mesaj atıyorum şimdi. anakartı gönderiyosun. ben deniyorum. gönderdigim gibiyse paranı iade ediyorum.
    bi daha da karşıma çıkma.

edit: ayrıca 35 değil 30 tl. kargo parasını paylaşmıştık hatırladın mı? unutmadan anakartı gönderirken kargoyu da sen ödeyeceksin. keyfi olarak iade ediyosun çünkü. diğer türlü ödediğim meblayı 30 liradan düşüp geri kalanını gönderirim. asıl hakkını helal etmeyen de benim.

bak bu mesajında dedin kargoyu ödersen.30.0tl yoksa 30.0 tl den kesinti yaparım .diye.senin kadar kıvıran birini daha görmedim senin gibiler yüzünden bu sitelerden alışveriş yapmaktan soğudum.kartı attım bir kenara sana da o para yar olmaz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizeli28 -- 30 Kasım 2011; 8:49:07 >

• quote:

quote:

quote:

Ben 6 yıldır bilgisayar topluyorum neyi ne olduğunu biliyorum internetten işlemci.uyumluluğunu araştırmadan anakart almadım.ben gitti gidiyor ,sahibinden.com.daha sonra D.h.com dan yüzlerce bilgisayar parçası aldım.senin gibi onlarca kere dolandırıldım .bozuk parça ile.hemen al seçeneğiyle bile bozuk parça satanlar.senin gibi sağlam falan diyenler.iade kargoyu ptt şubeden teslim almıyorlar.yani ürünlerin bozuk olduğunu biliyorlar.yalnız sana bir şey söyliyeyim o 35.00 bani fakir yapmaz seni de zengin etmiyecektir .birgün bir felaketten sonra kaldırım kenarında ağladığında beni hatırlarsın.

attıgın özel mesajda çok daha ağır konuşmuşsun seninle daha fazla muhattap olmama adına konuyu uzatmıyorum.
    daha önce de dedigim gibi kimsenin parasına ihtiyacım yok. sayende artık bi ürün satarken alıcıyı cepten arayıp ruh halini tahmin etmeye çalışacagım.
    bilgilerimi mesaj atıyorum şimdi. anakartı gönderiyosun. ben deniyorum. gönderdigim gibiyse paranı iade ediyorum.

edit: ayrıca 35 değil 30 tl. kargo parasını paylaşmıştık hatırladın mı? unutmadan anakartı gönderirken kargoyu da sen ödeyeceksin. keyfi olarak iade ediyosun çünkü. diğer türlü ödediğim meblayı 30 liradan düşüp geri kalanını gönderirim. asıl hakkını helal etmeyen de benim.

bak bu mesajında dedin kargoyu ödersen.30.0tl yoksa 30.0 tl den kesinti yaparım .diye.senin kadar kıvıran birini daha görmedim senin gibiler yüzünden bu sitelerden alışveriş yapmaktan soğudum.kartı attım bir kenara sana da o para yar olmaz inşallah.

sorunsuz anakarta olumsuz referans vermişsin, iade de etmiyosun. kıvıran kim acaba?
    önce iade etmek için elinden geleni yapan sonra kargo parası yüzünden vazgeçen de sensin.
    cevaplarımın işine gelen kısmını yorumluyosun hatalı oldugunu çok iyi biliyosun.
    uyumlu donanımlarla anakartı çalıştırdıgın gün yüzünde oluşacak ifadeyi görmek isterdim.
    tüm iftiralarınla birlikte seni Allah'a havale ediyorum başka da bir şey demiyorum.

edit: arkadaşın utanmadan açtığı şikayet başlığı
    http://forum.donanimhaber.com/m_55126659/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55126659

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 19 Şubat 2012; 17:21:53 >

• Olayın üzerinden 8 ay geçmiş ben uzatmıyorum arkadaş halen özel mesaj yoluyla taciz ediyor. Allah akıl fikir versin.
  • Satiici arkadaşı tebrik ederim insan üstü bir sabır var imiş taktir ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolulu1

Satiici arkadaşı tebrik ederim insan üstü bir sabır var imiş taktir ediyorum

artık tacizlerine cevap vermiyorum hocam. tamamen zaman kaybı. teşekkür ediyorum.
  • quote:

Olayın üzerinden 8 ay geçmiş ben uzatmıyorum arkadaş halen özel mesaj yoluyla taciz ediyor. Allah akıl fikir versin.

Adamın rahatsız birisi olduğu belli. Baksana anakartı iade de etmedi. Zaten büyük ihtimalle haksız çıkacaktı.
    O yüzden de iade etmedi.

Aradan o kadar süre geçmesine rağmen taciz etmesi de zaten arandığını ispatlıyor.

Bir sürü dolandırılmış. Esasında belki de dolandırılmamıştır, belki o gönderenlerin ürünleri de çalışıyordur.
    Ama kendi beceriksizliği yüzünden öyle sanmış da olabilir...

Sende de harbi ne sabır varmış. Adama özel kargo kutusu hazırlıyorsun -ki ben de falçata ile kutuların kenarlarını kesip içindekine göre ayarlarım,
    orijinal kutu gibi olur. Öyle de yapmışsın ama adam ona bile - puan vermiş.

• quote:

bende telefonun yok.ne mesajlara cevap veriyorsun .ne sende telefonum olmasına rağmen arıyorsun.aksi takdirde kötü referans verip hakkında şikayette bulunacağım.sen böyle bahanelerle ve tavırla kazıklandığım ilk kişi değilsin.

kazıklandığım ilk kişi değilsin.
    şu mesajına güleyim mi üzüleyim mi bilmedim ama üzüldüm yazık
  • quote:

hocam sen hastamısın senin yaşın kaç nası mesajdır bu böyle 30tl ya bunun tabanı yuh yani benim anam babam yok ben birğün tam bin tl para düşürdüm
    mesaja bak ya birgün bir felaketten sonra kaldırım kenarında ağladığında beni hatırlarsın. tam bir drama

• quote:

senin gibi onlarca kere dolandırıldım .bozuk parça ile.hemen al seçeneğiyle yaw be kardeşim madem dolandırılıyorsun nie alıyorsun bu nası bir mesajdır ya senin yaşın kaç anlamıyorum mesajların dan piskoloji bozulmuş bir genc görüyorum

• quote:

quote:

sayende artık bi ürün satarken alıcıyı cepten arayıp ruh halini tahmin etmeye çalışacagım.
    sayende artık bi ürün satarken alıcıyı cepten arayıp ruh halini tahmin etmeye çalışacagım.
    aloo kimle görüştüm ee ben ürün alacak kişiyim şimdi ben ürünü istesem ürün beni istemese acaba ürünü bana zorla getirirmisiniz bugün ruh halim bozuk sonra ara
    oğünki ruh halime göre ürünü alabilirimde almayabilirim artık o ruh halime kalmaş acaba ben ruhsuz olabilirmiyim

• quote:

utanmadan kargoya bile bir yıldız vermişsin. çok güzel kolilediğimi söyleyen de sen değil miydin? sırf anakarta kargoda bir şey olmasın diye benzer boyutlarda bi koliyi maket bıçagıyla kesip bantlayıp anakartla uyumlu hale getirmiştim. emeğime yazık.

unutmadan;
    sen bana anakartı alırken kargo için 5 lira göndermiştin. ben kargoya 10,22 tl ödedim. keyfi olarak iade ettigin için bu farkı da düşecegim parandan. 30 liradan sana 24,78 lira kalacak. tabi eğer kargoyu ödersen. diğer türlü benim ödediğim parayı da düşerim. her türlü sonuçta elinde olacak para 14 küsür lira olacak. olumsuz referans verdiğin için anakartın sende kalmasını istemiyorum. dedigim gibi adresi mesaj attım. gönder anakartımı, ben de duruma göre paranın kalan kısmını iade edeyim. tabi önce kontrol edecegim kendi donanımlarımla. fesatlıgını anakarta yansıtmış olabilirsin. eger çalışmazsa tekrar geri yollarım senin ödeyecegin şekilde. sonuçta senin hatan.
    umarım tüm bu yaşananlar kulagına küpe olur. allah ıslat etsin.

fesatlıgını anakarta yansıtmış olabilirsin

iilk defa bu kadar güldüm yawww
    bu adam şaka gibi ya onlarce kez dolandırıldım diyor 16 yıldır bu forumdayım :D birkez bile dolandırılmadım :D binlerce ürün aldım sattım :D

• paradox__2006 kullanıcısına yanıt
    canınız mı sıkıldı gece gece

olayın üzerinden bi asır geçmiş hortlatmanın gereği yok bence
  • quote:

canınız mı sıkıldı gece gece

olayın üzerinden bi asır geçmiş hortlatmanın gereği yok bence

bak anakart arıyordum asrock solt taraftan flitrelemeyi tıkladım sadece asrock kaldı bide baktım o ne sizi gördüm
  • paradox__2006 kullanıcısına yanıt
    biraz geç kaldınız başkasına satmışız

elimde gene az kullanılmış, ilan açmaya üşendiğim için yıllardır kenarda duran, garantisi bitmiş ama sorunsuz, arka aynası vs orijinal poşetinden dahi çıkarılmamış Asus P5G41T-M LX anakart mevcut, lazımsa beklerim
  • quote:

biraz geç kaldınız başkasına satmışız

elimde gene az kullanılmış, ilan açmaya üşendiğim için yıllardır kenarda duran, garantisi bitmiş ama sorunsuz, arka aynası vs orijinal poşetinden dahi çıkarılmamış Asus P5G41T-M LX anakart mevcut, lazımsa beklerim

adamın bütün msjlarını okudum profini inceledim adam fakir birisi o tarafına cok acıdım eğerki bu konu güncel olsaydı bu adama hayrına para gönderirdim hatta 30 tl sana 30tl ona aranızda sulh oluşsun herkezin gönlü hoş olsun diye ama cok acıdım adama yaaa adamın konularını inceledim hep böyle 10 15 20tl lik şeylerin peşinde birkez bile 200 tllik bir ürün almak icin iletişime gecmemiş belkide bir cocuktur bana 1155 anakart lazım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.