Şimdi Ara

Ölümden sonraki tünel, çok güçlü uzaylıların bir tuzağı mı?(çok ilginç ve uzun bir yazı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okuduğum en kapsamlı felsefi yazı olabilir. Böyle şeyler bu forumda paylaşabiliyoruz değil mi?

Her neyse, şu yazıyı okur musunuz? Ne düşünüyorsunuz anlatır mısınız?https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/pyizkn/ive_researched_the_afterlife_for_nearly_10_years/?utm_medium=android_app&utm_source=share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir incelin gözyaşları -- 1 Ekim 2021; 12:20:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• boş muhabbet

• Keşke özet geçsen de yorum yapsak
    Biz dont speak İngilizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 10 Ekim 2021; 9:18:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sağ tık, tr ye çevir hocam

• ottoman984 kullanıcısına yanıt

inanılmaz derecede anlaşılır bir çeviri oldu. şaşırdım.

konuya gelecek olursak. yeni bir konu değil bilinen iddia edilen bir şey. ancak bana kalırsa ruh diye tabir edilen şey zaten olmadığı için bu teoride ölü bir teoridir.

• Farklı bir bakış açısı gibi görünüyor.

• Bunları anlatan Haktan Akdoğan abimiz var. Onu izleyin. Okuması zor gelenler bu adamı izlesin. Aynı şeyleri anlatıyor.

• gomplo bunlar buba

bize gomplo gurmuşlar

• youtube videolarını kaldırdığı için bu platformda video atıyor.

• Videosuna ve yorumlara bir bakayım dedim.

Alıntı

metni:
    "2007 yılında 6 ay Los Angeles Santa Monica'da kaldım. Balkonumuz okyanusa bakıyordu. Bir akşam ev arkadaşımla beraber balkonda otururken deniz seviyesine çok yakın 3 ufo gördük yanyana duruyorlardi, hayal mi görüyoruz diye aramızda konuşurken yan komşumuz konuşmalarımızi duyarak evet bizde görüyoruz dediler. Bir sure hava da asılı kaldıktan sonra kayboldular... Yillar sonra başka kaynaklardan da edindiğim bilgiye göre o bölge de üssleri varmış. Şimdi sizin videonuzda da bahsettiğinizi duyunca bizzati şahit olmuş biri olarak yazmak istedim..."

bu kadar kolpa bot yorum olamaz, cidden inanıyor musunuz bu adama. Ayrıca hayırdır youtube reptilyanların kölsi olduğu ve bu adam da hakikatleri açıkladığı için mi siliyor videoları. ama reptilyanların gücü odysee sitesine yetmiyor mu. Kısacası yapmayın hocam bu kadar basit bir oyun düzenine bile kanmayın. Çünkü koca bir saçmalıktan ibaret olduğu apaçık her hareketi ve duruşuyla kendini ifade ediyor zaten.

• Halen daha Haktan'ı takip edenleri görmek, UFO zırvalarına inananları görmek üzücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi kısaca diyorki öldügümüzdehafızamız siliniyor ve başka bir bedende dünyaya tekrar geliyoruz. bu çok aptalca degilmi yani öl diril öl diril ml diril sonsuz bir döngü sanki gta dan ibaret hayatımız öl diril bence çok saçma çünki herşeyin bir sonu olmalıki anlamı olsun

• Bu yazıdan ne olursa olsun ölmememiz gerektiğini direnerek bedenimize geri dönmemiz gerektiğini anlıyoruz. Işığa kanıp ölmeyi seçersek rekarne olacağız direnirsek geri döneceğiz o zaman haydi dünyada sıkıysa sonuza kadar yaşa. Bir biriyle çelişen saçma sapan bir yazı.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Herkesi dinle ama inanma demişler. Ben herkesi dinlerim. Ne diyor bu adam diye. Sonra kendi akıl mantık süzgecimden geçiririm. Gerçi aklımızın yetmediği yerler çok. Neyin ne olduğu belli değil. O yüzden yaşamıma bakıyorum. Bu konuları fazla kafaya takarsak. Hayatı ıskalarız.

• Ölümden sonra bir hayat var doğru bu.

yanına geldiklerinde sen ona şeytan mı dersin uzaylımı dersin yoksa canavar mı artık sana kalmış. hiçbirşey başı boş ve sonsuz değil. bir toz parçasının bile elbet hesabı olur.

• AO A kullanıcısına yanıt

"direnirsek geri döneceğiz o zaman haydi dünyada sıkıysa sonuza kadar yaşa. Bir biriyle çelişen saçma sapan bir yazı."

Böyle bir şey demiyor hiç. Direnirsek, başka bir yere gideceğiz diyor home diyor, dünya olan home u kastetmiyor. Ruhlar diyarı falan mı bilmiyorum o kadar anlamıyorum ben de. Bence dinlere inanmaktan çok daha mantıklı.

• bir incelin gözyaşları B kullanıcısına yanıt

Kim diyor hocam bunları yüzüklerin efendisinde falan mı geçiyor?

• Fridolf kullanıcısına yanıt

Hocam kesin yanıt ne bekliyorsun yani gidip görmedim ben de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.