Şimdi Ara

Ölüm orucundaki Grup Yorum üyesi Helin Bölek hayatını kaybetti (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
6.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CECCBCE5F

Bu mesaj silindi.
    Konu dönüp dolaşıp müslümanlara geldiği için bu yoruma bol artı bekliyorum. Biliyorsunuz, şu konuda ölüme sevinenler sadece ve sadece müslümanlar.

"Ölüme sevinmek en hafif tabirle şerefsizliktir. Kim olursa olsun insan hayatı var olan herşeyden daha değerlidir."

Ben A. öcalanın ve destekçilerinin ölümüne sevinirim şahsen. "kim olursa olsun" derken dikkatli olun.

ekleme: aşırı empatiklere göre "kim olursa olsun"-un içine müslümanlar dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 6 Nisan 2020; 11:2:28 >
  • İnandığı değerler için öldü kadar saçma bir laf yok. IŞİD teröristleri de inandıkları değerler için kendilerini havaya uçuruyorlar. Ne yapalım saygı mı duyalım şimdi?
  • Sehit verdik demesi daha komik lulw

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

AYnen şikayet ettim. Aldığım cevap işlem yapılacak bir neden görülmemiş. Muhtemelen ben ceza alırım. DH nın durumu rezalet.

Alıntıları Göster
    aynen öyle. gelip burda terörist düşüncelerini paylaşırlar. biz bi beyin var mi sende acaba dedik mi 4 gün ban.

gun zamanında yine böyle isyan etmiştik. bana özel mesaj atmıştın gerekeni yaparız diye. buyur yap. önce moderatörlerinden başla.

gelip burda örgüt militanları kışkırtıcı mesajla kaynatsın forumu. biz sinirlenip iki laf söyleyince 3 dakika sonra ban yiyelim.

mesela yukaridaki arkadaş teröristlerin fotografini paylaşmış. altınada propaganda vari yazılarla acıtasyon yapmış. ulan devlet elinizden almış kızı ölmesin diye hastaneye yatırmış. militanlariniz hastaneyi basmış ölüme göndermiş.

ulan şerefsizler. sizde namus şeref mi var. haysiyetsiz herifler. kendi elinizle öldürttünüz kadını. gelip burda acıtasyon yapıyorsunuz. hadi bunları dedim diyede banlayın beni 4 gün daha.

bu konudaki mesajlara işlem yapılmazsa eğer önce cimer'den şikayet edeceğim forumunuzu. karantina kalkıncada kendim bizzat suç duyurusunda bulunacağım haberin olsun gun.

gerekirsede biz ifşa ederiz militan moderatörlerinizi.

yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Konu dönüp dolaşıp müslümanlara geldiği için bu yoruma bol artı bekliyorum. Biliyorsunuz, şu konuda ölüme sevinenler sadece ve sadece müslümanlar.

"Ölüme sevinmek en hafif tabirle şerefsizliktir. Kim olursa olsun insan hayatı var olan herşeyden daha değerlidir."

Ben A. öcalanın ve destekçilerinin ölümüne sevinirim şahsen. "kim olursa olsun" derken dikkatli olun.

ekleme: aşırı empatiklere göre "kim olursa olsun"-un içine müslümanlar dahil değildir.

Alıntıları Göster
    o yorumu atan üyenin kendisi şerefsiz aponun destekcisi zaten. gelip burda niye duyar kasıyor sence ?

• Hey guzel ulkem kanı 5 para etmezin teki olmus mekani cehnnem olsun, burda uzulenler var..

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

aynen öyle. gelip burda terörist düşüncelerini paylaşırlar. biz bi beyin var mi sende acaba dedik mi 4 gün ban.

gun zamanında yine böyle isyan etmiştik. bana özel mesaj atmıştın gerekeni yaparız diye. buyur yap. önce moderatörlerinden başla.

gelip burda örgüt militanları kışkırtıcı mesajla kaynatsın forumu. biz sinirlenip iki laf söyleyince 3 dakika sonra ban yiyelim.

mesela yukaridaki arkadaş teröristlerin fotografini paylaşmış. altınada propaganda vari yazılarla acıtasyon yapmış. ulan devlet elinizden almış kızı ölmesin diye hastaneye yatırmış. militanlariniz hastaneyi basmış ölüme göndermiş.

ulan şerefsizler. sizde namus şeref mi var. haysiyetsiz herifler. kendi elinizle öldürttünüz kadını. gelip burda acıtasyon yapıyorsunuz. hadi bunları dedim diyede banlayın beni 4 gün daha.

bu konudaki mesajlara işlem yapılmazsa eğer önce cimer'den şikayet edeceğim forumunuzu. karantina kalkıncada kendim bizzat suç duyurusunda bulunacağım haberin olsun gun.

gerekirsede biz ifşa ederiz militan moderatörlerinizi.

yeter artık.

Alıntıları Göster
    Hocam kimden bahsediyorsunuz, mesajlar silinmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

gebersin
    2ikinizde ahrete gudeceksiz Ahir zamanda yanyana olacaksiz sonsuz alemde onunla berabersiz

• Ne kadar da ufalmış bedenin
    gözyaşıma sığdın sen
    açlık mı yemiş ömrünü yavrum
    al sütümü iç kızım

saçların beyazına mı
    sakladın alevini
    yoksa güneş sende mi batıyor
    batıyor geceleri

eriyen bedenimi düşünme

göğü giydim üstüme
    yüzünü asma kederine anam
    yiğitler bitmez bizde

bir ateş olup yaksa da gidişiniz
    analar biter mi
    ölüm toplasa da çiçekleri
    çiçekte tohum biter mi

https://www.youtube.com/watch?v=T2kZnKlm_7g
  • otuz3 kullanıcısına yanıt
    sen gelmeyecek misin?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.