Şimdi Ara

Ölüm kampı yarın yine başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buradan başka anlatacak yerim yok. Yazıp gideceğim sadece.
    4 yıllık berbat yurt hayatından sonra şimdi de üniversite belası başlayacak pazartesi. Ne istediğim bölüm, ne istediğim şehir ne de yurt ortamını seviyorum. Nereden tutsam elimde kalıyor yani. Gerçi istediğim yerler olsa yine böyle olurdu ya. Yarın yola çıkıyorum 6 saat filan yaklaşık.
    Yine bir burukluk içimde... Lisede ağlıyordum arada rahatlıyordum hiç değilse artık ondan da utanır oldum. Bakalım neler olacak daha ne zorluklar çekeceğim.
    Yoruldum. Gerçekten çok yoruldum. Fiziken değil ruhen yoruldum. Fiziksel yorgunluk geçiyor ama öbürü geçmiyor işte. Neyse yapacak hiçbir şey yok umarım çabuk biter. Alışamayacağımdan eminim çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendinize iyi bakın hocam. :/ Hayat işte, ne denir ki. Ağlamaktan utanmayın hiç. İnsan olduğunuzu unutmazsınız ağlayınca. Bahtınız açık olsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=iddW_jt07fA
    https://www.youtube.com/watch?v=v-Hf-lNWFUs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrazieRagazzi -- 21 Eylül 2019; 2:23:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim.

• Hocam saydığın bu şeylere sevgisizliğinin nedeni ne? Bence sorunun temeline in. Yani mesela şehri neden sevmiyorsun veya yurdu veya okulu?
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam sağ ol.
    Benim mayam bozuk sanırım.

• bir an günlüğümü okur gibi bir hisse kapıldım aynı durumdayım
  • Hocam gerekirse ağlayın. Hatta bağıra bağıra ağlayın ama içinizde tutmayın. Çünkü bu his sizi hasta eder beni ettiği gibi. Bu his çok kötü bir sey sizi en iyi ben anlarım. Okuduğum okuldan da bölümden de içindekilerden de nefret ediyorum. Her gün ağlaya ağlaya gidiyorum ama mecburum gitmeye. Keske sevmeyeceğiniz bölüme hiç gitmeseydiniz. Ben çok pismanım sahsen ya hep ya hiç demediğim için. Umarım sonunda çok mutlu olacağınız bir yere gelirsiniz veya seneye tekrar deneme düsünüceniz varsa umarım istediğiniz yer gelir 🙏🏻.

• İrisEymen kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam. Teşekkür ederim.

• Ağlamak utanılacak bir şey değil. Kesinlikle utanmayın. Zihin yorgunluğu hepimizde var diyebilirim. Çünkü kimsenin hayatı kolay değil. Gittiğiniz yeri sevin diyemem ama o ortamdan kurtulmak için çabalayın. Bu da sizin motivasyon kaynağınız olsun.

• ince memed27 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• ne yaptınız hocam durum nedir

• sütursatır S kullanıcısına yanıt
    Eh işte şöyle böyle geçiyor günler.

• Hayır, geçmiyor günler.

• Insan gelir insan geçer hocam hayatta her sey değişiyor iyisiyle kötüsüyle bu gunler de gecicek

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle geçen sene bugünler okul telaşındaydık çoğumuz şimdi mezun daha ağustosu hatırlıyorum dün gibi geliyor zamanda çabuk geçiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.