Şimdi Ara

Ölüm fikstürüne giriyorsunuz.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 arka arkaya oynayacağınız deplasman maçı. Bize çekilen suni puan farkı evresi şimdi fenerbahçe için başlıyor bakalım nolucak benim düşüncem aşağıdaki gibi.

Trabzon - B
    Başakşehir - M
    Beşiktaş - M

4. deplasmanda kayseri vah vah bakalım nolucak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 22 Ocak 2018; 22:55:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsi yenilgi. Sonra mimleon algı algı diye bağıracak burada

Bizimde tam aksine çok kolay fikstüre giriyoruz.Zaten zor maçımız 1 yada 2 tane kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzon ve Beşiktaş'ı yenerler, Başakşehir bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Trabzon ve Beşiktaş'ı yenerler, Başakşehir bilemem.

Hocam valla gökten mucize inse beşiktaşı futbol anlamında yenme şansları yok çok çok zor bi ihtimal :D Ha burası türkiye hakem faktörü vs devreye girer ama beşiktaş bize oynadığı gibi oynarsa 3 hakemde kurtaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Hocam valla gökten mucize inse beşiktaşı futbol anlamında yenme şansları yok çok çok zor bi ihtimal :D Ha burası türkiye hakem faktörü vs devreye girer ama beşiktaş bize oynadığı gibi oynarsa 3 hakemde kurtaramaz.

tabii kendileri eze eze 3 yediler ya bizimde yenilmemizi bekliyorlar bjk nin oynadigi oyunu görmuyonuz heralde biz size benzemeyiz yenilsekte 10 20 pozisyona girmeyiz en fazla 1-0 yenilebiliriz oda zor her fb bjk macinda bjk favori gosteriliyor gecen senede dahil kazanan taraf hep biz oluyoruz ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Trabzon ikinci , Vodefone arena üçüncü stadyumumuz bizim .

Başakşehir zor bir tek
  • güldürdü
  • Gelecek 7 haftada dikkatli oynanmasi halinde alinabilecek puan tahminim minimum 15, maksimum 19.

Yenilmemek burada cok onemli. Ki Fenerbahce konsantre oldugunda bunu basarabilen bir takim. Besiktas macindan ziyade Malatya ve Basaksehir maclarina daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Icerde ise kayipsiz gecmek onemli. Besiktas maci ortada gececektir. Psikolojik faktorler ve Besiktas`in illa kazanmak istemesi durumunda Fenerbahce 3 puanla oradan cikabilir. Olmayacak sey degil sonucta.

Ayrica serinin ilk ayagi olan Trabzon macini eski senelerdeki gibi sakin oynayip, gaza gelecek seyirciyi trolleyerek maci almak kritik onem arz ediyor.

19. hafta Trabzonspor - Fenerbahçe - 3 Puan

20. hafta Fenerbahçe - Gençlerbirliği - 3 Puan

21. hafta Başakşehir - Fenerbahçe - 1 Puan

22. hafta Fenerbahçe - Alanyaspor - 3 Puan

23. hafta Beşiktaş - Fenerbahçe - 1 Puan yada 3 Puan

24. hafta Fenerbahçe - Akhisar - 3 Puan

25. hafta Malatyaspor - Fenerbahçe - 1 Puan yada 3 Puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 23 Ocak 2018; 9:57:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

tabii kendileri eze eze 3 yediler ya bizimde yenilmemizi bekliyorlar bjk nin oynadigi oyunu görmuyonuz heralde biz size benzemeyiz yenilsekte 10 20 pozisyona girmeyiz en fazla 1-0 yenilebiliriz oda zor her fb bjk macinda bjk favori gosteriliyor gecen senede dahil kazanan taraf hep biz oluyoruz ilginç.

Valla bizim maça kadar da ŞL hariç doğru düzgün top oynamıyordu BJK.
    BJK bu sene ŞL maçı yapmasa, kimse bu takıma iyi demezdi ligi baz alınca, Şenol Güneş, yönetim topun ağzında bile olabilirdi.
    Ancak işte bizim maçta tüm oyuncuları inanılmaz iştahlıydı, hepsi %100üyle oynadı.
    Yani maç seçme diyorlar ya, biraz da konsantrasyon işi.
    Sonuçta sizin maçta da Gençlere, Antalyaya oynadığı gibi oynamayacaklar.
    Kazanırsınız, kaybedersiniz belli olmaz, sonuçta sizin de konsantrasyonunuz yüksek olacak, ancak "bjk nin oynadigi oyunu görmuyonuz heralde" kısmı bu maçlarda öyle olmuyor işte.

• Dünkü aciz futbollarından sonra bazılarının etekleri tutuşmuş konu açmışlar altında beraber ağlaşıyolar .d
    noldu Allah kerim Fatih Terim balonunun patlaması mı sizi bu kadar tedirgin etti .d
  • Deplasmanlarda beraber kalsak. Evimizde kazansak ondan sonraki kalan maçların hepsini kazanıp bir kere beraberlik hakkımız olur. Fikstürün kötü tarafı şu Ts azda olsa bir ümiti var biz yenersek komple ligten kopacak keza BJK De aynı şekilde biz yenersek adamları ligten kopacaklar bu sefer rakiplerimize aynı konstrasyon ile çıkmayacaklar. Bizim ligin ilk yarısında en az 5 puan daha fazla toplamamız lazımdı. Şampiyonluk şansımız çok düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Deplasmanlarda beraber kalsak. Evimizde kazansak ondan sonraki kalan maçların hepsini kazanıp bir kere beraberlik hakkımız olur. Fikstürün kötü tarafı şu Ts azda olsa bir ümiti var biz yenersek komple ligten kopacak keza BJK De aynı şekilde biz yenersek adamları ligten kopacaklar bu sefer rakiplerimize aynı konstrasyon ile çıkmayacaklar. Bizim ligin ilk yarısında en az 5 puan daha fazla toplamamız lazımdı. Şampiyonluk şansımız çok düşük.

Hocam ne olacağı asla belli olmaz, bu maçlardaki tek dezavantaj dediğiniz gibi bu rakipler arasında hangisini yenseniz ligdeki hedeflerinden uzaklaşacak, en azından mental olarak...Fakat bu durumlar maçta avantajda olabilir, gol bulduğunuz anda rakip çözülebilir vs vs...

Ben bu sezon ligin kağıt üstünde daha zor tahmin edileceğini düşünüyorum.

• Trabzon deplasmanı Fenerbahçe'nin en kolay maçıdır.Vodafone daha önce hiç kaybetmediğimiz stadyum fikstürü abartmaya gerek yok.

• Fenerin fikstürü zormuş gibi gözüküyor fakat derbileri iyi oynuyor ve kazanıyor en kötü berabere bitiyor.
    Zannetmeyin fener bu maçları kaybedecek ve yarıştan kopacak evet kabul şamğiyonluğa oynayan takımların içindeki en kötü futbol onlarda ama bu maçlar (M) yazılacak maçlar mı peşin yargıda bulunmayın.

He ben fikrimi 1 ay önce söylemiştim GS üst üste Kayseri ve Sivas deplasmanlarını kazansın çok rahat şampiyon olur demiştim. Yine aynı fikirdeyim. Ayrıca GS'ı diğer kulüplerden çok farklı bir yapısı vardır. Bu genlerinde var. GS'da bir sezonda 3 yönetim değişikliği 2 teknik direktör değişikliği olduğu halde şampiyon olan bir kulüp. Ne kaoslarda şamğiyon oldu ve şampiyonluğa oynadığı sezonların %90'î şampiyon tamamlamıştır. O yüzden rahat olsun GS'lılar bu senede şampiyon GS'dır. Hele Hele Fatih Terim varken tartışılması bile doğru değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Deplasmanlarda beraber kalsak. Evimizde kazansak ondan sonraki kalan maçların hepsini kazanıp bir kere beraberlik hakkımız olur. Fikstürün kötü tarafı şu Ts azda olsa bir ümiti var biz yenersek komple ligten kopacak keza BJK De aynı şekilde biz yenersek adamları ligten kopacaklar bu sefer rakiplerimize aynı konstrasyon ile çıkmayacaklar. Bizim ligin ilk yarısında en az 5 puan daha fazla toplamamız lazımdı. Şampiyonluk şansımız çok düşük.

Hocam ne olacağı asla belli olmaz, bu maçlardaki tek dezavantaj dediğiniz gibi bu rakipler arasında hangisini yenseniz ligdeki hedeflerinden uzaklaşacak, en azından mental olarak...Fakat bu durumlar maçta avantajda olabilir, gol bulduğunuz anda rakip çözülebilir vs vs...

Ligin dinamikleri genelde belli ligin ikinci yarısı yarıştan kopan büyük takım genelde şampiyonluğa oynayan rakibine yenilir. Bir diğer dezavantajda küme düşmeye oynayan takımlar ligin son haftaları can havliyle saldırırlar buda bize dezavantaj olacak.
    Benim elimde olsa fikstürü belirlemek ben takımım için ligin ilk başlarına zayıf ve küme mücadelesi verecek takımları isterim. Son haftalarda olacak şekilde derbi oynamak ve ilk maçlar evimde olacak şekilde ayarlarım.
    Ancak şöylede bir gerçek var şampiyon olacak olan takım ikinci yarı ile birlikte kendini belli ediyor ve fikstür filan tanımadan rakiplerini yeniyor. Oran verecek olursam fikstürün etkisi yüzde 10 dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Gelecek 7 haftada dikkatli oynanmasi halinde alinabilecek puan tahminim minimum 15, maksimum 19.

Yenilmemek burada cok onemli. Ki Fenerbahce konsantre oldugunda bunu basarabilen bir takim. Besiktas macindan ziyade Malatya ve Basaksehir maclarina daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Icerde ise kayipsiz gecmek onemli. Besiktas maci ortada gececektir. Psikolojik faktorler ve Besiktas`in illa kazanmak istemesi durumunda Fenerbahce 3 puanla oradan cikabilir. Olmayacak sey degil sonucta.

Ayrica serinin ilk ayagi olan Trabzon macini eski senelerdeki gibi sakin oynayip, gaza gelecek seyirciyi trolleyerek maci almak kritik onem arz ediyor.

puhahaha tahmine bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Ligin dinamikleri genelde belli ligin ikinci yarısı yarıştan kopan büyük takım genelde şampiyonluğa oynayan rakibine yenilir. Bir diğer dezavantajda küme düşmeye oynayan takımlar ligin son haftaları can havliyle saldırırlar buda bize dezavantaj olacak.
    Benim elimde olsa fikstürü belirlemek ben takımım için ligin ilk başlarına zayıf ve küme mücadelesi verecek takımları isterim. Son haftalarda olacak şekilde derbi oynamak ve ilk maçlar evimde olacak şekilde ayarlarım.
    Ancak şöylede bir gerçek var şampiyon olacak olan takım ikinci yarı ile birlikte kendini belli ediyor ve fikstür filan tanımadan rakiplerini yeniyor. Oran verecek olursam fikstürün etkisi yüzde 10 dur.

Güzel tespitler hocam, katılıyorum şampiyon olacak takım o rüzgarı ve güveni arkasına aldığında bazı etkenleri saf dışı bırakabiliyor yada çok az etkileniyor.

• Oynadığımız futbol bir şeye benzemese de şampiyonluk için sonuna kadar mücadele vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Gelecek 7 haftada dikkatli oynanmasi halinde alinabilecek puan tahminim minimum 15, maksimum 19.

puhahaha tahmine bak

10 numara tahminler.

Fenerbahce ciddi oynadiginda zaten kolay kolay yenilmeyen bir takim.

• Fenerliler neye güveniyor bu kadar anlamak mümkün değil.Helal olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.