Şimdi Ara

Ölüm anında boğulma hissi varmı acaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş boğularak ölme haricinde acaba ölürken nefessiz kalma hissi oluyormu mesela hastanede staj yaparken eceliyle ölenleri görüyorum hırlıya hırlıya ölüyorlar sonuçta solunum duruyor acaba ölürken o boğulma nefessiz kalma hissini yaşıyacakmıyız. Düşünsenize bazen uykudan uyanırken nefessiz kalabiliyor insan onda bile ne kadar korkunç bir his kaplıyor insanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hiç bu durumu yaşamadım.

• Nasıl hocam anlamadım

• Çamgölgesi Ç kullanıcısına yanıt

Ölürken yani.

• Kaç defa öldün hocam

Fiziksel olarak mı?

• Bilmem ki hiç ölmedim, ölen birine sor.

• Kimyasal

• Birisi 2 eliyle boğazını sıkıyormuş hissi oluyor, bizzat biliyom

Hm. Hayır. Daha önce sarin gazı ile sıcak temas halinde bulundum ama ölmedim.

• bildiğim kadarıyla ruhun önce ayarlardan çekilmeye başlar kalbine geldiğinde kalbin sanki çatlayacak yerinden çıkacak gibi olurmuş en son ağızdan çıkar gözler de ruhu takip edermiş (yukarıya doğru gözlerin kayması) her insana acı veren bu olay müslüman olarak ölebilirsen rahmet meleklerinin kişiye verdiği müjdeyle hafiflermiş. imansız ölen insan içinse meleklerin 'Allahın azabından ve gazabından kork ey Allahın düşmanı' dediği anda artık pişmanlığın hiçbir işe yaramadığı ebedi hayat başlar azap sonsuza dek sürermiş . Allah imanlı ölüm nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cammyywhitee -- 15 Ocak 2021; 7:59:31 >
  • ilk seferde hissetmiştim ama en son geçenlerde öldüğümde öyle bir sorunla karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.