Şimdi Ara

Ölü Sevicilik Ve Ensest Yasal Olmalı (İsveç) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mansurhusrev

quote:

Orijinalden alıntı: batkor

Tamam haklısınız müslümanların hepsi günahsız hepsi cennetlik kardeşim hadi git hurilerini hayal et çünkü müslüman ülkelerdeki suç oranının fazla olduğunu göremeyecek kadar körsünüz. Şimdi burda isveç, norveç ve japonya gibi ateistlerin çoğunluk olduğu ülkelerde suç oranı müslüman ülkelere göre daha fazla desem mesajımı alıntılayıp +570 yazardınız sadece. Hadi eyv.

Sinirlenmene gerek yok bilader konuşuyoruz şurada. Ben hiç bir insanın buna müslümanlar da dahil hatasız olduğunu düşünmüyorum. Ama sen birşey söyledin müslümanlar daha çok bu işlerş yapıyor diye ben de merak ettim bununla ilgili yapılmış bir araştırma mı var onu sordum sinirlenecek bir durum yok. Müslüman veya değil bu tip hasta ruhlu insanlardan kurtuluruz umarım.

Aslında araştırma çok var. Google yazıp arayabilirsiniz.
    İsviçre, Hong Kong, İzlanda, Güney Kıbrıs vs çok iyi durumdalar.
    İsviçre en iyisi ve hatta suç işleme noktasında mülteciler ve yabancılar suçların yarısını işlemekteler. İzlanda'da polisler silah bile taşımıyor.

Tabii burada din birinci faktör değil. Refah seviyesi, eğitim vesaire çok faktör var belirleyen. İsviçre'de mesela insanların beşte birden fazlası herhangibir dine inanmıyor.
    Suç oranı en düşük ülkeler pek de müslüman nüfus barındırmıyorlar ama gerçek islam bu olmadığı için normaldir. Hiç kafamıza takmayalım. Üzülmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

Orijinalden alıntı: mansurhusrev

quote:

Orijinalden alıntı: batkor

Tamam haklısınız müslümanların hepsi günahsız hepsi cennetlik kardeşim hadi git hurilerini hayal et çünkü müslüman ülkelerdeki suç oranının fazla olduğunu göremeyecek kadar körsünüz. Şimdi burda isveç, norveç ve japonya gibi ateistlerin çoğunluk olduğu ülkelerde suç oranı müslüman ülkelere göre daha fazla desem mesajımı alıntılayıp +570 yazardınız sadece. Hadi eyv.

Sinirlenmene gerek yok bilader konuşuyoruz şurada. Ben hiç bir insanın buna müslümanlar da dahil hatasız olduğunu düşünmüyorum. Ama sen birşey söyledin müslümanlar daha çok bu işlerş yapıyor diye ben de merak ettim bununla ilgili yapılmış bir araştırma mı var onu sordum sinirlenecek bir durum yok. Müslüman veya değil bu tip hasta ruhlu insanlardan kurtuluruz umarım.

Aslında araştırma çok var. Google yazıp arayabilirsiniz.
    İsviçre, Hong Kong, İzlanda, Güney Kıbrıs vs çok iyi durumdalar.
    İsviçre en iyisi ve hatta suç işleme noktasında mülteciler ve yabancılar suçların yarısını işlemekteler. İzlanda'da polisler silah bile taşımıyor.

Tabii burada din birinci faktör değil. Refah seviyesi, eğitim vesaire çok faktör var belirleyen. İsviçre'de mesela insanların beşte birden fazlası herhangibir dine inanmıyor.
    Suç oranı en düşük ülkeler pek de müslüman nüfus barındırmıyorlar ama gerçek islam bu olmadığı için normaldir. Hiç kafamıza takmayalım. Üzülmeyelim.

Sen biraz tersten gitmişsin suç oranı en düşük ülkeler diyorsun. Biz onu konuşmuyoruz ki. Taciz tecavüz olaylarını en çok müslümanlar işliyor denildi. Bununla ilgili bir veri var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mansurhusrev M kullanıcısına yanıt
    Valla istersen Taksim'deki kutlamalarla Cenevredeki ve Paristeki kutlamalara bakalım. Sonuç pek hayrımıza olmaz. Ama dediğim gibi üzülecek bir şey yok. Nasılolsa gerçek islam bu değil.

Koca İsviçrede suçun yarısını yabancılar işliyor. Bence cevaplarını biliyoruz. Kimlerin nasıl cahil ve fakir bırakıldığını da biliyoruz. Bu sorunun yanıtının müslümanlar olması da fazla bir anlam ifade etmiyor. Ortadoğu bataklığını görüyoruz. O bataktan kaç tane gül çıkacak. Az çıkar
    Kaç tane tecavüzcü çıkar - e çok çıkar.

Araştırma diye tepinmeye de gerek de yok.

Fakat bu ülkede çok sayıda araştırma da yapılıyor, aile içi şiddet ve tecavüz örneğin. Ben bazı okuduklarımdan baya üzüldüm. Hacettepe üniversitesinde son 2 yıldır iyi çalışmalar var. İstersen bak.
  • Better Call Saul'un ilk bölümü aklıma geldi bir an gerçekten insanlarda para oldumu,fazla rahat,her şey serbest oldu mu batıyor.Geçenlerde bir kitapta okumuştum İsveç'te doğan çocukların %70'inin babası belli değilmiş,Her ergenliği atlatan genç kız ve ya erkek istediği işi kötü ve ya iyi yapabiliyormuş.Milli gelirleri en üst seviyelerde olan ülkelerde suç oranı falan düşük oluyor ama çok büyük ahlaksızlıklar var.Şimdi hümanistler damlar gerici falan der ben ve bazı arkadaşlara ama bir çocuğun babasının belli olmaması normalse diyecek söz yok.Zaten bu konudaki başlıktaki konuyu da doğru bulamıyorum.
  • Geçenlerde bi din büyüğü ölmüş eşinizle ilişkiye girebilirsiniz demiyor muydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün insanlar kendi oluşturdukları ahlak yargılarına göre ensest ilişkiyi çok garip buluyorlar ama nedense Adem ve Havva'nın çoçuklarının birbiriyle evlendiğini ve Habil ile Kabil'in aynı kardeşi sevdiği için kavga ettiklerini içine sindirebiliyorlar. Ensest ilişki çocukları bugün ensesti yargılıyor.Gerçekten çok garip.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.