Şimdi Ara

Ölü piksel ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar y510p laptopumdan bir oyun vs bir şey açtığımda ölü piksel durumu oluşuyor.İşin garip tarafı dead pixel testlerde gözükmüyorlar,her zaman olmuyorlar ve hareket ediyorlar.İlk başlarda hiç böyle bir şey olmuyordu ancak şu aralar böyle bir şey patlak verdi cihazda.
     Ölü piksel ile ilgili

Şöyle bir şey fark ettim mesela Gta V içerisinde iken(orijinal oyun yani oyundan olan bir sorun değil.) ışık kaynaklarının etrafı mavi mavi pikselleniyor.Ve bu piksellenme durumu sadece oyunda hava kararmışken oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limon- -- 17 Ekim 2015; 15:05:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araç içi görüntüden çık, muhtemelwn o ölü piksel dediklerin, arabanın camından yansıyan şehir ışıkları.
    Adı üstünde; ölü piksel, hareket felan edemez, ve tam ekran tek renk taramasında mutlaka görünürler.
    İyi oyunlar.
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Yok hocam google chrome'da bile görüyorum bu pikselleri.Süreklilikleri olmuyor atıyorum 20 sn. Duruyor sonra gidiyor filan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölü piksel yok olmaz. Stuck - sıkışmış pixel olabili belki sendeki ama o kadar çok olanını hiç duyup görmedim.
    Eğer sürekli tekrarlıyorsa. Sorununu tam anlamıyla anlatan bir not yazıp, servise göndermekten başka bir yol kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.