Şimdi Ara

Ölü piksel-6s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    10 günlük telefonda bu gece kamerayı yanlışlıkla açınca ekranın ortasında ölü piksel farkettim.
    Telefon tarife ile vodafonedan alındı. Değişim durumu Nasıl oluyor bilginiz var mı acaba? Ankara'dayım, aldığım Vodafone bayisine mi yoksa başka bir yere mi gideyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TwinExist

Arkadaşlar iyi geceler
    10 günlük telefonda bu gece kamerayı yanlışlıkla açınca ekranın ortasında ölü piksel farkettim.
    Telefon tarife ile vodafonedan alındı. Değişim durumu Nasıl oluyor bilginiz var mı acaba? Ankara'dayım, aldığım Vodafone bayisine mi yoksa başka bir yere mi gideyim?

Ankara KVK'ya git büyük ihtimal değişim alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

Orijinalden alıntı: TwinExist

Arkadaşlar iyi geceler

Ankara KVK'ya git büyük ihtimal değişim alırsın

Teşekkürler hocam.
    Fazla uğraştırırlar mı?
    Hani telefonu almadan önce müşteri memnuniyeti yüksek diye de tercih ettim biraz Apple'ı.
    İşi yokuşa sürmezler inşallah.
  • Bir de şunu sormak istiyorum.
    Bundan önce Sony kullanıyordum. Onda da vardı ölü piksel, kafama takmam böyle şeyleri aslında.
    Kullanırım yani problemsiz.
    Bu iphone'u da kullanırım bi tane ölü piksel canımı sıkmaz da, üstünden 8 9 ay-1 sene geçti farzedelim.
    Bu telefonu başka herhangi bir problemi olmadan, ölü piksel sorunu için değişim yapabilir miyim?
  • TwinExist kullanıcısına yanıt
    Değişim olur, ama üzerinde ufak bir çizik bile olmamalı. İster 20 küsür ay garantisi olsun, üzerinde ezik, çizik, deforme varsa kullanıcı hatası deyip geri çeviriyorlar. Bunda bizim insanlarımızın çakallık yapması da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasada çizik vs olunca değiştirmiyorlar artık, sen cihaz temizken gönder bence servise
  • orjınal servisinden şaşma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.