Şimdi Ara

öLÜ diriltme (zombileştirme)mümkün müdür? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalinden alıntı: G_hot

GERÇEKTEN BU TOPİCİN BURADA İŞİ YOK BU 1
    2.SİDE BEDENDEN AYRILAN BİR RUH ASLA GERİ DÖNMEZ BU SADECE İSLAMİYETTE DEĞİL DİĞER HAK DİNLERDEDE BÖYLEDİR VE DİNLE ÇOK ALAKALI BİR ŞEYDİR ALLAH İSTESE OL DER VE İNANILMAZ ŞEYLER OLABİLİR LÜTFEN ADAMIN ASHABINI BOZMAYINDA DOĞRU DÜZGÜN TOPİC AÇIN

ben ruhumu şeytana sattım iyide para veriyo wallaondan beni zombileştirebilirler merak etme

• SENDEMİ MASONSUN??
  • quote:

Orijinalinden alıntı: bomert

quote:

Orijinalinden alıntı: G_hot

GERÇEKTEN BU TOPİCİN BURADA İŞİ YOK BU 1
    2.SİDE BEDENDEN AYRILAN BİR RUH ASLA GERİ DÖNMEZ BU SADECE İSLAMİYETTE DEĞİL DİĞER HAK DİNLERDEDE BÖYLEDİR VE DİNLE ÇOK ALAKALI BİR ŞEYDİR ALLAH İSTESE OL DER VE İNANILMAZ ŞEYLER OLABİLİR LÜTFEN ADAMIN ASHABINI BOZMAYINDA DOĞRU DÜZGÜN TOPİC AÇIN

ben ruhumu şeytana sattım iyide para veriyo wallaondan beni zombileştirebilirler merak etme

ÇOK SAÇMA CÜMLELER KURUYORSUN IQ KAÇ???

• adam filmlerde oluyor demiş ya niye bu topic burada olmaz diyorsunuz
  • +1903
  • quote:

Orijinalinden alıntı: sercos

adam filmlerde oluyor demiş ya niye bu topic burada olmaz diyorsunuz

ALEMSİN
  • +1903
  • kKOMİK ADAMLARSINIZ YAHU
  • abi mason ne ya
  • gözünü din bürümüş arkadaşlar.. herşeyi allah yapar bizde onun yarattığı basit şeyleriz diyen arkadaşlar.. ölüler diriltilemez bunu sadece allah yapan diyen arkadaşlar: su yazıya bir göz atın..

Yüzyülardır insanlığın en çok hayalini kurduğu, aynı zamanda en karanlık kabuslarına giren "zombiler" gerçek oluyor. Amerika'nın Pittsburgh kentindeki "Safar Araştırma Merkezi" ndeki bilimadamları, köpekleri klinik olarak öldürdükten 3 saat sonra canlandırabildiklerini açıkladı. Ancak tüyleri ürperten bir korku filminin repliklerine benzer bu açıklamanın altında, insanlık için verem tedavisi veya çiçek aşısı gibi önemli bir gelişme yatıyor.

Kan kaybından ölmek tarih olacak

"Suspend Animation (Uzatılmış canlandırma)" denilen bu teknikte, uzmanlar köpeğin damarlarında dolaşan bütün kanı boşaltı. Ve damarlar soğuk ve tuzlu suyla dolduruldu. Nefes almayan, kalbi atmayan ve tüm beyin fonksiyonlarını yitiren köpek, klinik olarak ölmüş oldu. Normalde 37 derece olan vücut ısısı da 7 derece kadar düştü. 3 saat sonra tuzlu su boşaltılarak, köpeğin kendi kanı damarlara enjekte edildi. Elektroşokla kalbi çalıştırılan köpek, kısa süren ölümün ardından tekrar hayata döndü. Enstitüdeki bilimadamları insanlar üzerindeki çalışmalarında da start vermiş. Böylece kan kaybeden hastaların hemen "dondurulacağını", daha sonra uygun bir zamanda yeniden canlandırabileceğini söylüyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.