Şimdi Ara

Olta tavsiyesi (İlk defa balım tutmaya başlayacağım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Daha öncedende vardı bu istek ama bu ara daha yoğun var. Olta balıkçılığına özendim. Hazır okul bitecek yaz tatili var. Ön bilgi için internetten biraz forumları, siteleri dolaştım youtube'dan videolar izledim. Ancak nasıl bir olta almalıyım nereden almalıyım tam bir bilgim yok. Yaşadığım yer ve balığı nerede tutabileceğim hangi balıkları tutmak istediğim ile ilgili size bilgiler vereyim sizde bu doğrultuda daha doğru tavsiyeler verebilesiniz. İstanbul pendikte oturuyorum. Pendik sahilde tutmak istiyorum. İstavrit gibi küçük balıkları tutmak istiyorum. Fakat ilerisi için alacağım oltanın karagöz, çipura levrek gibi biraz daha büyük balıklar içinde elverişli olmasını istiyorum. İstavrit gibi balıklar tüylü yemlere sahip çapariler ile tutuluyor diye biliyorum. Takım hazırlama gibi konularda hiç bilgim yok. Başlangıç olarak hazır takım alacağım. Olta olarak çok kalitesiz birşey olsun istemiyorum nede çok kaliteli olmasına gerek var orta karar fiyat performans ve benim isteklerimi karşılayacak birşey olsun yeterli. Nasıl bir olta almalıyım nereden almalıyım gibi soruların cevaplarına ihtiyacım var. Direk üründe önerebilirsiniz. Bu konuyla alakalı genel tavsiyelerinizi görüşlerinizi almakta beni çok mutlu eder. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_Octopus50 -- 18 Mayıs 2020; 23:20:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne yaptınız, nasıl malzemeler aldınız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.