Şimdi Ara

Olm herkes zengin olmuş bu ne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecenin gölgenin rahatına bak dedi herif zengin olmuş hayvan gibi araba almış. enes batur orkun ruhi bir ton adam var.KİM FAKİR OLM BU ÜLKEDE? fakir adam yok doktor mühendis futbolcu şarkıcı youtuber mühendis ticaretten zengin olanlar ceolar fabrikatörler öteden beriden bulanlar vs milyonlarca herif bulmuş parayı

• BEN VE SEN FAKİRİZ KARDEŞ HEM PARASAL AÇIDAN FAKİRLİK HEMDE DUYGUSAL TİPSİZ BİR ERKEĞİ TİPSİZ KIZLAR BİLE SEVMİYOR. !!
  • Allah cumhurbaşkanımızdan ve hükümetimizden razı olsun. 2002’den önce yiyecek ekmeği zor buluyorduk şuan gayet lüks bir hayatımız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygtygt47 kullanıcısına yanıt
    sorma birde tipsiz olarak doğduk. bize iki şey darbe vurdu: 1-kapitalizm 2- genlerimiz
  • Sorun bunlarda değil bunlara para kazandıranlarda, hani çoban koyun sürüsünü hareket ettirir işte bunlar koyun sürüsü çobana kazandırıyor kendileri avuçlarını yalıyor
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:39:51 >
  • ne benim sayemde ben mi enes batur izliyoruım
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:39:41 >
  • Sabah haberlerinde ASGARİ ÜCRETLE çalışan 7 MİLYON işçi olduğunu söylediler. Aileleriyle beraber ortalama 25 milyon nüfus demektir. Onlar fakir bu dünyada ezilip diğer dünyada kral olacağına inanan insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

ne benim sayemde ben mi enes batur izliyoruım

Allah bilir kardesin felan varsa izliyordur da haberin bile yoktur

• Rahat bir yaşantısı olan 16 yaş altı kesimin %99 una yakını enes batur,oha diyorum tarzı kanalları her gün izliyor zaten.
    Burada suç ailelerde,veriyorlar laptopu tableti ellerine aman benden uzakdur napıyorsan yap,sonuç bu.
    Ne bilim var ne kültür,paso eğlence,her şeyin bir sınırı var.
  • Yediğin ekmeği youtuber mı üretiyor sayın çomar? Ülke bu kitlelerden mi ibaret? Bu kitle halkın yüzde kaçı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XXX Tentacion

Yediğin ekmeği youtuber mı üretiyor sayın çomar? Ülke bu kitlelerden mi ibaret? Bu kitle halkın yüzde kaçı?

Katılıyorum fırıncılar da zengin

• quote:

Orijinalden alıntı: alibeyindonanimhaberi

quote:

Yediğin ekmeği youtuber mı üretiyor sayın çomar? Ülke bu kitlelerden mi ibaret? Bu kitle halkın yüzde kaçı?

Fırıncı zengin, 1 kişi. Yanında çalışan 10 kişi hayatta kalmalarına yetecek ücrete talim ediyor.
  • Bu adam bu forumdaki en gerizekalı 10 kişiden birisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alibeyindonanimhaberi

quote:

Fırıncı zengin, 1 kişi. Yanında çalışan 10 kişi hayatta kalmalarına yetecek ücrete talim ediyor.

Bizim fırıncının çalışanlar oğlu

• Gecenin rahatı bak hangi araba altına çekmiş ?

https://www.instagram.com/p/BZMNHmJlujA/?hl=tr

Lamborghini kiralıktir. Enes Orkun zaten aylık kazancı 50 bin.var en az .

• nereden anladın kiralık olduğunu
    kiralık bile olsa istese alır o arabayı
  • Enes veya Orkun o bu milletin çok para kazanması bizi niye bu kadar geriyor anlamadım. Açık potansiyeli bulmuş parayı kırmış gençler. Bence parası olmayan değil parayı bulacak yeri bilmeyen adamın suçu...
  • tolgahandevrim kullanıcısına yanıt
    devrimbaransel culinary - Istanbul Marriott Hotel Sisli - IPhone 6S - Lenovo Thinkpad T410 VPro - OPEL Corsa B GSI - Audi A3 8P S-Tronic S Line
    devrimbaransel culinary - Istanbul Marriott Hotel Sisli - IPhone 6S - Lenovo Thinkpad T410 VPro - OPEL Corsa B GSI - Audi A3 8P S-Tronic S Line

Enes veya Orkun o bu milletin çok para kazanması bizi niye bu kadar geriyor anlamadım. Açık potansiyeli bulmuş parayı kırmış gençler. Bence parası olmayan değil parayı bulacak yeri bilmeyen adamın suçu...

Enes veya Orkun o bu milletin çok para kazanması bizi niye bu kadar geriyor anlamadım. Açık potansiyeli bulmuş parayı kırmış gençler. Bence parası olmayan değil parayı bulacak yeri bilmeyen adamın suçu...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.