Şimdi Ara

Olm bu ne 3 ay sonraya ultrason tarihi verdiler ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi nolsun gidiyo işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    İşte senin gibiler yüzünden 3 ay sonraya kalıyor hastalar. Muhtemelen gereksiz bir tetkik ama doktor sağlıkta şiddetten çekindiği için uğraşmamış lanet olsun demiştir ultrasonu istemiştir. Böyle böyle gereksiz tetkikler yüzünden gerçekten ihtiyacı olan hastalarda zaman kaybediyor.

• bağımlıdeğişken kullanıcısına yanıt
    ZAAAAAAAAA benmdr ayni

• Scalh kullanıcısına yanıt
    Yok hocam günde 3 litreyi gecmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La bi git belki problem vardır nerden bilicen bilader bak ayık ol

İyi o zaman hepimiz bi problem vardır diye oramıza buramıza ultrason isteyelim doktora bırakın bu işleri onlar gerek görürlerse isterler

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 18:17:39 >
  • Cekap diye bişey var belkide bobregimde taş var erken tanı yapacak nerden biliyon sanki böbrek ultrasonu için hergun gidiyom hasteneye la hayatımda ilk defa ultrason yaptircam amacın ne senin.

Bak gittim dahiliyeye d vit 14 çıktı çok düşük en az 30 olması gerekirmiş ideali 50. Ben gitmeden bunu nasıl bilebilirdim.

Ayrıca böbreklere öyle durduk yere baktirmiyom bak mesela sabah 10 da toplasan 500 ml su icmisimdir.2 keredir idrarim geliyor.okadsr bile yoktur 250 300 anca vardir iki defadır idrarim geliyor.spor yapicam bide bol protein tuketicem eee benim böbreklerde bir sıkıntı varsa bol protein böbrekleri pert etmezmi ben bunu nerden bilicem?

Senin durumun ne biliyor musun ? Sen kendi çapında kısıtlı ve yanlış bilginle gittin doktorla konuştun doktorda bakmış sana laf anlatamayacak dediğini yapmış madem kendi kendine tahlil istiyosun bari doğru tahlil iste çok fazla idrara çıkıyorsan böbreklerinden ziyade DI taraması işte vasopressin felan baktır neyse sen daha iyi bilirsin.

• Benimle savaşmaya çalışıyorsun haksizsin benimle uğraşma

geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathülagü -- 9 Aralık 2019; 8:29:38 >
  • cahape döneminde böylemiydi.. saatlerce, günlerce sırada bekliyordunuz, nankörler !!! hamdolsun akp döneminde sıcacık evimizde rahat koltuğunuzda oturabiliyorsunuz !!!

Hem üstün ırk deveçobanı arap bedevisi kardeşlerimizin sağlık ihtiyaçları daha acil !!!

şimdi git ara bir sokakta sessizce bekle...

smoothie ve dua ile

(ağır ironi içerir, ceza almayı göze aldık)
  • Minimum 1 aydan başlıyor zaten.
  • Sen israilli falan mısın ? Karıştırmak için mi bu tarz konular açıyorsun ? Türkiye mesihimizle beraber emin adımlarla yürüyor senin gibiler mesihimize zarar veremez hepimiz mesihimize tam bağlı biatçı insanlarız sus ve biat et.
  • are you kidding me??

• AGhhhfjjg

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Hastane çok yoğunsa normaldir. Başka hastaneye git. İstanbul avrupa tarafındaysan beylikdüzü, çatalca gibi yerlerde ki hastanelere git. Çok daha erken tarihlerde bulursun. Niye ultrason istenmiş anlamadım ayrıca. Benim bildiğim eğer böbreklerde bir sıkıntı varsa kan ve idrar tahliliyle ortaya çıkar. Neyse doktorun bir bildiği vardır illaki. Süreç hızlı olsun diyorsan dediğimi yapabilirsin
    İstanbul'da mi yaşıyorsunuz?

• Normal. Hastanelerde 2 tane filan ultrason cihazı olur, çünkü onu kullanan kişi çogunlukla doktordur.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Evet
    Aç karnına su içiyorsan normaldir bence. Bende de bu şekilde oluyor çünkü ama git madem yinede bir baktır ne olur ne olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.