Şimdi Ara

Olimpiadakiler KİM BU SLAUGHTER!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya cz de bi manyak war bu ne yaaa!!Adam hayvanat gibi.Bizim 22:59-TimeUp ı tekde kestiğini gördüm!
    Tanıyan war mı bu elemanı?

• sizin 22:59 kım oluo kardes bı tanıdık ta ondan dedım
  • timeup u kestiğse helal olsun vallaha.
  • ohoooooooooo o zaman time kimmişki eziq yani lool
  • aresteki 00000ı da keser bu zaten herkes 60olmuş olimpia da sıktı.
  • Ben karusum ama gorunce TOWN yapcak bişey yok walla sağlam adammış ne diyim ama keske karus olsa karuslar zaten baya gucsuz
  • Ben genelde ac yada parazit yiyince kesıolar bi günde debuffersız gezmıolar ve yatıoz yapcak bişey yok de buffsuz geldiklerinde kesemıolar 2 nowa tınca hepsi yere serilio
  • yaw bende karşılaştım 5 çaktı bana
  • walla ben olimpiada athen slayer,jsessy girl,numbu tek geçerim bi de ben:d
  • slaughter benim arkadaş beyler cocukta +6 sheller +7 mirageler var +2 rol var sanırım dier itemlerini biliyorum
  • şu an 65 e kaıyorum pre. siz yaz sonu 65 olurum o zaman görürsünüz olym de kim kral
  • quote:

şu an 65 e kaıyorum pre. siz yaz sonu 65 olurum o zaman görürsünüz olym de kim kral
    pre'siz ii kasmışsın valla ayrıca 22:59'u humanların çoğu rahat kesiyo büyütmeyin bu kadar humanlar çok sağlam
  • Abi adama sordum adam TÜRK! Kombosunu göstermio nedenini anlamadım?Arenadaydı gecenlerde da_hacker die bi eleman war lvl 65 onunla kapısıodu.Diğerlerine göre cana yakın bi eleman gibi en azından tempra değil Bi zamanlar paperdı atak ını sordum 1760 dedi (ASASİN!!) ama sanırım yine Shellere dönmüş suanda 1550 filan dedi sanırım yanlıs hatırlamıorsam.

Bence baska bi serverdan gelme saglam biri
  • Slaughter=Kasap

Burdan anlayın kim olduğunu
  • Olabilir
  • Türkçe karşılığıda o zaten!!
  • Slaughter ßenim arkada$im ..

Daha adam gißi seti yok ,) ßende $a$tim ßak heLaL oLsun.
  • sadece o adam süper deil humanların bi tane jannisary sii war adamda 2 tane +8 shard war we de sheller war onların + kaç oldugu nu bilmiyorum humanlar salam beyler berfo war birde adam 66 ya kasıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Webmaster_M2

Olympiadaki harpylerden çıkmayan,habire benden rezz dilenen mage misin? Nikim rezzer_ertus07
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.