Şimdi Ara

OLEEEY DENİZ SEZONUNU AÇTIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlığa bakıpta bu hiç mi denize gitmemiş demeyin... 3 senedir tatil yüzü görmüyordum işten güçten... ayda en az 4 kere çeşmeye giderim iş için ama denize ayağımı sokmadan gelirdim... ama dün doyasıya yüzdüm ve yandım....

çeşmede dün hava, deniz ve kızlar güzeldi....

ama şimdi ise her yanım yanık içinde acılar içindeyim...
    gülü seven dikenine katlanır misali....
    herkese iyi haftalar...

• Abi kızlar hep küsel ztn ya.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by defector</i>
    <br />başlığa bakıpta bu hiç mi denize gitmemiş demeyin... 3 senedir tatil yüzü görmüyordum işten güçten... ayda en az 4 kere çeşmeye giderim iş için ama denize ayağımı sokmadan gelirdim... ama dün doyasıya yüzdüm ve yandım....

çeşmede dün hava, deniz ve kızlar güzeldi....

ama şimdi ise her yanım yanık içinde acılar içindeyim...
    gülü seven dikenine katlanır misali....
    herkese iyi haftalar...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

seni bu yaptığın şey için kınıyorum [:(!]

yahu insan bunu ballandıra ballandıra anlatmaz ki [bwlng]

• dediğim gibi herşey güzeldi ama 12 sap gidince çok kötü oloyor yaw yanında kız arkadaşın yok millete bakıyosun imreniyorun... ama olsun bunun zevki de bir başka... mesela kız arkadaşınla başka kızları kesemezsin...
  • utanmaz ahlaksız :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by THENIGHT</i>
    <br />utanmaz ahlaksız :))
    erkek dediğin biraz çapkın olmalı...[^]
  • peki neden bayan çapkın olmuyo anlamadığım bi nokta
    bu arada sapına kadar erkeğim :))
  • THENIGHT var abi onlardan da var :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by THENIGHT</i>
    <br />peki neden bayan çapkın olmuyo anlamadığım bi nokta
    bu arada sapına kadar erkeğim :))
    oha bea bir an için şüphelenmiştim...

yoo bayanlarında çapkını çook ama onlar bizler gibi göze batmıyor...
  • hıyarlı olsun
  • eywallak kardeş sağolasın...
  • ahhh ahhhh darısı başımıza işten vakit bulursak[byes]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by thedevilslieutenant</i>
    <br />ahhh ahhhh darısı başımıza işten vakit bulursak[byes]
    walla ben o vakti 3 sene sonra buldum...[^]
  • M<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by defector</i>
    ...erkek dediğin biraz çapkın olmalı...[^]

Çapkın olduğunu söyleyen erkek aptaldır[dry] Kadın izin vermedikten sonra hiçbir erkek yanına yanaşıpta konuşamaz yada icraat yapamaz. Anca çevresinde yalanarak gezinir, en sonunda da basar evine gider.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br />M<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by defector</i>
    ...erkek dediğin biraz çapkın olmalı...[^]

Çapkın olduğunu söyleyen erkek aptaldır[dry] Kadın izin vermedikten sonra hiçbir erkek yanına yanaşıpta konuşamaz yada icraat yapamaz. Anca çevresinde yalanarak gezinir, en sonunda da basar evine gider.
    bence bu konuda sana biraz ders vermem gerekecek....
    ben dediğinin tam tersiyim

• Fethiye'ye de beklerim. Deniz , güneş ve kızlar burda çok, siz bana istediğiniz kız tipini söleyin ben hemen bulayım size .... :))) [^]
  • antalyada actık sezonu.yalnız ruslar harikaydı :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by uygarkaracav</i>
    <br />Fethiye'ye de beklerim. Deniz , güneş ve kızlar burda çok, siz bana istediğiniz kız tipini söleyin ben hemen bulayım size .... :))) [^]

sağol kardeş ama o konuda yardıma ihtiyacım yok...

artı izmirde kız ooooooooo
    işte ben arkamdakiler de kızlar... --->>>[othr]
  • kızla seni dövmek için kovalıyo olmasın [^]
  • Darısı bizim başımıza finaller bitince gidecemm hemen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.