Şimdi Ara

Oldubil ile %11 para iadesi toplamda 200 tl /11.11.2021 tarihinde gecerli (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
24
Favori
21.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam iptal edersen para cüzdana hemen yatar. aynı rengi 24 saat içinde tekrar alamazsın. diğer renkleri alabilirsin.

• 50 TL'lik 100tllik alışverişlerin iadeleri geldi ama 500/800tllik alışverişlerin iadeleri gelmedi benzer sorunu yaşayan var mı acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar money paye yükleme yapmıştım ilk hesabıma gelmişti sabah öğlenden sonra yaptığım hesabıma hala iade gelmedi bilginiz varmıdır aynı durumla karşılaşan varmı ? Diğer yerlerden yaptığım harcamaların iadesi geldi ama sabah money paye yaptığım yüklemeye iade geldi oglenkine hala gelmedi . Money payi engellediler mi ? Ne saçma iş arkadaş migrostan alışveriş yapıyoruz işte

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    Hocam faturayı internetten sitesinden mi ödedin yoksa uygulamadan mi

• Kampanya bitti mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoKoKoSeekeR kullanıcısına yanıt

12'den sonra bitmesi lazım. Ben işlem yaptım 15 dakika önce umarım yatar.

• Mh aradım hocam gun sonuna kadar gecerli dedi ve yaptığım işlem olumlu dedi.

• 4 tane lastik alayım dedim yarım saat hepsiburada cüzdana parayı ödeyemedi. 00.00 dan sonra ödemedeki bütün soraunlar kalktı nedense. Şimdide paramı geri alamıyorum. Kimlikten,ikamatgaha ve imzalı sözlesmaya kadar herseyi istiyor. Uzak durulması gereken bir firma.

• Çok kral kampanyaydı. Hem bu, hem param, hem de money pay. Money pay için henüz iade gelmedi ancak o da gelirse süper olacak. Nereye ne kadar yükledim, ne kadar iade geldi hesabını yapmak lazım şimdi de. Yorucu oldu ama değdi. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Bu arada Param altyapısını kullanmasına rağmen Param'dan daha hızlı ve özgür işlem yapmaya izin veriyor bu Oldubil. Bilsem kart limitini daha önceden artırırdım.

• outofnick O kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı kazançlar. Ama bir noktayı düzeltmek isterim. MoneyPay in, migros dışında bir kampanyası yok. Yani param ve oldubil ile aynı şeyleri yaptıysan,, boşa bekleme

• erenafl E kullanıcısına yanıt
    Money pay kampanyaya dahildi 👍

Kampanya paramın sitesinde param kart"lar" şeklinde yazılınca moneypay , oldubil, metropol param , barokart , adaletkart vs de dahil oluyor ki iade de geldi

• erenafl E kullanıcısına yanıt

Bir yanlışınız var, ben moneypay sanal kartla bu kampanyadan faydalandım. 20:52'de yaptığım alışverişin %11 iadesi 21:35'te kartıma eklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenafl

Hocam hayırlı kazançlar. Ama bir noktayı düzeltmek isterim. MoneyPay in, migros dışında bir kampanyası yok. Yani param ve oldubil ile aynı şeyleri yaptıysan,, boşa bekleme

Bir arkadaşın Moneypay ile Oldubil.e yükleyerek iade aldığını okudum diye hatırlıyorum ama emin değilim, kafam çok karıştı 4 farklı hesap ile yapmaya çalışınca Artık gelmezse de problem yok, en azından Moneypay'deki tutarı çekmek için komisyon vermeden Oldubil'e, oradan da TYC'ye attım.

• MoKoKoSeekeR kullanıcısına yanıt
    nasıl yani 12 kasım da devam ediyor kampanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluefour B kullanıcısına yanıt

Hocam kampanya sadece 11 Kasım'a özeldi ve bitti.

• Trendyol cüzdana 1250 TL attım ama herhangi bir iade gelmedi, üzerinden 6-7 saat geçti.

İade alanların hesapları falan onaylı mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İade gelmezse bende AG den iade isterim. Niye zarar edeyim ki.

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    1250tl yükleme limitin dolunca gelen para hesaba girememiş olabilir.

Ya kimlik doğrulayacaksın.

ya da önümüzdeki ayın başını bekliyeceksin.

Ama öncelikli olarak MH ya yaz..

Farklı bir not düşelim; Benimde bonusun bonusu 13 tl yi trendyola atmıştım 1.3 tl gelmemiş ( işlem 22:57) Bende limit halen dolmamıştı.

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Tahminim ;

olayın ilk saatlerinde böyle bir açık olmuş olabilir. Bundan yaralananlar yazmıştır. Param durumu hızlı düzeltmiştir ve sonra yapanlar hayak kırıklığı.

Birde eksi bakiyeye düştüklerini iddia edenler var. Büyük ihtimal bu şekilde işlem yapıp para hüpletenleri param tespit edip eksiye bakiyeye düşürmüş olabilir.

• Gece saat 23.45 te Vp...y yukledim .gelen olmadı ☹️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 12 Kasım 2021; 7:38:26 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.