Şimdi Ara

Oldubil ile %11 para iadesi toplamda 200 tl /11.11.2021 tarihinde gecerli (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
24
Favori
21.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt
    Dahil değil. Kesin bilgi

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Dahil müşteri hizmetleri zaten dahil oldupunu söylüyor hatta bizzat bana moneypay harcamalarından yatan var

Metropol param hariç tüm param kartlar tüm param kampanyalarına dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 12 Kasım 2021; 17:45:30 >
  • Dahil değil az evvel görüştüm. Money pay sistemimizde para yükleme olarak görünüyor onların iadeleri yatmayacak dendi

Ben harcama olarak dedim bence arkadaşta onu sordu

Öte yandan sizin dediğiniz bu konu karışık dün gece soranlara da aynı cevabı vermişler ama sabah işlemler hep yansıdı 24 saat bekleyeceğiz

• Hocam bence yatmaz ama yatarsa işimize gelir

Bence yatırmamaları gerek öte yandan kampanya şartlarında bunu karşılamayan bir madde yok çok ihtiyacınız varsa uzatabilirsiniz

Normal şartlarda nakit çekim , para transferi vs dahil değil yazar diğer bankaların kampanyalarında bunda böyle bir madde yok mantık çerçevesinde tosla gibi atm üzerinden işlem yapan yerlerden bile vermesi gerek

İşbankası'nın 200 maxipuan kampanyasını tosla ile yapan birisi kazanamamıştı sonra gidip banka denetleme ve düzenlemeye şikayet edip 200 maxipuanını almıştı diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 12 Kasım 2021; 17:57:11 >
  • Emin olun Hukuken mümkün ama biz adamların ciğerini biliyoruz :)

• Tyc yükleme yaptım bir sorun olmadı iadelerim de yattı, moneypay iyi ki denemedim. Ty ile altın almıştım ama yinede güzel bir para kaldı orda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt

saat kaçta yapmıştınız acaba? dün gece yapılan işlemlerden gelen giden var mı?

• Hala yok bide msj atıyor harcamarada tercih ettiğim için teşekkür ediyorlarmis

• İyi oldu ama bu da delil oljr:)

• Dün akşam 11 gibi hem oldubil, hem moneypay den trendyol cüzdana epey para yükledim ama hala iadeler gelmedi.

• Yatırırlar beyler.. sıkıntı olmaz.. sadece sona kalan biraz daha sıkıntılı iş yapar.. bir daha ki sefere işinizi son ana bırakmayın.
    Şayet yatırmazlarsa Bankacılık hakem heyetine şikayet yazarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de moneypay iadem buharlaşmış

• İlk açıldığında oldubile para attım ordan moneypay'e yükleme yaptım. Moneypay ile alışveriş yaptım. İkisine de bonus vermişti. Oldubil'den bonusu trendyola yükledim çift bonus yapalım derken bugün bakayım dedim bakiye -123 gözüküyor verdikleri bonusu silip eksiye sokmuşlar.

Oldubil ile %11 para iadesi toplamda 200 tl /11.11.2021 tarihinde gecerli
  • iyi etmişler keşke şu tayfayı eksileri de alıp tamamen banlasalar

aslında kanunen bu şekilde bilinçli olarak yapanlar hakkında cezai işlem yapilabilek şekilde şartları hazırlasalar daha iyi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluefour B kullanıcısına yanıt
    Banlamaya gerek yok, sözleşme açık ve net. Yasal faizi ile takibe alıp söke söke alırlar ..

• Bütün işlemlerin tertemiz, toplamda 3binden fazla harcama yaptım,
    Param dan hiç yatmadı, Money pay ve Oldubil de yatmayan işlemler var, yarında yatmazsa gönül rahatlığıyla kayıt açabilirim

• Eksi bakiye olanlar işlemleri ne üzerinden yapmışlardı, moneypay mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.