Şimdi Ara

Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
47
Favori
40.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

Uzaklaştırma sürem bitti benim de.allah beni sınıyor herhalde bu tyt netleri gram ilerleme yok bu hafta msü için biraz konu bakacağım olmazsa da artık yapacak bir şey yok ayt bitti sayılır 70-75 ayt için yardıracağım.kafayı yiyeceğim tyt yüzünden max 95 gördüm sene başından beri 5 net artış var bazen daha da kötü geliyor.ayt de iyi geliştiğimi düşünüyorum umarım hedefime ulaşırım yoksa ne yaparım hiç fikrim yok büyük umutlarla mezuna kaldım emek de verdim yetmiyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman hocam bırakmayın sakın. Daha dikkatli yapın denemelerin analizlerini. 11.sınıfım ama bence hiçbir şekilde bırakmayın sınava kadar. AYT'den dolayı düşmüş veya yükselmiyor olabilir hocam, biraz daha eksiklerinizin üstüne gidin derim. Atıyorum geometride sıkıntı varsa tekrar gözden geçirin farklı sorular tarayın. Emin olun 95 yaptıysanız, daha da iyisini yaparsınız biraz daha değişik sistemle ilerleyin derim TYT için.

@Oldschool00 hocamın daha güzel ve spesifik bir cevabı vardır eminim :)

• Özdebir o kadar kolaydi ki verdiğim paraya aglicaktim sınavın ortasında. Gittim kurumda girdim bi de ciddi olsun diye. 30 dk erken bitti bi de. Bakalim ne gelicek yarın da ayt var

• pratan27 P kullanıcısına yanıt

Vakit artık ayt basmak vaktidir. Tyt için deneme sayısını arttirin ve denemelerden götürün derim

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

Hoş geldin canim ❤️

• Zor deneme olunca ya da normal olunca söylüyorum kusura bakma ama özdebir öyle bir deneme değildi su ana kadar sadece özdebir için cok kolaydi bu ne dedim . kibirli olduğumu düşünmüyorum sinav kalitesizdi

• Hocam sizi tebrik ederim. Netleriniz harika. Umarim hedefinize ulaşırsınız.

• Hocam bu ozdebirlerden 100 105 civari netler iyi midir? Ne dusunursunuz

• Volgograd V kullanıcısına yanıt

Iyidir hocam 100 105 aytsine bugün giricem onu bilmiyorum

• Bu netlerle ilk 500 gelir hocam başarılar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dkxjskzjsjsjjsks ister kolay der ister fena değil der geçer sen niye bu kadar kasiyorsun Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k) 

• Oldschool00 hocam tyt netlerim 45-50 ayt netlerim 15-20 civarı hedefim ise tytden 65 civarı aytden 40 civarı yapmak hala zaman var mı hocam bu netler için ?

• Hocam merhaba, kullandığınız kaynakları bizimle de paylaşır mısınız. Şimdiden teşekkürler

• Hocam ayt konularında ne durumdasınız benim tüm fizik konularımın bitmesine tahmini 2-3 hafta kimyanın da hemen hemen aynı gibi duruyor.Biyoloji ve matematik konuları biteli 1.5 ay oldu.Tekrarı nasıl yapmalıyım sizce?

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt

Hocam konu çalışırken not tutuyor musunuz? Özet kitaptan olsa bile

• Hocam özdebir kontrol ettiniz mi? Kaç netiniz vardı?

• hocam bu mesajı okuyunca çıkarmıştım denemeyi, siz kaç yaptınız? ölçüt bulacak kadar yayılmamış baktığıma göre

• Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k)

Baş belaniz geldi

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.