Şimdi Ara

Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
47
Favori
40.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maşallah hocam türkçeniz çok iyiymiş. Ben Türkçe’de çok zorlanmıştım. O uzun paragraflar falan zar zor yetişmişti.
  • Oldschool00 kullanıcısına yanıt

Tebrikler hocam. Ne kadar süre veriyorsunuz acaba merak ettim

• pandie kullanıcısına yanıt

135 dk. Normal denemelerde boslarima donemiyorum ne yazik ki ama bunda tam yetti artmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam aynı 2020 Türkçe gibiydi normalde 30-35 dk da biter Türkçem bu 40 dk sürdü hatta 45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 21 Şubat 2021; 18:25:28 >

Hocam tebrikler. Bu gidişle derece yapacaksınız gibi gözüküyor. Sormak istediğim sadece deneme mi çözüyorsunuz? Soru bankalarını bıraktınız mı?

• HepDüşünceli kullanıcısına yanıt

Fkb için sadece brans gidiyorum su an mat için soru bankası çözüyorum ama 2-3 haftadır ara verdim bi de tyt mat icin tammat çözüyorum ince bi kitap

• Hocam fen ve sosyali nasıl buraya getirdiniz ben 14 civarlarında takılldım :(
  • Tyt adına soruyorum bu arada
  • Tyt sosyalim 10-12 civarlarındaydi delta kültür felsefe ve coğrafya okudum üzerine yayindenizinin felsefe din el kitabını okudum ve hiz ve renk coğrafya denemesini çözdüm (40x5 olan ama hic tavsiye etmiyorum. Çok kötüydü.) Sonra Bilgi sarmal sosyal denemesini çözdüm. Cok iyiydi Bilgi agirlikli ama konulari kavratiyor. Tyt fen zaten ayt feni yapinca yapiyosun yani. Ek bisi yapmadim tyt fen için denemeden denemeye çözüyodum bu ay branşlara başladım bilgi sarmal kimya ve ayt çap up fizik çözüyorum tyt adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 21 Şubat 2021; 20:23:3 >
    Tamamdır teşekkürler iyi çalışmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldschool00

Kemerleri bağlayalım oldschool is back on track. Rasyonel navigasyon 1 çözüldü. HASRET KALMIŞIZ OSYM BENZERI DENEMEYE. Ack bir dil. Guzel sorular. Kaliteli Türkçe. Çözülmeli . %100. Sanki ilk deneme diye matı çok kolay sormuşlar. O biraz hayal kırıklığı yarattı daha zor olsaydi keske. Ama ileride düzeliyordur kesin.
    Totel 113.25( lütfen 🧿)
    Türkçe 38.75
    Sosyal 17.5( UYUMAK MÜBAHMIŞ?!?)
    Mat 38.75( 4 işlem sorusu yanlış... Utanç)
    Fen 18.75(elektrostatik yanlış.yapamıyorum)

Usta ben dedim ama terlemek iyidir diye  Eline sağlık nazar değmesin tütütütütü 

• Lucy13 kullanıcısına yanıt

Shshshs teşekkürler hocam bi kendime geldim şükür yarın tam gaz devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldschool00

Estagfirullah kral ne değerli vakti. Denemede yanlışları kesiyorum soru çözümden izliyorum anladiysam atıyorum çöpe. Ama anlamadiysam önce cevremdeki arkadaslara soruyorum. Telegramdan bi grubumuz var oraya atıyorum ya da geçen senelerde derece yapan arkadaşlarım var ( iyi okulun tek katkısı) yine anlamadiysam her dersin kutusu var hop oraya gidiyor biri çözene kadar kutuda kalıyor. Denemede kaçan sorulardan da 5 soruluk analiz yapıyorum sonra o yapamadığım soru tarzinin aynisini bulup

Hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 5 soruluk analizden kastınız nedir acaba?

• O soru tipine benzer 5 soru çözüyorum

• Hocam bu ara sizde de yorgunluk var mı 1 ay felan düzen kopmuştu şu sıralar bir gün istediğim gibi gidiyor 1 gün yorgun geçiyor belki de konuları hemen bitirip seri denemelere geçsem farklı düzen olunca sıkılmam.seri denemeden sıkılmaya başladın mı sen

• Ben seri denemelere başlamadım 2 tyt 1 ayt yapıyorum hala ama evet yorgunluk var Eylül ekimde çalıştığım gibi calisamiyorum acil toparlanmam lazim diyorum ama olmuyor. Yorulduk insan olduğumuz için. Ben de full serilere geçince sıkılmayacağımızı tahmin ediyorum

Hocam günlük mü 2 tyt 1 ayt çözüyorsunuz yoksa haftalık mı?

• HepDüşünceli kullanıcısına yanıt

Haftalık çözüyor hocam, o kadar ayt denemesi yok piyasada   Bunu bahane ederek yazdım hocam, alemin kralı geliyor, DH'nin all starlarından olacak yaza hocamız  

Hocam matematikte cevabı 1 olan o beyaz topun en yüksek ihtimalini sorduğu soru sıkıntılı değil miydi ya ben hala anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.