Şimdi Ara

Oldschoolun mezun günlüğü( hedef: ilk 5k) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
47
Favori
40.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tyt netlerin gayet iyi Matematikten brans denemesi çözersin son ay daha da oturur sen ayt takıl hocam bence tyt sonucun gayet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belakral61 -- 16 Şubat 2021; 2:18:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belakral61 B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt
    Hocam belki daha önce cevaplamışsınızdır ancak Türkçeyi nasıl hallettiniz. Sizin çözerken uyguladığınız taktikler neler? Gerçekten şu derse bu kadar kafa yormama rağmen yapamıyorum fobim oldu
  • ayt matematik branş denemesi ne önerirsin lti ın olduğu

• Bu sene daha lti li brans çözmedim ama geçen seneden 345 3d apotemi derece endemik güzeldi

• hepüşüyenadam H kullanıcısına yanıt

Önce dil bilgisini sağlam hallet sonra Türkçe için alesleri çöz paragrafini geliştir ve en son bol bol branş at paragrafta ana metni iyi kavra anahtar kelimelere dikkat et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 16 Şubat 2021; 15:19:23 >
  • Bilgi sarmal Türkiye geneli 102 net 1500 sıralama getirdi.JADJJASJAJSJSJSJDJ Herkes Einsteinmis meğer inandık kardeşim tm herkes 130 net yapmis 10 soru da kendiniz yazıp çözdünuz herhalde

Normalde 102 net civarı kaç sıralama getiriyordu hocam hemen hemen o civarlarda yapıyordunuz galiba
  • pratan27 P kullanıcısına yanıt

Tonguçta 97 ile 300 lu bisiler gelmişti. Evet zorluk olarak kat kat fark var ama 102 ile 1500 gelicek bi sinav da değildi. Ya hayvan gibi yığılma var ya da cevapları geçirmişler

• Allah gönlünüze göre versin hocam. Birkaç gündür girip bakıyorum buraya. Başarılarınızın devamını diliyorum :)

hocam sende de yazanlarla totsl net farkli mi total nette 91 yaziyo elimle toplayinca 96 geliyor. Sitede yazan branş netlerini demek istedim. Eger herkeste farkli yazdiysa siralamayi 91 den mi alayim 96 dan mi sence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengabby -- 17 Şubat 2021; 18:49:58 >
  • ivanmiliinnski İ kullanıcısına yanıt

Amin hocam çok teşekkür ederim sizin de inşallah

• cengabby kullanıcısına yanıt

Benim de 1.25 fark var az olduğu için takılmadim

• Metin kolonya 1 biraz terletti. Mati rahatti ama fizik ve biyoloji harbi zordu. Ya da ben mi paslandim? Totelde 68.5. mat 35.75 fen 32.75. Moralim bozuktur bana tokanmayin

• Moralini bozma be ustam terlemek güzeldir

• Lucy13 kullanıcısına yanıt

• Hocam tyt denemesi ne önerirsin illa 3lü 5li paket olmasına gerek yok tek deneme de olur

345-toprak-3d-sarmal kontrol ,pusula-rasyonel navigasyon hariç
  • Apotemi çözebilirsin tonguçun tg sini cozebilirsin bulabilirsen bilim anahtari da iyidir. Metin çözebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldschool00 -- 21 Şubat 2021; 0:54:10 >
  • Kemerleri bağlayalım oldschool is back on track. Rasyonel navigasyon 1 çözüldü. HASRET KALMIŞIZ OSYM BENZERI DENEMEYE. Ack bir dil. Guzel sorular. Kaliteli Türkçe. Çözülmeli . %100. Sanki ilk deneme diye matı çok kolay sormuşlar. O biraz hayal kırıklığı yarattı daha zor olsaydi keske. Ama ileride düzeliyordur kesin.
    Totel 113.25( lütfen 🧿)
    Türkçe 38.75
    Sosyal 17.5( UYUMAK MÜBAHMIŞ?!?)
    Mat 38.75( 4 işlem sorusu yanlış... Utanç)
    Fen 18.75(elektrostatik yanlış.yapamıyorum)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.