Şimdi Ara

oldschoolko myko, sexyko, oraclegamer hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunlardan hangisi hile hurda dönmeyen virüssüz pk alanı dolu server hangisi, emek olmayan eğer emeksede 2 ayda patlamayan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırdır bıraktın mı USKO'yu
  • Sexyko'da oynama çünkü çakma sexyko. Yabanci adamin serverinin ismini alip prim yapanlara firsat verme en azindan.
  • Zone Myko
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Epidemic__

Hayırdır bıraktın mı USKO'yu

vaz geçtim bırakmadım, 59 kastım ama exp kasnak çok zor şimdi pazar yapıyorum item dizecem, dizdiktrn sonra yeni serber açılacak ve bütün emekler çöp

• Pvp lerin hepsinin süresi 2 ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KENZOOvet -- 8 Mart 2017; 19:9:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

vaz geçtim bırakmadım, 59 kastım ama exp kasnak çok zor şimdi pazar yapıyorum item dizecem, dizdiktrn sonra yeni serber açılacak ve bütün emekler çöp

Olympia'daki charı ne yaptın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

Olympia'daki charı ne yaptın

duruyor oda, akarayım ama 59 kasmak risksiz iş

• 17 Şubat'ta OSKO resmi açılış yapcak. Kalabalık MYKO arayanlara öneririm, ben de takılırım üç beş.
  • Arkadaşlar en kral pvpde deseniz ömrü 2-3 aydır. Geç USKO'nu oyna babalar gibi pvp nedir
  • Usko oynanmaz. Pvpden aldigin zevki alamiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Arkadaşlar en kral pvpde deseniz ömrü 2-3 aydır. Geç USKO'nu oyna babalar gibi pvp nedir

USKO'da da aynı en fazla 6 ay oluyor bir sv ömrü. Üstüne hileyle baş ediyorsun, server açılır açılmaz +9 10 itemlerle doluyor. PVP'de bunlar yok, yaş oranı da yüksek. Önemli olan oyundan zevk almak, emlak yatırımı yapmıyoruz ki 2 ay olsa da olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Arkadaşlar en kral pvpde deseniz ömrü 2-3 aydır. Geç USKO'nu oyna babalar gibi pvp nedir

USKO'da da aynı en fazla 6 ay oluyor bir sv ömrü. Üstüne hileyle baş ediyorsun, server açılır açılmaz +9 10 itemlerle doluyor. PVP'de bunlar yok, yaş oranı da yüksek. Önemli olan oyundan zevk almak, emlak yatırımı yapmıyoruz ki 2 ay olsa da olur.

malesef öyle usko uzun ömürlü değil, sürekli yeni server açılıyor, yeni açılan iki serverında sonbahara kadar ömrü var daha fazla değil.

ama adam akıllı pvp serverda yok.

bence en iyisi kendine 1299 kngiht programlayıp, yapay userlarla pk atmak

• Myko oynuyorum suan hile hurda yok guzel eski zamanlara geri dondum 1999 yillarina super server ama droplar cok kisik 65 olmak uzereyim oynuyacaksan lvl kasacaksan gold pre sart

Sexyko da oynadim bitane 10 tl verip mattock al 1-0onde baslarsin

Oracle basliyacam kuarian portu oynamak icin knight online oynuyasan ozellikle pvp server upgrade bot bulman lazim anvil icin ben hile olarak bunu kullaniyorum baska hile yok ama koxp olsa onu da kullanirdim 🙃

• quote:

quote:

Kim diyor 6 ay diye. Ama bizim milletimizin saçma sapan hırsı yüzünden herkes en iyi olma peşinde, oyun oynamak 2.sırada geldiği için yeni server geldiği zaman genelde eskisi boşalıyor.

Ben 4 senedir aynı serverda oynuyorum. Bu esnada 3 kere birleşim yaşadı, dün gece itibariyle de 4.birleşim gerçekleşti. Server şuan gayet canlı. Benim de +9 itemim var. Üstelik swde çokça +9 bulunmamasına rağmen.

Pvpde yaş oranı yüksek mi? Hangi servera girsem velet kaynıyor, vsye karışan mı, kafana nova atan mı, tbl açan mı uskoda bir yere gelememiş tayfanın hile ile ego kastığı yerden öte değil pvp serverlar. Buyur seni serverımıza beklerim. Yaş ortalaması 32 falandır herhalde swnin

• quote:

quote:

quote:

Kim diyor 6 ay diye. Ama bizim milletimizin saçma sapan hırsı yüzünden herkes en iyi olma peşinde, oyun oynamak 2.sırada geldiği için yeni server geldiği zaman genelde eskisi boşalıyor.

Ben 4 senedir aynı serverda oynuyorum. Bu esnada 3 kere birleşim yaşadı, dün gece itibariyle de 4.birleşim gerçekleşti. Server şuan gayet canlı. Benim de +9 itemim var. Üstelik swde çokça +9 bulunmamasına rağmen.

Pvpde yaş oranı yüksek mi? Hangi servera girsem velet kaynıyor, vsye karışan mı, kafana nova atan mı, tbl açan mı uskoda bir yere gelememiş tayfanın hile ile ego kastığı yerden öte değil pvp serverlar. Buyur seni serverımıza beklerim. Yaş ortalaması 32 falandır herhalde swnin

Oyunda muhabbet kalmamış, 20 günlük akara serverinde kasacak exp parti yok kimse ne clanına ne partisine almıyor

• YA-KU-ZA kullanıcısına yanıt
    Akara hakkında bilgim yok.
    Yalnız bizim serverımızda da exp yok, anca yeni bir clan gelirse exp kasıyor. Onlar da clanca kasıyor zaten. Onun harici zaten 4 5 yıllık serverda hazır ringde 83 char almak daha mantıklı ve ucuz oluyor.
    Akara'nın öyle olması beni şaşırttı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    akara felaket exp kasacak kimse yok olan parti clanda almıyor. yardımlaşma sıfır oyunda

• quote:

quote:

quote:

O boşalmadan bahsediyorum ben de zaten. Ek olarak yeni itemlar, fener gibi parlayan itemlar pek hoşuma gitmiyor. Ben oyuna başladığımda üstünde shell olan warriorlara zoom yapar fotoğraf çekerdik. Myko svler bu nostaljiyi yaşatıyor diye hoşuma gidiyor, ergenliğime dönüyorum biraz da :)

Yaş olayı şu, Mykolarda genelde eskiden Ko oynayanlar oluyor ve bir şekilde tekrar oynamak istiyorlar, bu yüzden genelde 20+ oluyor ortalama. Son olarak tabii Ko gibi 15 senelik bir oyuna aylık en az 200 TL+ vermek kazıklanma hissi yaratıyor. Parasında da değilim, kazıklandığını görmek insana koyuyor. Şu an ESO oynuyorum zaten, binlerce oyuncu, devasa haritalar, yüzlerce dungeon-görev, harika grafikler adamlar yine senden para talep etmiyor. Tutup da Usko'da o paraları vermek istemiyorum böyle örnekleri görünce. Belki başka MMORPG oynamasam olabilirdi

• W kullanıcısına yanıt
    usko bitmiş hocam bu sefer cidden bıraktım, adamlar apede 3 kişi pri olarak gittim kendi aralarında konuşuyr sa dedim biri as demedi partiye almasını geçtim,

özet olarak hangi pvp önerirsin muhabbeti olan seviyeli 3 ayda batmayacak, bide exp olsun pk olsun sürekli parti bulabileceğim, sıkıldım usko çomarlarından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YA-KU-ZA -- 9 Şubat 2017; 18:48:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.