Şimdi Ara

OLDIES! '80 ÖNCESİ UNUTULMAZ YABANCI-TÜRK HAFİF-ANADOLU ROCK ŞARKILAR (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
28
Favori
228.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sheeps

Dogs

Pigs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A5184EA8 -- 15 Şubat 2010; 11:35:42 >
  • Adamo Inch'ALLAH

Julio Iglesias - El Amor

Demis Roussos - Goodbye my love goodbye

DEMIS ROUSSOS - FOREVER and EVER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A5184EA8 -- 15 Şubat 2010; 11:33:57 >
  • Bir Progressif Rock Devi ( veya YouTube'da yorumcuların belirttiği gibi " Garibanın hard rock'çusu " veya " Heavy Metal'in gürültülü ayak sesleri " mi? ) daha Uriah Heep;

1972, Easy Living;

1972, Gipsy Queen;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 18 Mayıs 2010; 9:43:18 >
  • Uriah Heep "deep değil"! (you Tube yorumu!);

1971, Lady In Black;

1978, Come Back To Me;
  • 1987

1973

• Arkadaşlar birkaç videoda ben eklemiştim ancak sizin ekledikleriniz gibi görünmüyor. Video eklemeyi
    anlatacak bir arkadaş var mı? Netekim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abincomartinez

Arkadaşlar birkaç videoda ben eklemiştim ancak sizin ekledikleriniz gibi görünmüyor. Video eklemeyi
    anlatacak bir arkadaş var mı? Netekim...

Üstte DH tüp butonu var ona tıkla çıkan yerde eşittirin yanına linki kopyala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 8 Şubat 2010; 19:22:20 >
  • 1972, Auntie; Enrico Macias, Vicky Leandros, Demis Roussos ve diğerleriyle gerçek bir hepsi birarada hiç böylesini görmediniz! Ben şarkıyı Philips plak şirketinin kuruluş yıldönümü için sanatçılarının Yaşgünü ortak çalışması olarak hatırlıyorum, ama YouTube'da BBC'nin 50. Yılı denilmiş! Gençlik iyi bilir ve daima haklıdır! Şarkı Philips ve Video BBC için hazırlanmışta olabilir tabii!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 8 Şubat 2010; 21:10:25 >
  • @ballrry nickli arkadaşa teşekkürler.
    Iron Butterfly In A Gadda Da Vida

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A5184EA8 -- 8 Şubat 2010; 21:55:30 >
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=Jk3nwzc9s1g

bu da benim sevdiğim güzel bi şarkıdır

• Heyy Mr.Tambourine Man play a song for me

• şarkının orijinali "aphrodite's child" adlı gruba ait ancak kabul gören en iyi versiyonu:

• The Turtles, Bu güzel şarkıları yapanların niçin fazla tanınmadıklarını merak edenler YouTube'da olanca şirinlikleriyle 6 adet menajer ve avukatla yaşadıklarını anlattıkları videolarını izleyebilirler!

1967, Elenore;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 28 Mart 2010; 8:23:13 >

• Bircogunuzun hosuna gidecegine inaniyorum
  • Connie Francis, "Cherbourg Şemsiyeleri" film müziği harika bir Sevgililer Günü şarkısı olmuş!

1968, Bobby Goldsboro, Honey;

1972, Bobby Goldsboro, Summer The First Time;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 28 Mart 2010; 8:34:29 >
  • Tangerine Dream - Cyclone -

Tangerine Dream - Ricochet 1/2
  • Renaissance - Mother Russia

Renaissance - Carpet of the Sun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.