Şimdi Ara

Old Breed clantage(BLACK OPS)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Klanca genel olarak 1 haftada yapdığımız maçlardan bazı kesitlerden bir clantage hazırladık sizlerin yorulmarınızı merak ediyoruz.
    Not:Maçlarda karşımızdaki takımlar genelde med ve med+skillerdi iyi kötü yorulmarınızı lütfen yazın
    http://www.youtube.com/watch?v=XA7J7YDykZo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihanE9 -- 4 Temmuz 2011; 13:04:52 >

• Eline sağlık güzel olmuş. Bir sorum var, 4.44 ü açıp izlediğinizde daha rahat anlayabilirsiniz, silah sanki daha fazla savruluyor, zoom yaptığımızda felan onun bi ayarı var mı? Daha bir gerçekçilik katıyor bana göre.
  • haa benim kill :D orda recent gamesden alıyordum o bölümü orda 1.2 ve 0.8 ayarlarını kullandım savrulma ordan olabilir(hız olarak 1.2 ve 0.8)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihanE9 -- 4 Temmuz 2011; 12:03:51 >
  • Eee güzel olur tabi kim editledi
    İnşallah ilerde bir tane daha yaparız daha iyisini ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Eee güzel olur tabi kim editledi
    İnşallah ilerde bir tane daha yaparız daha iyisini ...

sen kimsin ya :D:D:D:D:D anımsar gibiyim ama :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihanE9 -- 4 Temmuz 2011; 14:31:14 >
  • Video benim channelda sonra video açıklamasında profil linkim var sonra ordan friendslere bir bakıyorsun Cihanı görüyorsun nasıl oluyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Video benim channelda sonra video açıklamasında profil linkim var sonra ordan friendslere bir bakıyorsun Cihanı görüyorsun nasıl oluyor acaba

tanıdım sanki :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.