Şimdi Ara

Olcan Maç Kadrosuna Alınmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter'dan birkaç hesap son dakika geçti. Olcan, Bruma ve Veysel maç kadrosunda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeter cesare prandeli yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veysel'in kadroya alınmaması beni sevindirdi. Bruma bir o kadar üzdü. Ama takıldığım nokta Olcan. Artık ciddi ciddi büyük bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Bence Prandelli'ye sallamadan önce şunu düşünmeliyiz Sorun Olcan'da mı Prandelli'de mi?
  • olcan derbinin iyilerinden biriydi belki de en iyi 2 futbolcuydu almamak ne oluyor?
  • ya artık sabit bi ilk 11imiz olsun arkadaş bu nedir ya... rotasyın taibki olacak ama istikrarda lazım.

iki kanat oyuncumuz olcan ve bruma kadroda olmadığına göre yine 3lü defans ve kenarlarda telles, tarıkı oynatacak gibime geliyo... yandık ki ne yandık...
  • yahu en cok kontra ataga cikma ihtimalimiz olan maclarda bu adam neden en hizli oyuncularimizi oynatmiyor

yine sadece burak'i defans arkasina kacirma planli bir mac bizi bekliyor.

muhtemelen 3 orta saha, sneijder ve pandev burak ikilisiyle cikacagiz.

macin algoritmasi

1. 3 orta saha ile topu kap
    2. kazanilan topu sneijder'e ver
    3. pandev'in bosalttigi alana kosu yapan burak'a ara pas atsin
    4. burak topla bulussum
    4.1 ofsaytsa 1. maddeye git
    4.2 ofsayt degilse 5. maddeye
    5. burak sut ceksin
    6. gol olsun, olmasin butun algoritmayi tekrarla.
    7. finish.

• Benim anladigom performansla alakali bir durum degil, saha disi olaylar var, eger boyleyse kadroya alinmamasi dogru ama sebebininde taraftara aciklanmasi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ağır küfür ettim. direk hamiti alırsa nası olacak bu forma savaşı? şimdi ettin işin içine Olcanın moralimi kalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

yahu en cok kontra ataga cikma ihtimalimiz olan maclarda bu adam neden en hizli oyuncularimizi oynatmiyor

yine sadece burak'i defans arkasina kacirma planli bir mac bizi bekliyor.

muhtemelen 3 orta saha, sneijder ve pandev burak ikilisiyle cikacagiz.

macin algoritmasi

1. 3 orta saha ile topu kap
    2. kazanilan topu sneijder'e ver
    3. pandev'in bosalttigi alana kosu yapan burak'a ara pas atsin
    4. burak topla bulussum
    4.1 ofsaytsa 1. maddeye git
    4.2 ofsayt degilse 5. maddeye
    5. burak sut ceksin
    6. gol olsun, olmasin butun algoritmayi tekrarla.
    7. finish.

Arsenal maçında da kontra fikrimiz olmalıydı. İki takımında savunması kötü. Dortmund'ta karşı kapanıp, kontra yapmak en mantıklısı. Bruma, Olcan ve Burak hızlarıyla, Snejder ise hızlı düşünüp verdiği akıllı paslarla olayı bitirebilirdik. Umarım yalan haberdir de Bruma ve Olcan saha da olur. İlk 11'e hamiti alırsa yazıklar olsun, Hamit kontra çıkarken topu öldürür, atağı söndürür. Veysel hamlesi doğru.

• 3 ağır ortasaha ile kanatlarını makina gibi kullanan dortmunda karşı önlem bu olmamalı
  • Yav kardesim sövecem simdi ha tamam oynatmayabilirsin ama koy yedekte dursun Bruma ve Olcan kulüben güçlü kalsin offf.

• BRUMA GİBİ FUTBOLCUNUN HAKKINI YİYORLAR YEMİN EDERİM ÜZÜLÜYORUM. BAŞKA AVRUPA TAKIMINDA OLSA ŞİMDİ ÇOCUK AKIP GİDİYORDU. Sen neden Olcan'ı kadroya almazsın birader ? Almıyorsun madem neden FB maçında oynatıyorsun ? bu adamın morali düşücek şimdi kendini toplayabilecek mi ? Bizim düşünemediğimiz neyi düşünüyor bu prandelli denen şahıs ?
  • Bruma kaç maçtır yok, sakat falan heralde saklanıyor. Artık buna inanıyorum. Olcan da derbide çok iyi oynamıştı, en azından yedek olmayı haketmişti; onda da bir sakatlık olabilir. Veysel'e pek üzüldüğüm, merak ettiğim söylenemez.
  • http://spor.haberturk.com/futbol/haber/997244-bruma-korkusu

Bruma'nın şu sakatlık haberinde baya yalandır muhabbetine girdik sanırım ama doğru olabilir sanırım.
  • Kanatlarda kim oynicak sanirim
    Muslera
    Tarik semih chedjou hamit
    Selcuk melo xdemaili
    Pandev burak sneijder

Cikicaz ama bruma en azindan 18 de olmaliydi

• pandev selçuk burak aynı anda oynar kanat olmazsa fark yeriz.

umarım doğru değildir bruma'nın kadroya bile alınmaması saçmalık.
  • Ya bu yabancı TD'ler Türkiye'ye gelince mi cıvıtıyo yoksa hep mi böyleydi biz bilmiyorduk artık anlayamıyorum.

Dortmund'un defansı şu an leş. Hummels - Subotic sıkıntılı, sakatlıklardan 2 senedir kendilerini kurtaramadı.

Koy abi kanatlara Olcan-Bruma aksınlar su gibi.

Yabancı sıkıntısı da yok, NEDEN YOK NEDEN

Bari Eboue olsun ya.
  • Hocamız dedik bağrımıza bastık ama olmadı bu
  • Her zaman söylerim, teknik direktörler sabah akşam takımla birlikte. Beraber yemek yiyorlar, idmana çıkıyorlar ve bu adamlar bütün futbolcuları bizden çok çok iyi tanıyorlar. Eğer Prandelli bu oyuncuları kadroya almadıysa muhakkak geçerli bir sebebi vardır. Yoksa düz mantık gidersek herkes teknik direktör olabilir.

Bir teknik adamın taktik tercihi, oyuncu pozisyon seçimleri ve oyun içi müdaheleleri eleştirilebilir ama elindeki oyuncu grubundan seçtiği 18 kişi eleştirilemez. Düşünün bu seçimi Prandelli'den daha iyi yapabilecek biri var mı? Haftada bir maç izleyen taraftar koskoca hocadan daha mı iyi bilecek?

Ben de isterim Bruma ve Olcan kadroda hatta ilk 11'de olsun ama yoksa bir sebebi var demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

http://spor.haberturk.com/futbol/haber/997244-bruma-korkusu

Bruma'nın şu sakatlık haberinde baya yalandır muhabbetine girdik sanırım ama doğru olabilir sanırım.

Bu doğruysa Bruma elimizde patladı, verdiğimiz paraya üzülmem böyle bir yeteneğin kaybolmasına üzülürüm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.