Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Olası MediaTek'li iPhone 5G ve nedenleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Olası MediaTek'li iPhone 5G ve nedenleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29025 Mesaj

Son dönemde Apple ve MediaTek birlikteliğine yönelik çok fazla haber çıkmaya başladı. Yeni nesil, 5G destekli iPhone'larda MediaTek teknolojisinin olacağı iddia ediliyor, peki ama neden? İşte bizim analimiz ve 5G hakkındaki önemli detaylar. 

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj
    Yok canım daha neler
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Çıksın da çinlileri kötüleyen apple fanboyları söylediklerini bir güzel yesin yutsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    Beynim error verdi izlerken ne 5g miş arkadaş
    |
    |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    mümkün değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4274 Mesaj
    Bu mümkün ve eğer Apple MediaTek 5G modem kullanırsa bir sonraki modemi kendi modemi olur.
    Kullan, kullanırken teknolojisini tıransfer et, gerekirse izinsiz kullan, çiğne, at bir kenara.
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 13 saat 22 dakika kadarı kaldı.
    Beyler apple gidici bu ara ne yapacaklarını şaşırdılar buraya yaziyorum simdi gülüp gecersiniz de en fazla 4 5 seneye goreceksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    9446 Mesaj
    Modem konusunda nasıldır bilmem ama Mediatek mobil işlemcide 5 para etmez. Batarya tüketimi çok başarısız. 4.000 mah bataryayı su gibi içiyor.
    3910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Modem konusunda nasıldır bilmem ama Mediatek mobil işlemcide 5 para etmez. Batarya tüketimi çok başarısız. 4.000 mah bataryayı su gibi içiyor.
    Mtk da bana tam aksine en iyi pil deneyimini sunan cihaz oldu hocam. Mesela 3000 mah batarya ile 9.5 saat ekran süresi almaktayım. Mtk 6739. işlemci serisine göre değişiyor galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    2 sene önce replika bir samsung s4 almışım 70 tl idi ve içinde mediatek işlemci vardı biraz kullandıktan sonra kırıp çöpe attım &#128513;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    Apple yeri en garanti telefon üreticisi. Çünkü Apple telefondan önce bir işletim sistemi satıyor. Yeryüzündeki en özel en duru ve market ağı en geniş işletim sistemi İOS'dur. Bu işletim sistemine kolay kolay bi rakip çıkacağını düşünmüyorum. Apple'ın bütün projesi İOS üzerine kuruludur. Tasarım anlamında da öncü model İphone'dır.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Masal
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,264
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.