Şimdi Ara

Olası bir kavga için arabanızda ne var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir adet sopa bir adet Muşta var Allah'a şükür şu yaşıma kadar kullanmak zorunda kalmadım , kalmam da inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir şey eğer bir şey taşısan insana güven geliyo sonra al başa belayı en iyisi bulamamak tek tek uğraşırak bitmez.

• Pompalıcılar gelmemiş hayret

• Özel olarak herhangi bir cisim taşımıyorum.Alet çantası var bir tane.İçinden ne çıkarsa artık.
  • Kisa balta, susturali, tabanca,elektro şok kavganin durumuna göre cekiyorum birini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzeli hiç umursamayıp yola devam etmek elbette.Piyasa Polat alemdar özentisi it-uğursuzla dolu.
    .Ama bendede son nokta durumlarında kullanmak üzere kapnın gözünde duran biber gazı ile hem fener hemde şok cihazı olan bir metal fener var açıkcası.
  • bagajda beyzbol sopasi daima bulunur. ormana falan gittigim icin olasi hayvanlara karsi kendimi korumak icin. yoksa trafikte cikarip da birisine saldirmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Bendede sten var hocam arkalarından saydırım kaçamazlar

• Bir şeye gerek yok, krav maga, kung fu vb. savunma sanatı öğrenin, ne taraftan vurduğunuzu bile anlayamadan yeri öperler. Tabi kavga son çare. Bugüne kadar sözlü tartışsam da hiç kavga etmedim, nerede duracağını bilmek lazım.

• Valla şok cihazı el feneri acılır jop maket bıçaaa bile var heryerden birşey çıkıyor acıkcası savunma amaçlıda olsa jopta şok cıhazıda kılıfında duruyor sanırım kavga çıksa aklıma bile gelmezler geri kalan ıvır zıvırıda arabada bişey yaparken kullanıorum lazım oluyor. Dikiş makinesi bile var
  • 43 yaşındayım.
    Çok sevdiğim bir ailem ve sevenlerim var.
    Bu yüzden hiçbirşey taşımıyorum ve kimseyle dalaşmıyorum.
    Arabadan da kesinlikle inmem.
    Korkak diyecek olanlar varsa desinler, umurumda bile değil.
    Sevdiklerim, erkeklik gururumdan daha önemlidir.

Kaybedecek birşeyi olmayan insan müsveddeleri yüzünden, saçmasapan bir anlık sinir yüzünden sevdiklerimi ve sevenlerimi üzmeye hakkım yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceset torbası
  • Elektroşok, birde hafif kalın bir sopa ne olur ne olmaz.

• Hiçbişey yok bende genelde ite köpeğe bulaşmamaya çalışıyorum. En kötü camı açıp konuşurum. Şimdiye kadar büyük bi sıkıntı olmadı.

• 24 yaşın enerjisi ve gazı var, ha bir de çakı var. şu ana kadar kullanmaya gerek kalmadı; bir kere birinin lastiğini patlatmıştım çakıyla o kadar. onda da bir kadına ağza alınmayacak küfürler etmişti, adamı takip ettim evine kadar; eve girdiği anda 4 lastiği de isviçre çakısının tadına baktı, not bırakacaktım ama kağıdım yoktu.. o kötü oldu.
  • En güzeli belaya bulaşmadan kaçmaktır

• Bir kişide, yerli ve milli güvenlik gerecimiz olan minibüs-kamyon ve bilumum hafif ticari araçlarda standart sunulan haydar dememiş.
  • Yaş 29 oldu Aile varken yanımda kimseyle kavga etmem. Haklısın der geçerim.oyle arabada sopa vs... Taşımam ama iş yüzünden mecbur taşıdığım tabancam var kendi ailem yada başkasının canına kast edilmediği sürece sıradan bir tartışma için kullanamam

• Bizim araba da nokia n95 görünümlü bir alet var. Düğmeye basınca mavi bir kıvılcımla beraber çok tiz ama kuvvetli bir ses veriyor. O kıvılcıma dokununca elek vereceği belli ama ne kadar verir hiç bir fikrim yok. Babam neden ve nereden aldı bilmiyorum ama size gayet korkutucu olduğunu söyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

En güzeli belaya bulaşmadan kaçmaktır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.